What's new

vaporizálás

Kukutyin

Member
Én Magic Flight vaporizert vettem, és egész jó. Elég drága ahhoz képest, hogy egy darab fa. De nekem a formája is tetszik és az élettartam garancia is jól hangzik(casco, ha te barmolod szét akkor is cserélik, egy két nagyon hülye esetet leszámítva). Nagyon kellemes, az elején megpörköltem benne a zöldet amikor azzal próbáltam, de hamar kitanulható.

Lehet hozzá venni kiegészítőt amivel lehet olajat, csokit, rosint használni.
 

Pillang

Well-known member
Hát első látásra tetszik, de ahogy az aksi kilóg belőle, meg a kijelző hiánya zavaró. Csak akkor veszem meg, ha azt mondjátok, mérföldekkel jobb a többinél :) köszi azért :)
 

kisgyerekke

Active member
Igen, én is azzal megyek már egy ideje.

Nem is kívánja a szervezetem a tekertet, jobb az élmény vapoval. Egyszerűen elutasitó mentalitás figyelhető meg, ha a tekertre gondolok.
 

Széklet Nagyúr

Active member
Hát az tény, hogy különbözik egymástól a két élmény. Vaporizátorral, fel se kell állnom a gép elől ameddig ha jointot tekerek, akkor meg ki kell menni a kertbe ami kb ahhoz hasonlít mint amikor egy farkasokkal teli orosz erdőben kéne bokrot találnod a kulázáshoz mivel az összes szomszéd nagyjából full ránk lát, ami elég paranoia-gerjesztő tud lenni ami negatívan befolyásolja magát a betépést. Nembeszélve arról is, hogy gazdaságosabb is mivel kevesebb fű fogy vaporizásorral mint a cigk esetében. Mondjuk ez nem jelenti azt, hogy teljes mértékben kiszorítja nekem a jointtot a felhozatalból, de az tény, hogy ebben a mai elkényelmesedett , inkompetenciában döglődő, lustaszar világban a vaporizátor sokkal több előnnyel rendelkezik. Másrészt majd a tudomány nevében tekerek egy cigit a vaporizálásból visszamardt törmeléket használva töltőanyagnak dohány helyett.
A joint viszont valamivel erőteljesebb éményt tud produkálni, függően attól, hogy milyen ködöt produkál a berendezésed, én legalábbis eszerint választottam ketyerét, amit vettem az nekem úgy üt mint egy bong viszont nem kapar mint a füst, nomeg hiányoznak belőle a különböző égéstermékek ami tovább fokozzák a cigi esetleges fejenbaszós effektjét illetve ugye ameddig vaporizálásnál csak a különböző növéniy olajakat "főzöd" ki levegővel, addig égéskor a teljes növényi szövet felhasználódik ami tovább fokozza az élményt az ilyenkore felszabaduló egyéb hatóanyagok miatt. Meg kb most másfél év kihagyás után kezdtem el meg füsötlni úgyhogy valamelyest alacsony tolerancia-szinttel valószínüleg felismerhetőbb lessz a különbség a két módszer között.
skiiing.gif
 

Széklet Nagyúr

Active member
A mai napon, szigorúan a tudomány nevében , végrehajtottam a korábban említett kísérletet, miszerint, így első tapasztalatok alapján, össze hasonlítsam a vaporizátort a dzsojával, mégpedig a fű mellé a dohányt a vaporizálásból visszamaradt barnára szikkadt brokkoli törmelékkel helyettesítve töltő anyagként.

Hát lényegesen jobban beüt mint a vaporizátor, aszondanám kétszer olyan intenzív, de lehet, hogy ezt is logaritmikusan érzékeljük mint a nangerőkülönbséget, így az is lehet, hogy tízszser jobb, nemtudom bevagyok állva mint a szar.

Viszont máshogy üt be mint a vaporizálás, így nem mondanám, hogy jobb, csak intenzívebb és máshogy pörget, viszont cigi esetében fullosan pörget testileg is míg a vape csak a fejedet energetizálja viszont erőteljesen a javára szolgál, hogy gőzölás közben nem kell feleklnem a monitor elől és kint nindzsázni a kertben a helyi titkosrendőrség őrszemei között.

Számszerűleg 'szondanám. CIGI: 60% - VAPORIZÁTOR: 40% arányban oszlik meg a pozitív megítélésem a két módszer között.

Amiviszont még soron kívül a cigi javára írható, hogy a tekerés fílingje valahogy sehol nincs meg egy gőzpipa megtömésében úgíhogí az nagyjából kiegyenlíti a kényelmi, illetve paranoia gerjesztő tényezőket,

giphy.gif

( itt épp beállva a szomszédokkal incselkedek )
 
Last edited:

aetius08

Member
A mai napon, szigorúan a tudomány nevében , végrehajtottam a korábban említett kísérletet, miszerint, így első tapasztalatok alapján, össze hasonlítsam a vaporizátort a dzsojával, mégpedig a fű mellé a dohányt a vaporizálásból visszamaradt barnára szikkadt brokkoli törmelékkel helyettesítve töltő anyagként.

Hát lényegesen jobban beüt mint a vaporizátor, aszondanám kétszer olyan intenzív, de lehet, hogy ezt is logaritmikusan érzékeljük mint a nangerőkülönbséget, így az is lehet, hogy tízszser jobb, nemtudom bevagyok állva mint a szar.

Viszont máshogy üt be mint a vaporizálás, így nem mondanám, hogy jobb, csak intenzívebb és máshogy pörget, viszont cigi esetében fullosan pörget testileg is míg a vape csak a fejedet energetizálja viszont erőteljesen a javára szolgál, hogy gőzölás közben nem kell feleklnem a monitor elől és kint nindzsázni a kertben a helyi titkosrendőrség őrszemei között.

Számszerűleg 'szondanám. CIGI: 60% - VAPORIZÁTOR: 40% arányban oszlik meg a pozitív megítélésem a két módszer között.

Amiviszont még soron kívül a cigi javára írható, hogy a tekerés fílingje valahogy sehol nincs meg egy gőzpipa megtömésében úgíhogí az nagyjából kiegyenlíti a kényelmi, illetve paranoia gerjesztő tényezőket,

View Image
( itt épp beállva a szomszédokkal incselkedek )

Milyen vapot hasznalsz?
 

Széklet Nagyúr

Active member
Számszerűleg 'szondanám. CIGI: 60% - VAPORIZÁTOR: 40% arányban oszlik meg a pozitív megítélésem a két módszer között.

Hülyeségeket beszéltem, valószínüleg azért ment a jobb szvazat a cigihez, mert a fent szereplőket cigi hatása alatt írtam . Jobban belegondolva 50%-50% vaporizátortól is faszán be lehet állni mint a szar, annyi a kölönbség, hogy vaporizálásnál tisztább a betépés cigi meg fejbe basz és az egész szervezetre kiterjed a hatás míg a vape ezt mind a fejben konventrálja de úgy, hogy közben éberebb vagy egy kicsit és fizikálisan aktívabb de közben ugyanűgy be vagy állva mint a szar.
 

Széklet Nagyúr

Active member
A hőmérséklet beállításokkal nme nagyon szórakoztam, feltúrtam max-ra ami a használati utasítás szerint 202 celziusz, a ketyerén található skála szerint meg kettőszázakármennyi, a brokkolihoz lméletileg 200-220 C körüli a megfelelő - esszensöl ojlok kipárolgási illetve a különböző hatóanyagok aktiválódási hőmérséklete ( vagy mi ) -.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
nem egészen
Cannabinoids:

  • CBG: 126°F / 52°C
  • CBC: 220°F / 104°C
  • THCa: 220°F / 104°C
  • CBDa: 248°F / 120°C
  • THC: 315°F / 157°C
  • CBD: 356°F / 180°C
  • CBN: 365°F / 185°C
  • THCv: 428°F / 220°C
Terpenes:

  • A-Pinene: 311°F / 155°C
  • β-Caryophyllene: 320°F / 165°C
  • β-Myrcene: 334°F / 168°C
  • Citronellol: 437°F / 225°C
  • Limonene: 349°F / 176°C
  • Terpinolene: 365°F / 185°C
  • Linalool: 388°F / 198°C
  • Humulene: 388°F / 198°C
  • Phytol: 399°F / 204°C
  • Caryophyllene oxide: 495°F / 257°C


https://vaping360.com/learn/optimal-temperature-to-vape-weed/
 

Széklet Nagyúr

Active member
akko kibasztak veled mer a masinériád csak 200 ig tudja :D




Legyen szíves ne negatívkodja szét a vapemet, mert még a végén depressziós lesz és alulteljesít emiatt.
Amúgy meg megy az 200 fölé meg fully béked vagyok tőle mint a kurvaélet úgyhogy részemről megfelelő a teljesítménye.
Másrészt a fűtőrendszere konvektív/konduktív hibrid amit aztán innen másoltak át a volcano hybridbe ( hajól tudom, de lehet, hogy tévedek és fordítva volt ) úgyhogy nagy valószínüséggel nem kula.

Másrészt maga milyen vaporizátorra esküszik e téren illetve milyet használ ?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
csak volcano-t vennék, újra( klasszikus tekerős nem digitális) az enyémet egy patkánybélféreg eltulajdonitotta úgyhgy most nem használok semmilyentet
 

Széklet Nagyúr

Active member
csak volcano-t vennék, újra( klasszikus tekerős nem digitális) az enyémet egy patkánybélféreg eltulajdonitotta úgyhgy most nem használok semmilyentet

Váááá részvétem. Amúgy először énis volcanot nézegettem, csak a vásárlás idején vagy másfélszer annyiért vesztegették mindenhol mint a ketyerémet, most meg le van árazva... amúgy meg kb úgy kell elképzelni mint egy 7-es hőfokozatra lekorlátozott kézi volcano/elektromos bong keveréket , aztán itt ki is merül a két serkezet közötti lényegi különbségek listája - ugye volcanot bőven piríthatod kettőhúsz fölé ( lényegében ugyanaz a skála mind két szerkezetnél, csak a volcano 9 fokozatig tekerhető ( 226 celziusz ) míg a plenty csak 7-ig túrható ( 202 ) , gondolom vissza kellett venniük a fűtőteljesítményből, hogy ne legyen húsz kiló a junit -.
De ha most venném - ugye most , hogy egy-két helyen leárazás van kb.100papírra -, igaz ígyis drágább, de akkor a volcanot választanám a kettő közül. Ettől függetlenül meg vagyok vele elégedve, TéHáCévét ( ami az irományok alapján pámikroham-szorongás redukáló hatású ) meg majd szívok dzsointból.
 

Charass

Active member
Üdv.

Srácok, tudja-e valaki miért t?ntek el itthonról a vaporizátorok? Gomoa-ban volt nem kevés fajta féle sokáig. Most 0. Köze lenne ennek az új jogszabályhoz amit az e-cigik meg liquidek ellen hoztak?

Más: Mit gondoltok err?l a Smono 4 nev? cuccról? Jelenleg valami hordozható, viszonylag olcsó cuccot keresek. Tudom, tudom... Az olcsók szarok. De ez mégis egész korrektnek t?nik. 2300mAh, 160-230 fok között állítható. A gyártó elvileg 10 év garanciát vállal, az érvényesítése már kérdéses, miképp m?ködhet. 20-30 rongy között van az ára. Ennyiért nem várom el, hogy egy életre szóljon nyilván, de 1-2 évig ha lehet használni akkor nekem megérte.

Vélemények? Esetleg valakinek van ilyen?
 
Top