What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Baraca refugiatilor

P

prelungitor

Oare de ce nu le-au oprit site-ul inca? din cate stiu era hostat undeva in germania
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Poate nu s-au ocupat inca de asta, poate au trimis cererea si nu a fost inca onorata.. sau poate pur si simplu mai au de luat date de acolo inainte sa-l dea jos. Oricine mai are acces ar trebui sa isi stearga tot continutul de acolo si sa spere ca nu s-a facut backup.
Si inca ceva, daca khiri era baiat, trebuia sa aiba un om sau chiar mai multi care sa stearga baza de date cu forumul imediat ce el ar fi fost saltat. Dar uite ca nu i-a pasat de useri atat de mult incat sa faca asta..
 
P

prelungitor

Pai decat cei doi frati au fost retinuti pt 48 de ore,webmasterul a fost acasa...timp de 2 zile ar fi avut timp sa stearga continutul :) nasol ca lumea inca intra acolo si posteaza
 

Cruzito

Member
:)) ba eu zic ca e mai frumos aici, dureaza ceva pana ma obijnuiesc cu atatea sectiuni si topicuri si tema asta veche la web. ma pun astae pe ganduri cu toate vorbele astea...
 

gganjaabwoy

Active member
pai i foarte tare aici ba...se posteaza mai ceva ca pe facebook....:))...app...am reusit sa dau de IM si mi-a sters orice urma de pe cpc...
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Salutari. Dar voi nu stiti nici unul ca trebuie postat un scan dupa buletin la inregistrare?? :joint:
 

Vasili

Member
:)) :p..mama trebuie sa ma invat si eu acum cu noua schimbare...bun prima mea intrebare ..pe chatul de aici cum se procedeaza ca sa ma loghez am nevoie de un numar de mesaje sau cum ?
 

eska

Member
dfe679025a4a3221e64099a9e586fc32b81e1612_full.jpg
 
Top