What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci ???

D

dEv-9

Mr. Smee ogladales kiedys jak hiphopowcy jada siebie nawzajem na freestyle? My sie w nich chyba zamieniamy hehehe :mad: :canabis:

Cos ci nie wychodzi, my jestesmy mlodzi, nas mozg jeszcze nie zawodzi!
Co was to obchodzi, pacanki rymowanki, wbije was do szklanki... wy jestescie raperami? chyba mordercami polskiego hiphopu, mam juz was na oku!

Zaraz was tu rozpierdole, dobrym rymem zapierdole, wyjda z ciebie wszystkie sole i zjedza cie mole. :eek:

Hehehehehe, musimy wydac wlasna plyte ktora bedzie ku*wa hitem. :smile:
 
D

dEv-9

Ja lubie, ale na 20 piosenek 1 jest dobra w tej muzyce.

Ale porymowac zawsze mozna. :smile:

Lubie muzyke z orientalnymi motywami. Pozdrawiam.
 

cooopa

Member
oj rymarzy jesli chcecie wierzyc to ci raperzy to.. nie... nie warto im wierzyc. To ich rymowanki, ich zagadki a ja te rymy wkladam do klatki lub do paki nabijam lufe i odplywam w wrzechswiaty
 
D

dEv-9

w Wszechswiaty? Wy wszyscy latacie i mnie omijacie, bo ja mam duze gacie i duzy busz na klacie, a co wy macie? co? wy sracie? ... ja ciee? nie macie w tym temacie nic do powiedzenia, kiepsa jest w tym takze moja babka Gienia, nikt jej nie do cenia, masz jej cos do zarzucenia? ...

Ona jest moja babka.. wycierajaca szmatka.. swoje meble, kurze do zycia sa nie potrzebne! Ty wedle swojego zycienia, jedziesz po tym beacie bez zastanowienia, czy tu sa jakies okreslenia? ....Nie, tu ich nie ma Ziooom.



Wczoraj bylo zajebiscie, chociaz nie pamietam jak bo dzisiaj juz palilem z rana. Wczoraj sie smialismy jak nigdy. :chin:

A dzisiaj poszlem do kuzynka, zrobilem mu kompa, poszlismy na boisko, zaczal nabijac, spalilismy, mielismy bombe i gralismy caly czas. Elo. Pozdrowienia, przesyla rowniez babcia Gienia. :biglaugh:
 

4che5ter20

New member
ja tez jaram i pozdrawiam jestem nowy lecz tylko na tej stronie pozdrawiam jaraczy juz 13 lat w tym temacie jol pozdrawiam "gdyby placili za jaranie skuna pekla by przy mojej gejtsa fortuna" jol :canabis: :joint: :canabis: :joint: :canabis: :joint:
 

cooopa

Member
boisko......boisko.....boisko jest kolomnie blisko niedaleko powiem wam bo jak blisko to niedaleko kolego powiem ci ze jesli boisko ci sie sni to napewno cos to znaczy to nnie to samo co bez chlorowych wybielaczy nie ma to jak dobry skunk powiem ci to ja ty a nawet punk.punki skunki i inne warunki mam to wdupie wole se lufe spalic i bulki a moze jakies inne trunki? pwenie tak a jak trunki sa takie jak ja plywaja i odplywaja ale nie jaraja a ja wlasnie pale lufe zaciagam sie buchem i wypuszczam uchem jednym ruchem siegam po szklanke jak kto woli filizanke wdrugej lest butelka i nalewam trunki i skrecam bibulki pale to! pije to! i jest zajebiscie zioom!!

;]
 
G

Guest

Ikser said:
Jak dla mnie ta papaya ma troche sucho:p:p...

a ja sie z tym nie zgodze wedlug mnie maja jeszcze wilgoc a za duzo wody w tak mlodym stadium nie jest wsakazane :p:D
 

Ikser

Member
Dobra, wilgoć wilgocia,ale ziemia jest na tyle wyschnieta,ze odchodzi od brzegow doniczki.. niezdrowo jest tak przesyszac ziemie.. wiadome. mozna nie lac struminia wody,ale chociaz niedopuścić do przesyszenie górnej warstwy ziemi za pomocą opryskiwacza:D

Hehe.. i nie mądruj sie:p:p:p :friends:
 

Latest posts

Latest posts

Top