What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

hobbiz hajdzsro

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
kemény ami megy.. mit turbozik nem tudom olaszoknál van ilyen, ámérikáiakná sok én már csak azt az egyet nem értem, hogy ennyit szarakodni azért hogy bannoljanak kb 1 órán belül miért éri meg :D
chromewalker D: ez öléggé dzsetszonos volt :D
 

hobbi ur

Active member
hehhhehe jól szétoffoljuk az öreg hugyos hobbi naplóját hehhhehe úgyis szarik rá (mármint ha szétoffolódik)
 

hobbi ur

Active member
na kitakarítottam a zállatokná és mindjárt beljebb tudtam menni a mélyebb bugyorba, 2x porszívózsák ürítés, 1 kisvagon szemét, gané stb. de átköltöztek végül, meg felkerült végre elek barátunk csodarefije, hálás köszönet talán épp jelenlévő barátomnak, aztán levelezés, kötözgetés, mára elég is talán
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem akartam dzsekszont írni, az túl egyértelmű lett volna... abban mi a poén te omlószkex?
de csak küldd el a hsz sorszámát és kuka.
 

hobbi ur

Active member
virágzásra buzdítva (mittomén 4-5 napja)


a szoknyájuk alá fotózva


a lábuk közé fotózva



a kicsik neveldéje (került be havertól bogaras kqr is)



ez itt a hobbi szikret zsardennya. rohadt zsidó vagyok inkább így rekesztem le a fényt, nem tuti termesztősátorral. ló badzsit.
 
Last edited:

hobbi ur

Active member
ejj de király! :D

még ezek a kommentek! xdd

kqr-nek adjad a sanmite-ot ezerrel, verd vissza a támadást!

igyekszem őket egy mikroszkóp lencsével nyomon követni, de úgy nézem most a tripsz vonal erősíti a sorait, hamarosan le kell csapnom full organik mospilannal. hehhhhehehe
 
Én amit csinálnék, hogy ezeket a betegeseket tedd földbe vagy kókuszba, folyamatosan kezelgesd kártevők ellen és amikor jól megindulnak a növekedésben a friss hajtásaikat klónozd le és azok lesznek az igazán jó, kártevő mentesek. elfelejtik majd, hogy valaha is láttak atkák. lol

back to the vitality!
 
Top