What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

AK 48, Nirvana Seeds. Pc Grow

Hol vannak a képek?:)
Edit: mostmeg látom...
Edit2: jah....h tenyleg lemaradt

:) Ebbe a korbe nem kovetem el azt a hibat, amit a legelso koromnel...
Addig javasoltak, hogy meg hagyjam 2-3 hetet, hogy csinaltam egy marek nyugtatot :))
Mind bebarnultak a kristalyok. Elszivsz egy vagont belole, es akkor erzel pici hatast...de ugy lenyugszol, hogy a barna medvet megsimogatod:))
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
barna gyantát még nem láttam :D herojint csináltál belőle ?

világostejfehér-arany/borostyán a vége :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
naja. első kérdés mindig az amikor valaki nekilát egy kertnek, amit fel szoktam tenni neki.. mit akarsz, milyen legyen a végeredmény..
 
naja. első kérdés mindig az amikor valaki nekilát egy kertnek, amit fel szoktam tenni neki.. mit akarsz, milyen legyen a végeredmény..

Nekem inkabb minoseg legyen, a hozam masodlagos! Vegulis nem vagyok nagy fuzabalo...tavaji evet kb 5 grammal huztam ki :dance013::tiphat:
Inkabb a noveny felneveleset, szeretem...gondozasat.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
akkor neked teljesen más fajtákban kéne gondolkodni, nem kommerszekkel
5 g hmm.. jó is lenne 3 napig :D
 
akkor neked teljesen más fajtákban kéne gondolkodni, nem kommerszekkel
5 g hmm.. jó is lenne 3 napig :D

Milyen fajtakra gondoltal? Meg van arjans haze 3#, kb 1,5 eve a hutobe csucsulnek, nemtudom meg csirakepesek-e :)))
Gondolkodok par auto magot, kiprobalnak kintre...lassuk ott hogy ervenyesulok :)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
kint más, azért..
neked pont olyan fajták kellenek, amiket én akkor vetnék max el, ha minden másból van 100 kg :D
de viccen kívül.. pl sensi juicy fruit, jack herer, jack flash, sativa spirit, leda uno .. eg ilyesmiket
 
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]11 het! 7 het + - 12/12!

Nha sziasztok!
Homerseklettel kezdem, 22-25c kozott mozog!
Paratartalom 35-60% kozott!
Tapot 1ml/l Grow, 4ml/l Bloom, 4ml/l Top Max!
2 litret isznak, 3-4 naponta!

Nos a novik, rendesen gyantasak...
Meg kb 2,5 hetet tudok varni rajuk, majd kes ala kerulnek! Mivel hogy elutazom kb 8-9 napra. Es nem lessz mas valasztasom!
[/FONT]
[/FONT]
 

Attachments

  • 20170125_204241.jpg
    20170125_204241.jpg
    87.6 KB · Views: 38
  • 20170125_204632.jpg
    20170125_204632.jpg
    21.4 KB · Views: 42
  • 20170125_204634.jpg
    20170125_204634.jpg
    23.1 KB · Views: 40
  • 20170125_204655.jpg
    20170125_204655.jpg
    21.7 KB · Views: 38
W

wildkender

ja és 8-9 napot simán kibír egyedül is, ha előtte jól belocsolod, főleg a végén már nincs velük sok dolog.
 
ja és 8-9 napot simán kibír egyedül is, ha előtte jól belocsolod, főleg a végén már nincs velük sok dolog.

Most latom mekkora balfaszsagot irok...persze hogy egy novenyem van :D Akkor legyen inkabb csoportos buga kep :D
Penteken levettem egy popcornot egesz lentrol, ma fogom elszivni...az majd eldonti hogy is allunk!
Majd irok beszamolot..
 
Nos a proba nagyon cucc volt. Megtekert rendesen.
Valtoztak a tervek. Vasarnap ollo ala kerul.
Nem azert mert szuksegem van ra. Hanem mert futes rendszer javitas lessz. Es nincs ahova elrejtenem. Masik dolog... ma jottem haza es mikor beleptem a lepcsobazba...orbitalis fuszag csapott meg. Tehat bentre tobbet nemfogom tenni az tuti. At is koltoztettem masik szobaba. Remelem nem szurta az orrat senkinek. Erdekes idaig nem ereztem. Pedig eleget szaglasztam. Nem akarok gondot belole...foleg hogy nem vagyok nagy dohanyos. A trikomak most tejfeherek 99%ban. Kepeket majd csak szuretrol rakok. KOSZONOM a FIGyelmet.
 
Fiuk lanyok, nekem eljott a kenyszer szunet...
De ugy vagyok vele, sajnalom levagni. Jartatok mar igy?
Ugy hozzam nott a 3 honap alatt, nejon hogy megoljem...:D
 
Top