What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Szabályozott Kendert Magyarországra! - Legalize Cannabis in Hungary!

vazsi

Member
Ahogy most sem az...
Pedig lendítene a gazdaságon a legalizálás....de lehet nem mert azt is elbasznák. Vehetnéd a holland importot mert az előállítás tilos volna. Ahogy ezek tennék:D
Felesleges, mert annak az adóbevételének egy nagy részét is elraknák off-shore-ba maguknak, meg a termesztés jogát a Fityisz haverok kapnák meg. :D
 

sucminee

Active member
Tudom hogy jot akarsz de az az erzesem annak a peticionak semmi foganatja nem lesz. Barcsak lenne. Szeretnem a sajat sorom melle a sajat fuvemet megtermelni anelkul h felnem kene mikor torik ram az ajtot a kekek nehany zoldseg miatt.
 

ZoldOvezet

Active member
Tudom hogy jot akarsz de az az erzesem annak a peticionak semmi foganatja nem lesz. Barcsak lenne. Szeretnem a sajat sorom melle a sajat fuvemet megtermelni anelkul h felnem kene mikor torik ram az ajtot a kekek nehany zoldseg miatt.

minden lehetőséget meg kell próbálni,ha nem mozdulunk érte,tényleg nem lesz sehogy..bár amíg ez a kormányunk és ez a belügyesünk van...addig nincs remény..
 

vazsi

Member
minden lehetőséget meg kell próbálni,ha nem mozdulunk érte,tényleg nem lesz sehogy..bár amíg ez a kormányunk és ez a belügyesünk van...addig nincs remény..
Egy olyan országban, ahol bundázzák a népszavazást, és a kormány azon van, hogy elkerülhető legyen az, semmi értelme. Akkora a korrupció, hogy ez nem teszi lehetővé. Hiába akarná a nép (ha akarná, de nem akarja) akkor se lenne róla népszavazás, mivel ebben az országban áldemokrácia van. A magyaroknak arra kellene rájönniük végre, hogy ide nem politikai elit csere kell, hanem annak teljeskörű megszűntetése, ill. úgy bekorlátozni őket, hogy módjukba se álljon csalni, lopni, manipulálni vagy ha mégis megteszik azt, börtönbe velük.
 

ZoldOvezet

Active member
Egy olyan országban, ahol bundázzák a népszavazást, és a kormány azon van, hogy elkerülhető legyen az, semmi értelme. Akkora a korrupció, hogy ez nem teszi lehetővé. Hiába akarná a nép (ha akarná, de nem akarja) akkor se lenne róla népszavazás, mivel ebben az országban áldemokrácia van. A magyaroknak arra kellene rájönniük végre, hogy ide nem politikai elit csere kell, hanem annak teljeskörű megszűntetése, ill. úgy bekorlátozni őket, hogy módjukba se álljon csalni, lopni, manipulálni vagy ha mégis megteszik azt, börtönbe velük.

meg kell mondani az őszintét,tesóm attól,hogy te meg én meg még itt pár ember feszeng nem lesz semmi,igaz hogy az első köröm de én április 20.án is fennt voltam pesten..(oda vissza 500km)max ha 100 150 ember volt...mit akarunk mi 10 milliós országban?:( az a baj,hogy a törvények annyira le vannak szigorítva,hogy az emberek szó szerint félnek..
 

vazsi

Member
meg kell mondani az őszintét,tesóm attól,hogy te meg én meg még itt pár ember feszeng nem lesz semmi,igaz hogy az első köröm de én április 20.án is fennt voltam pesten..(oda vissza 500km)max ha 100 150 ember volt...mit akarunk mi 10 milliós országban?:( az a baj,hogy a törvények annyira le vannak szigorítva,hogy az emberek szó szerint félnek..
Én nem feszengek semmin. Az én álláspontom, hogy pro és kontra. A magyar emberek megérdemelnék a legalizációt, de a politikai elit nem, hisz azzal megint csak az ő zsebüket tömnénk. Mondjuk... nem akarom elhinni, hogy jelenleg nincs közük a drogok mozgatásához. A legnagyobb "bűnözők" mindig a nyakkendő mögött vannak, csak ezt pár megvakult Fityisz-buzi nem képes belátni. Kergemarhakór tombol ma térségünkben. :D
 

ZoldOvezet

Active member
Én nem feszengek semmin. Az én álláspontom, hogy pro és kontra. A magyar emberek megérdemelnék a legalizációt, de a politikai elit nem, hisz azzal megint csak az ő zsebüket tömnénk. Mondjuk... nem akarom elhinni, hogy jelenleg nincs közük a drogok mozgatásához. A legnagyobb "bűnözők" mindig a nyakkendő mögött vannak, csak ezt pár megvakult Fityisz-buzi nem képes belátni. Kergemarhakór tombol ma térségünkben. :D

hát csak feszengsz te is,ha idegesít valami nem?:D
 

jepjep

Member

vazsi

Member
A herbal felzabal. Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy az ipari meretekben termelt magyar ganjaval meg ennek az olcso kinai szarnak is ala lehetne igerni. Tudom, az nem premium hydros super-atom-haze, de az ilyen zsakfalusi dzsankiknak talan megfelel, cserebe kevesbe bassza szet magat vele az ember gyereke. Kendert a nepnek!

http://444.hu/2016/08/12/nem-illegalis-a-szer-es-ennyi

Pont tegnap néztem ezt a riportot. :D Merész a csávó. Vajon még szabadlábon lehet? :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
kint ugyanolyan jót lehet csinálni mint bent, jó itt nem hazeket kell kirakni hanem indikákat nagyalföldet telebaszni hashplanttel.
kiépiteni végre azokat a régen tervezett csatornákat a duna tisza közébe és nesze,fél világ innen venne füvet
 

what_can_there

Well-known member
Azokat a csatornakat a Duna-Tisza kozeben en is tamogatom, de sajnos ugy tunik, hogy Magyarorszagon ilyenre nincs penz, csak szogesdrotra, meg bortonokre. Pedig nagy lokest adna a mezogazdasagnak, mivel az aszaly folyamatosan jelenlevo problema. A donteshozok ekozben ugy csinalnak, mintha nem lenne ra egyszeru es hatekony megoldas. Persze az esotanc is nagyon jo, evezredes modszer, de az ontozes azert tudomanyosan megalapozottabb.
 

Latest posts

Latest posts

Top