What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor 2010

C

coxswain

hm hm kaj si jih startal na 18/6? jaz vedno startam na 14/10 in maja ni nikoli problema! sicer pa ne bom prekmalu govoril ker je se vedno moznost da tile dve zacvetita! kaj so se ti vsi revegi obnesli dobro? hihi tega pa za tri bilke ne bom sprobaval!!

Startal sem na 14.5 ur svetlobe. Ko pa so bile rastlince zunaj kjer so se privajale na outdoor so zacele cveteti. Najbolj je zacvetela Esmeralda, ki je bila tudi najbolj zgodna od sort. Je pa tudi lepo revegalo. Za sorte, ki koncajo konca konec septembra ali v oktobru pa ni panike.

21.05.2009


14.06.2009


11.07.2009


21.07.2009


13.09.2009
 

young_grower

New member
Letos je moj 1. outdoor grow in me zanima če je kaj narobe da so spodnji listi postali rumeni in zgornji malo nagubani...Še slike:

slike-0106.jpg


slike-0107.jpg

Rumeni list:
slike-0108.jpg

Oprostite za slabo kvaliteto slik a pri roki nisem imel fotoaparata..Lp in hvala za odgovore!
 
C

coxswain

Dejte mi povedat kako se Agro gel obnese v zuni , kok ga je treba dat in kje se ga kupi...

LP

Obnese se zelo dobro, ker podaljsa obdobje ki ga rastlina lahko prezivi med suso. Zmesas s prstjo na dnu luknje. Das 10 gramov na 10 litrov zemlje ali v tem razmerju. Kupis v Kaliji.
 

Greenish

Member
Huh .. presenetljivo hitro si odpisal cox danke ;) U kaliji pravis ..hmmmm mas kak naslov ?
Se da kupit v kaksnem merkurju tudi ?

LP
 

lasko

Member
Ja je zalost tukaj pri nas ne dobis nic v tri pm, te gledajo ko deveto cudo ce vprasa za kaj kar ni biokil al pa pakirana zemlja, seveda vsakic drugacna firma :D
 
C

coxswain

Letos je moj 1. outdoor grow in me zanima če je kaj narobe da so spodnji listi postali rumeni in zgornji malo nagubani...Še slike:

Oprostite za slabo kvaliteto slik a pri roki nisem imel fotoaparata..Lp in hvala za odgovore!

Tezko je rect kaj tocno se dogaja. Kaksno zemljo mas? Je kaj pognojeno?
 

young_grower

New member
Zemlja je kupljena Plantella za zunanje rastline.. 50/50 zunanje in kupljene in ni pognojeno.. Je pa klon od frenda že utrjen...
 

Latest posts

Latest posts

Top