What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

RQS-Northern Light elsőköröm

pecas85

Member
Üdv!




Ez lesz az első köröm minden értelemben. Kint esélytelen lett volna, így maradtam a benti körnél.


Sátor: 80x80x160

Izzó: Jelenleg 5db 32W, 2160lumen/db 6500K Philips Tornado megy vegben 18órában. Virágzásra egy 250w Sunkraft HPS megy majd cooltube-al.

Levegő: Egy darab 220m3 szívó venti van, ezt lehet később megtoldom egy befúvóval. Illetve van hozzá egy PK szénszűrő.

Közeg: Canna Terra Proffesional. 5L cserepekben.

Táp: Volldünger Linz jelenleg 0,5g/L később 0,7g/L vagy amit a szükség hoz. Úgy gondoltam nekem elsőre ez a táp is megfelel,remélem a lányok is így lesznek vele.


Elsősorban a kör végigvitele a cél. Remélem a lányok se sinylik meg nagyon az első kör okozta tudatlanságom és gyakorlatlanságom. Földbe dec 6.-án kerültek, tápot elsőnek dec 16.-án kaptak. Minden 3-4 öntözést csinálom tápoldattal most.

Pár kép az első pár napról és most hol állok.


picture.php

View image in gallery



 

pecas85

Member
Köszi! Villanyszámla ugyan annyi akkor már jöjjön ki belőle a lehető legtöbb. Aztán majd kiderül.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ha ez első kör.. :D ahhoz képest a fogalmazásodban, sem arra utalsz, hogy első .. XD

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Minden 3-4 öntözést csinálom tápoldattal most. eddig máshogy csináltad ? :D
[/FONT]
 

Hpss

Member
Tiszteletem ide offolnék egy kicsit.
Először is egy kalappal a körhöz :D
És végül ez a 4. 32W, 2160lumen/db 6500K Philips Tornado megfelelne autó növényeknek is az első 3-4 hétben?(Utána úgyszint hpst kapnának)
 

pecas85

Member
Köszönöm! Nekem nem nyúltak és eddig nem volt gondom velük. Ennyit tudok mondani. Ezeknél működik azoknál is gondolom én. De inkább bízz valaki hozzáértőbb segítségében.
 

ZoldOvezet

Active member
Tiszteletem ide offolnék egy kicsit.
Először is egy kalappal a körhöz :D
És végül ez a 4. 32W, 2160lumen/db 6500K Philips Tornado megfelelne autó növényeknek is az első 3-4 hétben?(Utána úgyszint hpst kapnának)

Persze,csak szerintem lassabban nőne,mint a hpssel és az autoknál az a lényeg,hogy minél nagyobbra tud nőni vegben annál több lesz a hozamod.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
scrog előtt supercropping és vagy fim, vagy lst hajlítás.. de mivel nl ről van szó.. az bír mindent.. amit akarsz azt csinálsz.
:D

DSC_0100_cleaned.jpg
 

pecas85

Member
Szép esti kép :D akkor marad a hajlítás többitől tartok nagyon,hogy elb..zom. Hajlitáshoz még nőhetnek kicsit nem?
 

pecas85

Member
Ha hal nincs is sokszor a látványért is érdemes szétázni,fagyni,égni stb... :D
Akkor várok még és marad a hajlítás :)
 

Hpss

Member
Persze,csak szerintem lassabban nőne,mint a hpssel és az autoknál az a lényeg,hogy minél nagyobbra tud nőni vegben annál több lesz a hozamod.

Lehet akkor kiegészítésnek lesznek hátha nagyobb lesz az a mosoly a kör végén, had kapják :D köszöntem.
 

Magonc001

Member
Üdv,
Ugyan ezt a tápot nyomom én is a kis magoncoknak 3.naptól 0,5g/l-es adagban. Igaz én kukuszban ültettem,nem tudom neked milyen a közeged... Valami tőzeg?
Amúgy követem, kíváncsi vagyok.:tiphat:

Üdv!




Ez lesz az első köröm minden értelemben. Kint esélytelen lett volna, így maradtam a benti körnél.


Sátor: 80x80x160

Izzó: Jelenleg 5db 32W, 2160lumen/db 6500K Philips Tornado megy vegben 18órában. Virágzásra egy 250w Sunkraft HPS megy majd cooltube-al.

Levegő: Egy darab 220m3 szívó venti van, ezt lehet később megtoldom egy befúvóval. Illetve van hozzá egy PK szénszűrő.

Közeg: Canna Terra Proffesional. 5L cserepekben.

Táp: Volldünger Linz jelenleg 0,5g/L később 0,7g/L vagy amit a szükség hoz. Úgy gondoltam nekem elsőre ez a táp is megfelel,remélem a lányok is így lesznek vele.


Elsősorban a kör végigvitele a cél. Remélem a lányok se sinylik meg nagyon az első kör okozta tudatlanságom és gyakorlatlanságom. Földbe dec 6.-án kerültek, tápot elsőnek dec 16.-án kaptak. Minden 3-4 öntözést csinálom tápoldattal most.

Pár kép az első pár napról és most hol állok.





 

pecas85

Member
Ma megcsináltam a FIM-et rajtuk, remélem nem szúrtam el. Jó pár videót megnéztem és leírást elolvastam. Csináltam róla fényképet. Meg a csajokról is távolit. Minden 3. öntözést csinálom fele ioncserélt-fele csapvízzel a többit is ilyen arányban de már 0,8g/l a táp megy bele. Naponta 1l öntözök rájuk jelenleg.
Vélemény,maradjanak még veg-ben vagy már rakhatóak 12/12be?
 

pecas85

Member
Akkor inkább átkapcsolom a hps-t és avval addok még nekik legalább egy hetet. Nem kinlódok tovább ezekkel az égőkkel.
 
Top