What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci ???

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Przyznam ze dolaczylbym tu do mazura, w tym roku zrobilem experyment z ograniczaniem podlewania malutkich sadzonek (gorna warstwa bardzo sucha) i nie uwierzycie jak dobrze sobie radzily.
btw. mazur - niesamowicie ta twoja blueberry wyglada, po prostu bomba!

pozdr, kov
 

Mr. Smee

Member
trzeba podnosic doniczke. Jesli jest lekka to jest za sucho, jesli zbyt ciezka to za mokro...prawda lezy gdies pomiedzy. Szybko mozna wyczuc... :wave:
 
D

dEv-9

Podlalem w nocy po wylaczeniu lampy, i liscie delikatnie oklaply na dol hehehe. :smile: :canabis:

Urosly skubane chociaz zyja dopiero z 36 godzin.

W weekend zrobie nastepne fotki.. a moze i wczesniej. :chin:
 
D

dEv-9

No i jest ladnie. :smile:

Lifesaver x Buddah Sister wyszedl dzisiaj z ziemi. :D

I 4 papaya tez ma chyba zamiar wyjsc. :smile:
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
a umnie jusz rosnie schrom x bs,i schrom x sb,hehe
widze ze kielkujo bez problemu.z 20 nasion tylko 2 niewyszly

powodzenia

peace
 
D

dEv-9

Hot Cargo musze cie wlasnie pochwalic, nasionka 1 klasa. :smile:

Niedlugo wysadzam pozostale czyli:

10 skunk#1 freebe
10 double sour diesel x buddah sister
7 lifesaver x buddah sister
6 papaya

Hmm ciekawe jaki zbior bedzie we wrzesniu/pazdzierniku.

Hot Cargo ponoc u nas ma byc tropikalne i bardzo cieple lato (ogolnie juz by mozna bylo wysadzac gdyby nie niektore zimne noce) Myslisz ze DSD x BS i LS x BS dojda u nas na dworze? Czy zostawic je na indoor bo bedzie to zmarnowanie nasion? :smile:
Ja swoim skromnym zdaniem mysle ze dojda, moze co niektore nie do konca ale i tak zbior bedzie wiekszy niz w Indoorku.
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Łał, dEv, ale masz zestaw mocarny, z pol hektara bedziesz musial zakontraktowac u chlopa zeby to wszystko zmiescic :wink:
 
D

dEv-9

Moim zdaniem: MALO. :chin:
Ale postaram sie zrobic duzo pestek w indoorze na nastepne pokolenia. :smile:

Raz na 3 miesiace nowa odmiana z SD i rozmnazanie, i tak w kolko i nastepny sezon bedzie udany. :canabis:
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Heh dEv, wiadomo, zawsze bedzie za malo :canabis:

Choc powiem ci ze jak sobie policze np 30 nasionek, to jak dobrze pojdzie bedzie 15 lasek (no powiedzmy 10 po odliczeniu wszystkich wypadkow losowych). To niech te laski po 50g suchego dadza :smile: - "kilo palenia!"

pozdr, kov

Aha przy okazji (mam nadzieje ze Hot Cargo nie ma nic przeciwko postowaniu tego linka):

Global Marijuana March, Wa-wa 7 Maja 2005, rzuccie okiem:

http://mm.hyperreal.info/video/Global.Marijuana.March_Warszawa.07.05.2005..wmv
 

Mr. Smee

Member
kov said:
Heh dEv, wiadomo, zawsze bedzie za malo :canabis:

Choc powiem ci ze jak sobie policze np 30 nasionek, to jak dobrze pojdzie bedzie 15 lasek (no powiedzmy 10 po odliczeniu wszystkich wypadkow losowych). To niech te laski po 50g suchego dadza :smile: - "kilo palenia!"

no 50 g z jednego krzaka po manicurze i wysuszeniu to raczej ciut za duzo. licz okolo 30 g/krzak.
:chin:
 
D

dEv-9

Zalezy jeszcze jaka odmiana, np. Hollands Hope albo Passion#1 to tak 100 g mysle by trzeba bylo liczyc. :canabis:

Jeszcze cos dodam, kiedys toczyla sie dyskusja na innym forum o odmianie hmm o ile pamietam to cos kolo 4-5 m wysokosci. :biglaugh:
i 500 g z krzaka zbierasz. :smile:

Nawet gdzies znalazlem nasiona tej odmiany, ale nie pamietam gdzie. :chin:
 
To moze ja napisze jakie mam pestki do dyspozycji hmm ?? Proponuje innym zrobic to samo. Jak na pierwsza hodowle to chyba duzo nie ??
10 X papaya
5 X nasiona z worka :D
5 X Skunk # 1
5 X outdoor mix
8 X S. Afr. DP X Skunk #1
Dzisaj jedzilem z cooopa w poszukiwaniu miejscowek i znalezlismy pare. Doszlismy do wniosku ze ok. 10 mozemy tam umiescic jesli nie wiecej. Przejezdzalismy przez lasy i tereny na ktore jest wstep wzbroniony :D
Takze ludzi to ze swieca szukac :) Swoja droga wydaje mi sie ze to 30g palonka z krzaka to chyba malo.
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Kurcze, jak tak widze po ile pestek macie to sie zaczynam zastanawiac czy moje marne 20 szt to nie za malo. :biglaugh: Ehhh, .....powstrzymac sie z tym wyscigiem zbrojen... :chin:

musza mi wystarczec:
10 x Heaven F2
10 x VoodoxPurple#1
 
Top