What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Baraca refugiatilor

Cruzito

Member
Salutare super continut ! Sper sa ma integrez printre voi si sa intalnesc si vechii prietnei aici :D Grow Happy !
 
P

prelungitor

Stim,dar din pacate ei nu vor sa anunte membrii comunitatii despre ce s-a intamplat...ar trebui sa va anuntati intre voi ca treaba nu mai e deloc sigura acolo.
 
P

prelungitor

Armele erau de airsoft,ca adminul era implicat si in activitati de genul.Dar seara aia a cui era? Eu stiu ca ei isi cresteau pt consum,nu sa vanda...ca faceau bani calumea din seminte.
 

gganjaabwoy

Active member
pai fi serios man...si cu iarba ce ramanea de la producerea semintelor ce crezi ca faceau cu ea?...normal ca o vindeau
 
P

prelungitor

Pai nu produceau ei semintele,le cumparau bulk din afara...nu ai cum sa iti faci singur semintele in romania,in laboratorul tau,apoi sa le vinzi pe magazinul propriu si sa ai si cea mai mare comunitate de groweri din romania:)) si pe langa asta sa mai vinzi si iarba...probabil aveau prieteni prin tg mures care o cresteau pt ei.
 

MJgrow

Active member
Bine ati venit.

Fiind un forum international, cam greu de ajuns la useri si date "personale"

Stay safe !
 
C

CannabaPitbull

Pahaha pai atunci te mai plangeai tu si altii de calitatea semintelor,chiar crezi ca le vindea greenhouse si alte mari companii seminte ieftine ca sa vi le dea voua la pretu ala de cacat,pt ca ei is romani si li s-a facut mila ? Bineamuuu maaa,no hai sa ne mintim.
 
P

prelungitor

Da,se pot cumpara seminte de proasta calitate in cantitati mari apoi vandute mai departe.Noi,cumparatorii, nu avem de unde sa stim exact de la ce banca de seminte provin semintele respective...Ei nu aveau cum sa faca semintele in romania,ar fi fost prea riscant.
 
P

prelungitor

feminizate? ma rog,eu am gasit prin iarba niste seminte si din 10 seminte din astea ,au iesit 9 femele..
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Salutari si bine ati venit. Stiam eu ca :sefu: de pe cpc s-a bagat la mai mult decat trebuia. Stia si el, dar n-a vrut sa creada sau sa recunoasca. E chiar pacat ca pentru bani ajungi sa iti pui in pericol "fratii". Care mod e arestat?
 
P

prelungitor

pai sunt cei doi frati care se ocupau cu semintele,practic ei au fondat cpc (khiri si spliff) si mai e webmasterul (absolut sau badexample cum avea la inceput) dar nu cred ca a fost arestat,doar are interdictie sa paraseasca orasul 60 de zile din cate am citit in articol.dar tot nu imi dau seama a cui era sera aia,daca intr-adevar s-au apucat sa-si faca semintele ei...a fost o idee foarte proasta si imatura.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Problema e acum ca au toate calculatoarele la baietii astia la politie. Asa ca oricine a dat vreodata un sfat pe forumul ala poate fi tras la raspundere. Mai ales moderatorii..
Si mai grav e ca la departamentul IT aia se misca foarte lent, si te poti trezi ca te ia peste cateva luni sau chiar vre-un an.. cand tu deja te relaxasei si iti vedeai iar de viata.
 
Top