What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Dark Devil Auto (autopot)

iwantmorebuds

Active member
Dark Devil auto 16. nap
Ponytailing on :blowbubbles:
picture.php

picture.php

Minden alkalommal 4 órát hagyom fenn... Láthatóan van értelme.

 

Medicropper117

Active member
Egy baj van a fotósok tréningelésével. Idő.....amiről tudjuk h pénz. Ez esetben nem kevés.
El se kezd a sosem adtam el füvet dumát Shiva mert nem hiszem el ;)
 

DropleX

Member
Jhajj dehogy,pedig tudnek mire kolteni xD
Na ja sima toppal is kell 5 het veg, m liningel 8 is siman de masfelszer tobb legalabb lex rajta.. bocs az offert,puxa
 

iwantmorebuds

Active member
Jhajj dehogy,pedig tudnek mire kolteni xD
Na ja sima toppal is kell 5 het veg, m liningel 8 is siman de masfelszer tobb legalabb lex rajta.. bocs az offert,puxa

Hat pont ez a lenyege haho... Ez itt egy auto amaz egy fotos remlik? Pont h olyan tevhnika lenne idealis amivel huzom a veget a mainlineing erre tokeletes lesz mivel elkezdhetem toppolni hatlevelparnal is vissza a 3. Noduszig ami a ti esetekben idoveszteseg lenne, DD-nek viszon idonyeres :D
 

DropleX

Member
Techel a fotos treningrol beszeltunk :D
Amugy hiaba van idoveszteseg mert a vegerdmeny dekkakal tobb lesz,tehat osszesegeben jobban megeri..
 

iwantmorebuds

Active member
Techel a fotos treningrol beszeltunk :D
Amugy hiaba van idoveszteseg mert a vegerdmeny dekkakal tobb lesz,tehat osszesegeben jobban megeri..
:D igen ertettem :D
Arra celoztam h ameddig a Dd benn van addig a legjobb ha a fotosom vegel, bar nem ertem mi nem volt ertheto :D
 

Medicropper117

Active member
Jhajj dehogy,pedig tudnek mire kolteni xD
Na ja sima toppal is kell 5 het veg, m liningel 8 is siman de masfelszer tobb legalabb lex rajta.. bocs az offert,puxa
Nem volt off. A másik h persze h több lesz. De többször lemértem. Nem vagy bentebb. Rádordított idő és energia meg ugyanannyi
Annyi a kulonbseg h egyszerre van sok fuved nem ket alkalommal külön szedve ugyanannyi. Egy rendes scrog (ha mar training) még hidróban is 3-4 hét. Klónról ami toppolva van már de eszik és van gyökere rendesen. Magról egy laza 7-8
Plusz 10 hét viragzas
4 honap alatt, 1x szuretelsz es mar egy honapja a köv. kör viragzik mire egy scrog kész magról. Persze ha előnevelsz. Ha nem akkor a köv kör akkor megy virágzóba mire azt leszeded.
2 kör trainingelt kert ideje alatt megcsinalsz 2 kertet 1 honap veggel!
Nem hiszem h a masfelszer annyit leado növény odabasz 2 kertnek. Amit ugyanugy tele lehet pakolni kis novenyekkel
Ha eladod, ha nem. Nem éri meg....hacsak nem a próba a cél. Akkor megéri mert akkor muri. De amugy deficit;)
 

Medicropper117

Active member
Kit erdekel a csoffadt növényed? Nem latod h atvettem a topikot?!:laughing:
Menj az indoor gyujtemenyekbe ott van 2 novény nem csak ez a vicc;):laughing:
Amugy azt se tudom ertelmes e az elozo hozzaszolas....nagyon szet voltam. Lehet erteni?
 

iwantmorebuds

Active member
:laughing: :laughing:
Remelem errol is legalabb annyit szedek mint amelyiket utoljara lehurrogtal a fius alakja miatt :laughing:
Else olvastam a hulye kis hsz-edet, shivanak szolt :laughing:
Edit: Most mar elolvastam, vagy mondjuk ugy atfutottam rajt :D
Nekem jo lesz az ugy hosszab veg, jobb lesz a DDnek, mire lejon kapcsolhatok. Persze ez fugg attol h mekkora lesz
 

Medicropper117

Active member
Értekmezni kellett volna....:laughing:
Ha nem durrantod tele a boxot kis potokkal akkor training...egy szoval nem mondtam mit csinalj. :)
 

DropleX

Member
Hat medi ez valoban ertelmetlen lett hisz azt irtad 2 trainingelt kor ideje alatt lejon 2 sima kor xD
De ha szamolsz akkor nem,jobban megeri Mert a flo ideje koronkent igy is 60-65 nap, 4 het veg meg a training nelkulinek is kell.. puxi
 

GK_420

Active member
gubi megint bukik 3 hónapot mire egy normális kört kezdhetne ami g/w felett hozna...de neki elég ez is na..:D
 

Medicropper117

Active member
Jah shiva mert elirtam a szamokat. Eleg keszen irtam azt. 1 trainingelt kör alatt lejön 2 sima.
Az ilyen kötözést és egyébb bohóckodást nem számolom ide....
A scrog idejével számoltam. Nekem ez a mérvadó mivel annak a trainingnek van a legnagyobb eredménye a hozamot tekintve
 

DropleX

Member
Sejtettem hogy kesz vagy honeybunny,de most is !
xD ket sima kor akkor sem jon le annyi ido alatt..
Pl main lining 8 het veg 10 nap atallas 60 nap flo pl az 126 nap, normal kor 4 het veg 10 nap atallas 60 flo 98 nap..
Na nem offolok tenyleg xD
 

GK_420

Active member
Sejtettem hogy kesz vagy honeybunny,de most is !
xD ket sima kor akkor sem jon le annyi ido alatt..
Pl main lining 8 het veg 10 nap atallas 60 nap flo pl az 126 nap, normal kor 4 het veg 10 nap atallas 60 flo 98 nap..
Na nem offolok tenyleg xD
Klónok 1 hét veg...és kijön a matek is.
 

Medicropper117

Active member
Anya se kell hogy klónozz. Csak egy kis box ahol tudsz előnevelni. Toppolsz, vársz, toppolsz, vársz klónozol. Máris van 4-6 klónod;)
Ott írtam shiva h klónokkal megy a buli. A lényeg amugysem ez. Ahol pörögnek a kertek ott inkabb sog. Tökmind1 h klónról vagy magról. Nah de mind1 is. Nyomassad gubi. Nem offolunk (jobban) :laughing:
 
Top