What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Easy Bud (Royal Queen Seeds)

Ragnarovics

Member
A következő áldozat a termesztő bunkerben Easy Bud ( Royal Queen Seeds)-től. Gondolom mindenki ismeri ezt az autót, meglátjuk mi lesz belőle nálam.

Hely: épített box a padláson,kb 250w cfl tesco tepsi refiben :) kb 100x100x120cm a terület. 5db spoetnik baba fog vegelni mellettük.
Közeg, mivel megint csóró vagyok jó kis föld az erdőből. Táp. N:130 P:69 K:160 Ca:149 Mg:60 S:78 Mg/l
Desztvízben keverve, citromsavval ph állítás. Mindezt zöldségeknek való vitaflórából, CaN ből MgS ből és Ca Cl ből kotyvasztom. Magokat ismét busdokiból hoztam.eladó srác azt mondta ne nagyon kínozzam ezért szerintem csak fim lesz.
Remélem ők is sokáig életben maradnak :)
Gondoltam legyen mivel foglalkoznom amíg a spoetnik ok virágoznak.
Ha a magok csîráznak, holnap vagy holnap után repülnek a 8literes potokba.
 
Last edited:

iwantmorebuds

Active member
Ezt a fimet felejtsd el auton. Ne kinozd alatt nem hiszem h ezt ertette :D
Max kotozgesd. Ezt a auto fotos mixet h tervezted? 12-12be viragoznanak az autok is?
Csak mert ekkora helyen sztem csak hely pazarlas lenne. Bocs ha rosszul ertelmeztem kicsit szetszortnak erzem magam :D
 

Ragnarovics

Member
Ezt a fimet felejtsd el auton. Ne kinozd alatt nem hiszem h ezt ertette :D
Max kotozgesd. Ezt a auto fotos mixet h tervezted? 12-12be viragoznanak az autok is?
Csak mert ekkora helyen sztem csak hely pazarlas lenne. Bocs ha rosszul ertelmeztem kicsit szetszortnak erzem magam :D

Ez egy új bunker a padláson, ebben vegelnek az új spoetnik#1 kör alanyai, azt bevágtam melléjük az easy Budot. Ebben a boxban nem lesz semmi 12/12 :)
Csináltam még 1 boxot, hogy ameddig az első spoetnik kör virágzik addig de unatkoztak, nameg hogy az utánpótlásnak legyen ideje vegelni. Még itt szeretnék klónozással kísérletezni.
Oké nembántom :) majd egy picit "széthúzom" költözéssel.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
mit akarsz kisérletezni ? :D párszor leírtuk, hogy érdemes klónozni. próbáld követni azt
 

Ragnarovics

Member
mit akarsz kisérletezni ? :D párszor leírtuk, hogy érdemes klónozni. próbáld követni azt

Hát amit csinálok azt inkább kísérletezésnek nevezném egyelőre :) Propagátort ma vagy holnap hozok, közegnek mi lenne jó klónozáshoz? Kőzetgyapot jó?
 
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
bármi jó, attól függ, hogy akarod utána továbbhasználni a klónt.
perlit, jiffykorong, perlit+kókusz, grodankocka stb
 

Ragnarovics

Member
Most 31 naposak. Minden oké már vannak pistilek. Nem bírtam ki egyet toppoltam, okés azis rajta még kevesebb a pistil. Na jöjjenek a képek, a háttérben a kis spoetnik el vannak.
 

Medicropper117

Active member
Takard le a potokat kívülről. A gyökérzet nem szeresse a fényt
Valamint sztem rohadtul nem jó a közeg. Mintha fulladnának holott száraznak látom.
Mellesleg van lent elég lyuk azokon a DIY potokon?
 

Ragnarovics

Member
Letakarom őket akkor mindenképp. A közeg sima föld sajnos, luk van rendesen a gyökerek ki is bújtak rajta.az easy budokat gondolom nem lenne szerencsés átültetni. Viszont lenne egy kérdésem, a spoetnik kicsik mit szólnának ha át kerülnének a föld után egy diy dwc rendszerbe? Van 20on valahány klónom és nem szeretnék földezni.mindenkit bepakolnék dwc be az easy kívül. Úgy tudom Medi te nagy hidrós vagy, tudnál pár tanácsot adni?vannak valami alapszabályok? Pl óránként hány l levegőt pumpáljak a vízbe literenként. Tápok mehetnek azok mint a földben?néztem pár videót dwc ről csak nem vágom az angolt :D
 

Medicropper117

Active member
Klónt a seggedbe is dughatod max nem éli túl. Gusztus dolga:)
Viccet félretéve, ha lemosod a gyökereket ovatosan akkor nem kellene h gond legyen feltéve hogy óvatos vagy. Földben hasznalt táp mehet....ha amit használsz mehet hidróban is. Amugy felejtős:p DWC-ben nagy pumpa kell, plusz zaj...azt nem akarod. Jó rendszer. Konnyu osszerakni de nagyon nyűgös. Nem egy tanulos hidro mutatvany. Akkor inkabb ebb n' flow
A tobbit had ne irjam le kerlek
A nagy hidrós meg kicsit tulzas...gyakorlom inkabb:p
 

Ragnarovics

Member
Ez egy hetes kép kb már jóval nagyobbak, majd hozok frisset is.
Minden oké a kertben az undorító közeg ellenére. Pici égés van néhány levélcsúcson na meg ahol belenőtt a lámpába xD tápot teljes dózisban kapják 2 hete ezért az égés gondolom, de cserébe nőnek a bugák szépen.érdekesség, hogy ahol megsérül ott szép piros a szár belseje :) amelyiket megtoppoltam az egy picit ugye le van maradva, de minden rendben vele. Egy kapott fimet, az nem volt hatással a fejlődésre csak kb 5 cm rel alacsonyabb. Akiket nem kínoztam azok elég nyúlánkak mintha kevés lenne a fény. Bár a 250w tepsi refi biztos nem sok :)
 

420Bud420

Member
😃

😃

Üdv!Szeretném ki kérni a véleményeteket,24 napos kicsikének mennyi táp javasolt wuxal superből? 😀Meg milyen vizzel érdemes be keverni ?
 

iwantmorebuds

Active member
A naplót inaktivitás miatt zárom, ha a tulajdonosa előkerül és frissítené az jelezze WHIPEDMEATnek vagy nekem pm-be. Ha nem erül elő a napló tartalom híján törölve lesz.
 

Latest posts

Latest posts

Top