What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Παμε Indoor

R

red23

Kosher Kush,Pineapple Chunk,Pink Kush,O.G Kush,91 Pynkt,Gorilla,Green Crack
 
R

red23

Παμε ......

Παμε ......

Καλημερα :)
Σατιβες Thandee εχεις δικιο.Panama Ace,Amnesia Haze Soma,Bangi Haze Ace πριν γινουν και αυτα μη διαθεσιμα.10 φυτα 2 600αρες?
Το σκεφτομαι :)
 

Attachments

  • IMG_E3128.jpg
    IMG_E3128.jpg
    98.6 KB · Views: 39
  • IMG_E3126.jpg
    IMG_E3126.jpg
    28.6 KB · Views: 40
R

red23

Παμε ......

Παμε ......

Τριτη μερα.Το υψος,σε ογκο τωρα.
Το Sensi μια χαρα το βλεπω.
 

Attachments

  • IMG_3142.jpg
    IMG_3142.jpg
    55.5 KB · Views: 37
  • IMG_3136.jpg
    IMG_3136.jpg
    59.7 KB · Views: 38
R

red23

Καλημερα.Χθες το πρωι για μια μαλακια,διπλωσα/τσακισα,χαλια, μια απο τις σατιβες(12 ημερων)στα δυο.Δεν μου εσπασε ομως.Την παρακολουθω και μαλλον και καλο της εκανε.Ενα τετοιο στεσσαρισμα,πρωτη φορα μου εχει τυχει,τι μπορει να παρουσιασει στην πορεια?Και παλι καλημερα.
 

Ksaderfo

Active member
Καλημερα.Χθες το πρωι για μια μαλακια,διπλωσα/τσακισα,χαλια, μια απο τις σατιβες(12 ημερων)στα δυο.Δεν μου εσπασε ομως.Την παρακολουθω και μαλλον και καλο της εκανε.Ενα τετοιο στεσσαρισμα,πρωτη φορα μου εχει τυχει,τι μπορει να παρουσιασει στην πορεια?Και παλι καλημερα.

Κοιτα να μην παρει αερα... Νομιζω οτι αν μπει αερας στον κορμο τεζαρουνε..
Επισης παιζει να "μολυνθουνε" αν εχει πληγη ο κορμος...

Το στηριζεις με κατι;
 
R

red23

Παμε ......

Παμε ......

Η αντιδραση ξαδερφε επειδη ηταν χαμhλα,να το στησω με το χωμα.Απο χθες το πρωι και μεχρι τωρα καλα το βλεπω.Εγω τα τσακιζω στα pre veg/veg :) Για να δουμε στην πορεια τι θα μας δειξει
 

Attachments

  • IMG_3147.jpg
    IMG_3147.jpg
    35.1 KB · Views: 37
R

red23

Παμε .........

Παμε .........

.......................
 

Attachments

  • IMG_3147.jpg
    IMG_3147.jpg
    35.1 KB · Views: 39

Ksaderfo

Active member
Η αντιδραση ξαδερφε επειδη ηταν χαμhλα,να το στησω με το χωμα.Απο χθες το πρωι και μεχρι τωρα καλα το βλεπω.Εγω τα τσακιζω στα pre veg/veg :) Για να δουμε στην πορεια τι θα μας δειξει



μην μολυνθει μεσα στο χωμα;;; Αν εζησε ηδη μια μερα δε νομιζω να εχει θεμα.. Το πολυ πολυ να μεινει εκει για καμια βδομαδα ξερω γω;;

Ασχετο αλλα εχω αρχισει να υποψιαζομαι οτι τα 2 τα ξαντερφο απο το καλοκαιρι που πηγαν στον κουβα ηταν μολυσμενα με κατι... Ο κορμος ηταν γεματος μπιμπικια ξεραμενα..
 
R

red23

Ξαδερφε μια φορα ειπα να παρω απο RQS direct σπορους.3 εβδομαδες για να φτασουν!!Μετα μαζι με τα υπολοιπα μουλιασμα κλπ.Aπο τους τρεις,δυο δεν σκασανε και αυτο το τριτο.........super cropping
 

Ksaderfo

Active member
Ξαδερφε μια φορα ειπα να παρω απο RQS direct σπορους.3 εβδομαδες για να φτασουν!!Μετα μαζι με τα υπολοιπα μουλιασμα κλπ.Aπο τους τρεις,δυο δεν σκασανε και αυτο το τριτο.........super cropping

και τι ανησυχεις μη σε πιασει το κρυο; :biggrin:

ναι και εγω την εχω πατησει ετσι με την rqs... 2 εβδομαδες ηταν κολλημενοι στη Γερμανια.. Αλλα βγηκαν και οι 3... τωρα που την ψωνησα και εγω μετα σπορια του χρονου μαλλον θα αγορασω μερικα και θα βαλω και απο τα καλα τα κρατημενα που εχω.. αλλα αυτα τα ξαντερφο ειναι πολυ κωλο-φυτα να πουμε.. αλλα ειναι πιτα στο κρυσταλο και λενε παααρα πολυ για σοκολατα...

Αυτο το σποραδικο εντομεταξυ εχει "δικα του" σπορια, θυλικα, αυτοματα απο ολα.. και λεει και ποικιλιες.. παιζει να εχουνε καμια φυτεια πουθενα αυτοι..

και το καλυτερο απο ολα.. 4 ευρω ο σπορος!! Κατι γινεται ετσι.. 30 και ευρω για 2-3 σπορια χαλαει λιγο το θεμαν...
 
R

red23

Να βρεξει,να χιονισει οτι θελει,διακοπες ρευματος να μην κανει :) Για σπορια θα εχουμε να λεμε ξαδερφε,grow να βλεπουμε .....
 

Ksaderfo

Active member
Να βρεξει,να χιονισει οτι θελει,διακοπες ρευματος να μην κανει :) Για σπορια θα εχουμε να λεμε ξαδερφε,grow να βλεπουμε .....

A εγω λεω να μην "εργασθω" μεχρι το Μαρτιο παλι... αν και φυτρωσε ενα μονο του σε μια γλαστρα... :biggrin:

[YOUTUBEIF]ib4Mdxe1zjw[/YOUTUBEIF]
 
R

red23

Παμε ......

Παμε ......

Την σωσαμε :)
Μαζι με τις αλλες μπηκαν στην δευτερη εβδομαδα κατω απο την λαμπα.All good....
 

Attachments

  • IMG_3148.jpg
    IMG_3148.jpg
    30.2 KB · Views: 38
  • IMG_3149.jpg
    IMG_3149.jpg
    31.1 KB · Views: 39
R

red23

Παμε ......

Παμε ......

.....................................
 

Attachments

  • IMG_3158.jpg
    IMG_3158.jpg
    75.8 KB · Views: 40
R

red23

Παμε ......

Παμε ......

..................................
 

Attachments

  • IMG_3160.jpg
    IMG_3160.jpg
    80.7 KB · Views: 41

thandee

Active member
Αυτο το σποραδικο εντομεταξυ εχει "δικα του" σπορια, θυλικα, αυτοματα απο ολα.. και λεει και ποικιλιες.. παιζει να εχουνε καμια φυτεια πουθενα αυτοι..

και το καλυτερο απο ολα.. 4 ευρω ο σπορος!! Κατι γινεται ετσι.. 30 και ευρω για 2-3 σπορια χαλαει λιγο το θεμαν...
Ξα δεν ξερω αν ειναι μεσω net 4 ευρω ο σπορος...παντως απτο καταστημα ειναι 5 ευρω ο σπορος ο ενας...20 ευρω οι 5 και 30 ευρω οι δεκα...εχουν αρκετες ποικιλιες τις οποιες προμηθευονται μαζικα απο γνωστες seedbanks γιαυτο και μπορουν και δινουν αυτην την τιμη...ριξε και ενα βλεφαρο στην sweet seeds και στην pyramid...εχουν κλασσικα πραγματα σε καλες τιμες και ισχυει το 3+1,5+2...++++κανα free seed!
 

Ksaderfo

Active member
Ξα δεν ξερω αν ειναι μεσω net 4 ευρω ο σπορος...παντως απτο καταστημα ειναι 5 ευρω ο σπορος ο ενας...20 ευρω οι 5 και 30 ευρω οι δεκα...εχουν αρκετες ποικιλιες τις οποιες προμηθευονται μαζικα απο γνωστες seedbanks γιαυτο και μπορουν και δινουν αυτην την τιμη...ριξε και ενα βλεφαρο στην sweet seeds και στην pyramid...εχουν κλασσικα πραγματα σε καλες τιμες και ισχυει το 3+1,5+2...++++κανα free seed!

Αυτο ναι.. περιπου 5 ο σπορος.. Πολυ καλη τιμή.. θα τα τσεκαρω και αυτα... το σποραδικο εντομεταξυ ειναι χορηγός στην εκθεση κανναβης στην Αθηνα.. :biggrin:

https://www.athenscannabisexpo.com/el/

θα παει κανείς ;;
 
R

red23

Green Parrot Seeds πολυ καλο seedbank.Ναι μια βολτα θα παμε.
 

Latest posts

Latest posts

Top