What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Green Poison F1, CBD Tonic #4

hungrowboy

Member
Sziasztok!
Új köröm kezdetét veszi hamarosan, volt időm így irok egy kis bevezetést. Ugy gondolom elegendő tapasztalatom van már, hogy egy normalis jó kört végre csinálni tudjak, az elsőbe inkább a semmit nem tudás a másodikba a kevés veg, illetve próbálkozom scrogal az még majd kiderül. Erre most teljesen odafigyelek, van hozzá minden ami kell.
Plagron Lightmix 0,8-1,0ec 5,5-6,5 ph
Advanced Hydroponics alap szett, enzym+ flora ph13-14
aero cserepek, ec és ph mérő ami eddig hiányos volt.
Leányzók:
Green Poison F1 Fast Version - Sweet Seeds
Indica/Sativa: 70%/30%
Indoor Yield: 500-600 g/m2
Indoor Blooming: 6 weeks (45nap állítólag, ezért is választottam ezt) ebből 3db
Próbaképp és kiváncsiságból
CBD Tonic - World of seedstől
Genetics: Critical Mass x DieselTonic
Mostly Indica hybrid
Indoor flowering: 55 days
Indoor yield: up to 600gr/m2
THC: 7%
CBD: 10.5%
Orvosi cumót még nem csináltam és nem is szívtam, nagyon érdekel! ebből 1db

Egyenlőre ennyi, majd jövök további infókkal
tiphat.gif
woohoo.gif
 
A

AutoBud

Szeva! Azzal a Lightmix-el vigyázz, mert kb 5,8 szokott lenni a pH-ja a runoff-nak és kizárja a kalciumot rendszerint. Én elég lúgos vízzel szoktam locsolni, az első néhány alkalommal PH10-es vízzel, aztán nagy nehezen felmegy 6,35 felé.
Én a CBD-s cuccoktól haluzok mint az állat, kerülöm is rendesen messzire :)
 

hungrowboy

Member
Szeva! Azzal a Lightmix-el vigyázz, mert kb 5,8 szokott lenni a pH-ja a runoff-nak és kizárja a kalciumot rendszerint. Én elég lúgos vízzel szoktam locsolni, az első néhány alkalommal PH10-es vízzel, aztán nagy nehezen felmegy 6,35 felé.
Én a CBD-s cuccoktól haluzok mint az állat, kerülöm is rendesen messzire :)

köszi a tippet, figyelni fogok rá! :tiphat:
én szeretek szédülni, meg remélem haluzni is :D:woohoo:
hozzátenném, kaptam ajándék magokat!
Kalashnikov és Aurora Indica remélem fem magok, mert persze azt nem tüntették fel
 
M

Mackosajt

Szeva! Azzal a Lightmix-el vigyázz, mert kb 5,8 szokott lenni a pH-ja a runoff-nak és kizárja a kalciumot rendszerint. Én elég lúgos vízzel szoktam locsolni, az első néhány alkalommal PH10-es vízzel, aztán nagy nehezen felmegy 6,35 felé.
Én a CBD-s cuccoktól haluzok mint az állat, kerülöm is rendesen messzire :)
Haluzol a CBD-től?:laughing:
 
A

AutoBud

Hát nekem nem volt kellemes, eléggé beszaratós dolgok jöttek elő :)
 

hungrowboy

Member
Csak azért kérdeztem, mert volt nekem már dolgom CBD-s növénnyel és semmi ilyet nem tapasztaltam. Sőt, agyban semmit se éreztem, csak egy kis relax élmény testben.
Bocs az offért bojszli. :)

semmi gond :comfort: nyomjátok tudjátok szeretem, ha itt bontakozodik ki a téma nem fogtok atmenni mashova megbeszélni, meg nem is kell :biggrin:
 

note

New member
Sziasztok!
Új köröm kezdetét veszi hamarosan, volt időm így irok egy kis bevezetést. Ugy gondolom elegendő tapasztalatom van már, hogy egy normalis jó kört végre csinálni tudjak, az elsőbe inkább a semmit nem tudás a másodikba a kevés veg, illetve próbálkozom scrogal az még majd kiderül. Erre most teljesen odafigyelek, van hozzá minden ami kell.
Plagron Lightmix 0,8-1,0ec 5,5-6,5 ph
Advanced Hydroponics alap szett, enzym+ flora ph13-14
aero cserepek, ec és ph mérő ami eddig hiányos volt.
Leányzók:
Green Poison F1 Fast Version - Sweet Seeds
Indica/Sativa: 70%/30%
Indoor Yield: 500-600 g/m2
Indoor Blooming: 6 weeks (45nap állítólag, ezért is választottam ezt) ebből 3db
Próbaképp és kiváncsiságból

Szerintem tetszeni fog, mert valóban 6 hét a flow-ja!!!


CBD Tonic - World of seedstől
Genetics: Critical Mass x DieselTonic
Mostly Indica hybrid
Indoor flowering: 55 days
Indoor yield: up to 600gr/m2
THC: 7%
CBD: 10.5%
Orvosi cumót még nem csináltam és nem is szívtam, nagyon érdekel! ebből 1db

Egyenlőre ennyi, majd jövök további infókkal View ImageView Image


Szia! Megnéztem a másik naplód is, nagyon biztatóak a próbálkozásaid, szépen haladsz! Én nem érzem amúgy kevésnek az 5 hét veget, pláne hydro-ban, talán ez a fajta volt ami így reagált vagy a veged sikerült nem túl hatékonyra...

Szia! Megnéztem a másik naplód is, nagyon biztatóak a próbálkozásaid, szépen haladsz! Én nem érzem amúgy kevésnek az 5 hét veget, pláne hydro-ban, talán ez a fajta volt ami így reagált vagy a veged sikerült nem túl hatékonyra...

Ja hogy nem hydro... Sorry!!!

Pár gondolat:

A legtöbb problémát a túlöntözés és a túltápozás okozza!

A tápozást folyamatosan kell növelned, úgy hogy a virágzás utolsó két hetében max 1.8 - 1.9 maradjon az EC! Hetente növeld az EC szintjét kb 1.5-től kezdődik a floban és ez megy fel 1.9-ig...

Ennél nagyobb EC-vel ráérsz majd később kísérletezni...


Minden hét utolsó napján flush-ölj, utána emeld a mennyiséget.... EM-Bio-t Én is használok, jó cucc, és le lehet vele tolni a PH-t ha szükséges.... A PH 6.3 és 6.8 között nyugodtan ingadozhat, sokan játszanak is vele direkt....

Hiányod mindig akkor lesz ha túltolod a tápot vagy túlöntözöd és valami lock-olodik....
Emelet ismert dolog a tápanyagok antagonizmusa, amivel nem árt tisztában lenni... Legtöbb hiányt ezek a túltápok okozzák....





AAEAAQAAAAAAAAM8AAAAJDg1MzRiYzUxLTMwMmQtNGMwMC04NTIxLWFkMzY3N2RlM2I1Nw.png
 
Last edited by a moderator:

hungrowboy

Member
Szia! Megnéztem a másik naplód is, nagyon biztatóak a próbálkozásaid, szépen haladsz! Én nem érzem amúgy kevésnek az 5 hét veget, pláne hydro-ban, talán ez a fajta volt ami így reagált vagy a veged sikerült nem túl hatékonyra...

Koszi, hogy irtal!
5 het veg az ultetestol szamolva volt annyi igy keves magaba az 5 het veg nem lenne valoban, es nem hydroba vagyok csak a potok aetok hogy tobb oxigenhez jussanak a gyokerek.Legalabbis azt olvastam arra jó de egyebkent teljesen veletlen vettem ilyen fajtat:laughing:
Plagron mixekbe nyomom egyebkent. Talan a mpstanialbol mar lesz komolyabb! Te tevekenykedsz valamit?
 

note

New member
Koszi, hogy irtal!
5 het veg az ultetestol szamolva volt annyi igy keves magaba az 5 het veg nem lenne valoban, es nem hydroba vagyok csak a potok aetok hogy tobb oxigenhez jussanak a gyokerek.Legalabbis azt olvastam arra jó de egyebkent teljesen veletlen vettem ilyen fajtat:laughing:
Plagron mixekbe nyomom egyebkent. Talan a mpstanialbol mar lesz komolyabb! Te tevekenykedsz valamit?

Jól gondolod, könnyebben száradnak, több az oxigén és nehezebb túlöntözni... Tevékenykedtem, most nem tevékenykedek....

Jó választás ez a FAST vonulat, többet is próbáltam, többek között a GP-is... De én az outdoor miatt választottam, de láttam hogy inben is mire képes... AK47 szintén ilyen 6 hetes flowal kész van ...



Mutatnék a Scrog-ra valamit...

Ez a Main-lining tecnika nagyon érdekes és figyelemre méltó. Van ennek egy egyszerűbb és gyorsabb ( rövidebb veges ) verziója... Ezzel a technikával maximálisan ki lehet hozni amit egy növény tud és a hely megenged....

Remélem ezért nem moderálnak....

http://www.growweedeasy.com/mainlining-nugbuckets
http://www.growweedeasy.com/manifold

Vannak róla videók is.....

https://www.youtube.com/watch?v=8tG2oMNFm-U
 
Last edited by a moderator:

hungrowboy

Member
Mutatnék a Scrog-ra valamit...

Ez a Main-lining tecnika nagyon érdekes és figyelemre méltó. Van ennek egy egyszerűbb és gyorsabb ( rövidebb veges ) verziója... Ezzel a technikával maximálisan ki lehet hozni amit egy növény tud és a hely megenged....

Remélem ezért nem moderálnak....

http://www.growweedeasy.com/mainlining-nugbuckets
http://www.growweedeasy.com/manifold

Vannak róla videók is.....

https://www.youtube.com/watch?v=8tG2oMNFm-U

ez durva, ennyire még senkisem akart magától segíteni, elképesztő hogy van ilyen is. Nagyon köszi! de mire fel? :tiphat: miért pont nekem? kiraly a nevem mi?:laughing: igyekszem értelmezni, mindent amit összegyujtöttél nekem. nem mondom hogy menni fog de rajta leszek! ha kérdesem van irhatok? kesőbb is elerhető leszel? mert latom 2009es reg de alig irtal eddig, ezert kerdezem!
 

note

New member
ez durva, ennyire még senkisem akart magától segíteni, elképesztő hogy van ilyen is. Nagyon köszi! de mire fel? :tiphat: miért pont nekem? kiraly a nevem mi?:laughing: igyekszem értelmezni, mindent amit összegyujtöttél nekem. nem mondom hogy menni fog de rajta leszek! ha kérdesem van irhatok? kesőbb is elerhető leszel? mert latom 2009es reg de alig irtal eddig, ezert kerdezem!


Nem vagyok egy írogatós folyta...

Leszek még, kérdezz, ha tudok válaszolok...A GP választásod tetszett egyébként és kíváncsian várom a fejleményeket....

Nem vagyok egy írogatós folyta...

Leszek még, kérdezz, ha tudok válaszolok...A GP választásod tetszett egyébként és kíváncsian várom a fejleményeket....

"fajta"
 
Last edited by a moderator:

hungrowboy

Member
A big devil f1 és a jack 47 f1 a táblázat alapján szépen hozna, a caramel sem utolso, de egyertelmuen az f1 a leggyorsabb virágzó.
Szerintem jövöhét vége felé kezdek el majd tölteni képet fel és hetemte lesz frissités mindig, nem viszem tulzásba majd de nem is lesz elhanyagolva :)
 

iwantmorebuds

Active member
En inkabb kintt ajanlanam a main line-t bent nem fogja megerni a befektetett ido/lehozott g benn. Persze kiserletetni lehet szep novenyeket lehet kihozni belole :)

picture.php
 
Last edited:

GK_420

Active member
...de még kintre se inkább. :D kezdés elött és azóta is ez a véleményem a mainlineizéról (igazam is volt).
 

note

New member
En inkabb kintt ajanlanam a main line-t bent nem fogja megerni a befektetett ido/lehozott g benn. Persze kiserletetni lehet szep novenyeket lehet kihozni belole :)

View Image


Üdv! Tökéletesen igazad van, ezért is írtam, hogy van egy butított verziója... Szerintem is nagyon jó kísérletezés, egy ilyen kísérletnél jöttem rá a következőre:

A legjobb növik akkor lettek amikor a 4. internódánál toppoltam a növényt, az alsó két internódát pedig eltávolítottam. Az se rossz ha mondjuk az 5.-nél toppolod és 3-at meghagysz... Aztán itt folytatod egy kis lst-vel... A két ( összesen négy vagy hat) lehúzott száron az első internódák pont oldalra állnak, a következők pedig 45 fokkal "elforogva.... Tehát minden második internóda így áll az egyik függőlegesen felfelé, míg a másik lefelé. Én a lefelé állót de van hogy az egészet kimetszem, úgy hogy minden második ilyen nódusz csonkolva van... Az idő miatt az az optimális ha a harmadik nódusz után nem tartod lent tovább a "vezér" vonalat és elkezded a bevirágoztatást....


Összefoglalva:

Ha kettő db "main line"-al dolgozol akkor lesz 4 "vezéred" és 20 "majdnem vezéred" ha hárommal akkor 6 vezér és 30 kisvezér....
Mindezt viszonylag minimális helyen, kis "lombkoronával"...
6 hét jó veggel tökéletes eredményeket lehet vele elérni....
Hangsúlyozom 1.5 hónap!

Ennél több értelme max csak egy SOG-nak van 4 hét veggel...
De annak meg tudjuk, mi a hátránya...

...de még kintre se inkább. :D kezdés elött és azóta is ez a véleményem a mainlineizéról (igazam is volt).


Nézd! Kinek a pap, kinek a papné.... Most mondjam azt, hogy nekem meg bejött és igazam is lett?

Mit tudsz felhozni ellene?

En inkabb kintt ajanlanam a main line-t bent nem fogja megerni a befektetett ido/lehozott g benn. Persze kiserletetni lehet szep novenyeket lehet kihozni belole :)

View Image


Mondjuk én meg kintre nem ajánlanám.... Ott nem látom értelmét...
Pláne Gerillában...
 
Last edited by a moderator:
Top