What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Csajok

God_Speed

Member
Ezt elfogadom hogy a tőszam ilyen szempontból mind1 és egyet is értek veled.
Azonban ha azt ez elfektett hengert felallitod akkor ugyanott vagy hogy még forog is nem gondolnám nagy varazslatnak nem mondom biztos jól kivan találva!
Biztos úgy van hirdetve hogy ez maga a csoda és őrület jó!
A bolti tápokra is ez van írva aztán csak a Ferti IV is tud működni!
Ez az en meglátásom a csili Vili dobozból kiveszem rendszerekről de ha te épp egy ilyennel űzöd az ipart otthon bocs nem akartalak megserteni!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ez a rendszer tudod hová lett kitalálva ? egyetlen helyen van ténylegesen hasznosnak vélt hatása, amikor a zűrben vagy 0 gravitációval elég nagy kihívás a növénytemesztés. ha lehetne sem csinálnám ilyenben, biztos rohadt jó lehet egyébként.. 420 hashplanttel el tudnám képzelni 1000 w hps-ek benne elég durva lenne :D
 

God_Speed

Member
No helyzetjelentés:

A rendszer jol uzemel sehol nem ereszt a WC szelep szepen szinten tartja a belso tartalyt a vizszuro is szep tisztan tartja a vizet.

Amit viszont megfigyeltem a levelezessel kapcsolatban hogy valoban maskepp kell neki allni az egesz kornek mert nagyon meglassitja oket az elejen viszont szepen mindenhol elkezdtek hajtani. Tehat ahogy irtak is komolyabb elonevelest kivan.

Van egy masik csajszi ot kintre szanom azt is erosen kopasztom es nagyon szepen latszik az eredmeny iszonyat suru hajtasok ahol tud uj hajtast hoz majd egy masik Napló lesz!

Most vannak 24. napja bennt szepen fejlodnek ugyan piszok lassan de ez a kor abszolut a tanulasrol szol ugyhogy meg ki kell forrja magat, de mar nevelem a kovetkezo korre a ket Big bud klont.

Es hogy ne csak betu legyen


Johet minden eddig is koszi!
 

God_Speed

Member
Szevasztok,
No hát úgy alakult hogy elengedtem azt a hidros ketreces rendszert, egyrészről rajottem hogy az nem teljesen kokusznak való illetve volt még két Big Bud klónom amivel akartam kezdeni valamit így lett négy kicsi indián a tűz körül. Perlit/kokusz (30/70), 12 l vödör a fészkük alul fölül agyaggolyo.
Szépen indulgatnak bár szerintem első hét után még a gyökérzetet nyomatjak ezerrel. Locsolás abszolút kézi. Egyiket sajna bajna érte egy kis baleset a pakolás alatt így ő fellabu kissé
Ahogy szomszédos naplóban láttam tippeket megfogadva locsolásban a Gecco receptet alkalmazom amíg 2 alatt az EC tápos felette csak vizecske. 3 naponta kapnak 1 litert van kb. 10-20% tulfolyas.
Ez az egyik újítás aztán volt egy másik Big Bud anyám amit gondoltam kicsit terítek és meglatjuk mi jön le róla
Ő kapott egy 70X70-es rácsot meg egy 10l-es cserepet és fölé 76W fenycsovet. Lassan benovi az egeszet.A szigetelőszalag egy kis üzemi baleset javítása végett van rajta. Lejjebb engedtem a rácsot és szétrepedt a vezér meg egy oldalag de hála az égnek tulelte mindenki úgyhogy csak combosabb lesz a szára.
Kérdésem lenne is hozza kapcsolodoan szerintetek mikor kapcsoljak neki 12/12-be. Azt tudom hogy a feno eléggé szeret nyúlni és hogy látjátok benovi a maradék részt kapcsolás után avagy nem?

Pacsi es koszi a segitseget elore is!

picture.php

BB:
picture.php

picture.php

OG:
picture.php

Igen o egy kicsit beteg volt miutan letorott a fele azota mar helyrejott:
picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top