What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

RQS-Northern Light elsőköröm

pecas85

Member
Igen, próbálom szoktatni magam a gondolathoz. Meglátom, hps alatt, hogy fejlődnek és a napokban lehet megcsinálom. Vagy már lehetne most is?
 

HappyDay.

Member
250-uhp-cultube-60cm
epöl 2 jo bisztosan, lekaláp a fele.
Ha ragaszkodol a tubhoz, akór enked le a tetelyiktü 10-15cm-re.
Lyob lene tub nélkül ety arazsnyira pécéve de, ha esz a lehedőzség agor ly0!
sog zsigert. izgalmaz davazt!
 

pecas85

Member
HappyDay sorry de nem megyek el azon amit írtál. De ha arra gondoltál,hogy messze van a coolttube akkor csalóka a kép kb 15cm van a lányoktól. :comfort:
 

pecas85

Member
Hát a FIM nem jött össze szerintem. Képet nem tudom mikor tudok feltenni mert amikor elmegyek még nem ég a lámpa amikorra haza érek már nem ég. 01.03.-án tettem őket 12-re. Majd teszek fel képet kíváncsi vagyok ki mit mond,szerintem szépek. Elő virágok is megjelentek már múlt héten. Szaga van rendesen nem tudom később mi lesz és én vagyok az első lakás a lépcsőházba. :biggrin:
 

pecas85

Member



Végre időben haza értem és tudtam csinálni képeket. Jelenleg így állnak. Fim nem jött össze. Kicsit lekötöztem őket. Kellet volna még vegben hagyni őket még 1-2 hetet HPS-el de sajnos nem lehetett megoldani egyéb okok miatt. Tisztában vagyok, hogy ez a mennyiség rovására megy,de ez van. Első köröm végén annak is örülni fogok ha 50-70g lejön és jó lesz a motyó.
 

Magonc001

Member
Hey.
Még mindig ugyan azt a tápot adod? Csak azért kérdezem, mert én is ezt használom kB 0,7-1,0g adagban és kalcium hiányzom jött. Azt is észre vettem hogy ebbe a volldüngerbe nagyon kevés arányaiban a P. Nekem arra is jött hiány, el kezdet lilulni a leveleknek a nyelei. Nálad valami hasonló?
 

pecas85

Member
Hey.
Még mindig ugyan azt a tápot adod? Csak azért kérdezem, mert én is ezt használom kB 0,7-1,0g adagban és kalcium hiányzom jött. Azt is észre vettem hogy ebbe a volldüngerbe nagyon kevés arányaiban a P. Nekem arra is jött hiány, el kezdet lilulni a leveleknek a nyelei. Nálad valami hasonló?

Kicsit elmaradtam. Nekem is volt-van hiánytünetem azt hittem én vagyok balek, de ha másnál is porbléma van ennél a tápnál akkor gondolom a táp a ludas. Én inkább Nitrogén hiánnyal küzdök. Milyen váltottál ha váltottál tápot?
 

Magonc001

Member
Nem váltottam, nyomtatom nekik a g/litert+0,3 kalciumnitrat. Meg elkezdem lombtrágyágyázni g/l kalciumnitrattal.
 

Magonc001

Member
Azt ugye mondtam már, hogy kókusz a közeg, a cserepeim 10literesek kB. Minden nap kapják a tápos innivalót a fent említett koncentrációban. Adok nekik bőven. Literre nehéz megmondani, de mindig van pár deci túlfolyó víz. A kalcium nitratból is csináltam törzs oldatot, azt' azzal spricnizem őket. A tünetek abba maradtak/többi levélen nem jelentkeztek.
Még annyi, hogy neked a lombtrágyágyázás nem tudom jó ötlet-e Mivel ugye neked már bőven viragoznak a leányzók.
Hirtelen ennyi jutott eszembe.
Te mennyi kaját meg innit adsz nekik milyen időközönként?
Mutass képet is :biggrin:

Bocs, nem tudom hogy kell szerkeszteni.
Amúgy érdekes hogy pont a nitrogenre jött hiány nálad, mert abból azért akad benne bőven. Én paraztam is hogy már sok lesz ez így együtt. Amit meg P-hianynak hittem lehet nem is az, hanem csak fenó. De valaki írta azt is, (meg nem mondom melyik topic) hogy neki a lednél mindig ilyen lilás a levélnyél..
 
Last edited by a moderator:

pecas85

Member
Hát egyre inkább úgy vagyok vele nem hiány hanem túl táp. Majdnem 3hétig nem voltam itthon,korház miatt. A párom gondozta őket lehet össze keverte a palckokat vagy a trágyából tett többet csak nem meri bevallni. ��
 
Top