What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Cannabis olaj készítése

Mr.NoName

New member
Sziasztok!



Annak idején előző fórumon voltak naplók amelyek ezzel foglalkoztak, Rick olajának elkészítéséről! Van aki készített otthon házilag? Én próbálkoztam, bár szerintem kiégettem belőle a hatóanyagot... nem úgy vált be ahogy szerettem volna, és dermedt állapotában keménnyé vált, mint az üveg... ha valakinek van vele tapasztalata az nyugodtan ossza meg. Jövőhéten 10g kenderből készítek egy kis adagot, amiből kenőcs lesz.



Üdv, Rush!
 

Alanbrown88

Member
Hali! Èn csináltam bár csak kis mennyisègben. Tiszta alkohollal vontam ki majd rezsón párologtattam a szabadban az alkoholt. A vègèn amikor már a nagyja elpárolgott pár csepp hideg vizet kell bele cseppenteni. Picit rázogatni ovatosan ès a hőfokot visszavenni a vègèn ès ne legyen kőkemèny. Nekem szerintem tök jö lett. Hígítottam szőlőmagolajjal, de ígyis olyan hogy 3 csepp ès bealszok tőle. Leköröz bármilyen altatót.
Miután elkèszült az olaj az edènyre ragadt nèmi mennyisèg ,feloldottam tejben majd süti lett belôle. Èn nagy kemènyen neki álltam enni de olyan szinten bekábultam hogy kis híján beájultam. Mindenkèpp fokozatosan kell adagolni az RSO-t hogy szokja a szervezet, aztán mehet egyre több.
 

Étrangère Légio

Active member
Hali! Èn csináltam bár csak kis mennyisègben. Tiszta alkohollal vontam ki majd rezsón párologtattam a szabadban az alkoholt. A vègèn amikor már a nagyja elpárolgott pár csepp hideg vizet kell bele cseppenteni. Picit rázogatni ovatosan ès a hőfokot visszavenni a vègèn ès ne legyen kőkemèny. Nekem szerintem tök jö lett. Hígítottam szőlőmagolajjal, de ígyis olyan hogy 3 csepp ès bealszok tőle. Leköröz bármilyen altatót.
Miután elkèszült az olaj az edènyre ragadt nèmi mennyisèg ,feloldottam tejben majd süti lett belôle. Èn nagy kemènyen neki álltam enni de olyan szinten bekábultam hogy kis híján beájultam. Mindenkèpp fokozatosan kell adagolni az RSO-t hogy szokja a szervezet, aztán mehet egyre több.
Hello
Hány grammból csináltad ?Mennyi lett belőle
 

what_can_there

Well-known member
A kivonasi arany attol fugg, hogy milyen a kiindulasi anyag minosege, atlagos trimlevelekbol meg kisebb viragokbol konnyen osszejon 10% olaj, de ha jo gyantas csucsviragokbol keszul a kivonat, akkor 20% olajat is ad, tehat 100 gramm szaraz viragzatbol ki lehet nyerni 20 gramm, 25% folotti hatoanyagtartalommal rendelkezo olajat.
 

Étrangère Légio

Active member
A kivonasi arany attol fugg, hogy milyen a kiindulasi anyag minosege, atlagos trimlevelekbol meg kisebb viragokbol konnyen osszejon 10% olaj, de ha jo gyantas csucsviragokbol keszul a kivonat, akkor 20% olajat is ad, tehat 100 gramm szaraz viragzatbol ki lehet nyerni 20 gramm, 25% folotti hatoanyagtartalommal rendelkezo olajat.

Köszi uram
Majd megszeretném csinálni ha lesz már termésem
Hexanal fogom kinyerni az olajat
 

pecas85

Member
Arról van másnak is infója ha otthon csinálnék CBD-olajat milyen töménységgel és beltartalommal lehet nagyságrendileg számolni? Tudom otthon nem lehet kialanizálni csak kb.
Cimborám szeretné ha csinálnék neki de őt sem akarom átvágni meg mgamat se ha árról beszélünk.
Közepes indica motyeszről beszélünk, levél, virág menne bele minden a száron gyökéren kívűl.
 

pecas85

Member
Igen ma reggel be is ugrott,hogy némi zavar került a gondolat menetembe. Ezt max ipari kenderből tudom megoldani.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ahhoz meg nincs felszerelésed, CO2 vel csinálják... mer kurvanagymennyiségekröl van szó
lehet nyilván kismennyiséget is alkohollal meg minden de árban a végére szarul jössz ki az oldoszer mennyiség miatt
 

pecas85

Member
Igen már utána olvastam meg számoltam úgy felejtős otthon csinálni. Marad az arany áron árult bolti.
 

what_can_there

Well-known member
Vissza lehet nyerni az alkohol nagy reszet (70-80%) leparlassal, ugy jobban megeri a muvelet. 10 gramm olaj miatt folosleges pancsolni, de ha kell legalabb 100 gramm olaj, akkor megeri beszerezni egy konyhai desztillalot. A masik dolog, hogy a kiindulasi anyagot is erdemes suriteni kicsit a kivonas elott, le szoktam daralni a viragokat, ugy a magot meg a szarakat konnyen ki lehet szitalni belole, igy javul a kivonasi arany, tobb olajat kapok. Havi szinten 50-100 ezret nem eri meg olajra kolteni, akkor mar sajat. CBD olajat nem csak iparibol lehet csinalni, vannak CBD only fajtak, meg THC:CBD 1:1 hatoanyag-kombinacioval rendelkezok.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Vissza lehet nyerni az alkohol nagy reszet (70-80%) leparlassal, ugy jobban megeri a muvelet. 10 gramm olaj miatt folosleges pancsolni, de ha kell legalabb 100 gramm olaj, akkor megeri beszerezni egy konyhai desztillalot. A masik dolog, hogy a kiindulasi anyagot is erdemes suriteni kicsit a kivonas elott, le szoktam daralni a viragokat, ugy a magot meg a szarakat konnyen ki lehet szitalni belole, igy javul a kivonasi arany, tobb olajat kapok. Havi szinten 50-100 ezret nem eri meg olajra kolteni, akkor mar sajat. CBD olajat nem csak iparibol lehet csinalni, vannak CBD only fajtak, meg THC:CBD 1:1 hatoanyag-kombinacioval rendelkezok.

A jöv?ben szeretnék magamnak el?állítani CBD olajat (persze ha lessz mib?l :)
kicsít b?vebben a lehet?leg nem vegyészi szinten ha elmagyaráznád ,megköszönném:good:
 

what_can_there

Well-known member
Itt elmondj[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]k rendesen, ha beszélsz migr[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]nsul, akkor nem lehet gond. Kb. 30 ezer egy ilyen desztillalo, gyakorlatilag az elso lep[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]rl[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]snal behozza az [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]r[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]t. Nem kotelezo felrobbanni, kigyulladni, elore gondolkodni viszont igen.



https://www.youtube.com/watch?v=fYMCA_Tg_vk
 

Uzsidoboz

Well-known member
Itt elmondj[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]k rendesen, ha beszélsz migr[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]nsul, akkor nem lehet gond. Kb. 30 ezer egy ilyen desztillalo, gyakorlatilag az elso lep[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]rl[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]snal behozza az [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]r[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]t. Nem kotelezo felrobbanni, kigyulladni, elore gondolkodni viszont igen.



https://www.youtube.com/watch?v=fYMCA_Tg_vk

ha ez eeeenyire ecerü lennee....
nekem az a 3perc az alkoholban kevésnek tünik de lehet kipróbálom 1x
 

what_can_there

Well-known member
Nekem garantaltan mukodik, meg ahogy elnézem a video készitojének is. Ha n[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]lad nem, akkor kéremkaccsojjaki...


Miért kevés a 3 perc?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
200.gif

giphy.gif



tenor.gif
 

Latest posts

Latest posts

Top