What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

vaporizálás

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
olyan stabilan tartja az árát, mint a fű és a trabant...
a zsír új classic most valami 300 euro körül van én még 450 körül vettem

esetleg használtan lenne érdemes keresni, na de azzal meg ki tudja, mi történt ...
 

Dapk

Active member
Veteran
Szerintem jó vapo 50 ezer alatt nincs is. vulcano helyett tudom ajánlani az arizer extreme Q-t -tud zacsit fújni is...
Én személy szerint egy arizer air-t használok mert ezt tudja a hordozhatók közül ezeket:
210C max kazánhőfok -ez már faszán üt
teljesen hétköznapi aku kell bele kapható minden villanyász boltban töltővel
örökélet gari a kazánra
minden törő, kopó alkatrész cserélhető
kicsi
-viszont ez is vagy 70-80 ezer forint -az extreme q talán csak 54
 

magocska

Member
Ha nincsen pénzed volcanóra ne vegyél vapót. Én sokféle hordozható meg asztali vapót megvettem és használtam, köztük az extreme qt is. Elég gagyika, főleg a ledek és a távirányító teszi azzá.
Így hát vettem egy ilyet: https://www.hestore.hu/images/comp/full/YXQ4NTBkNTBk.jpg
Nem pont ilyet, de ugyan ezt tudja. 15matyikingér vettem, és egy csoda. Gyorsan, szinte azonnal a beállított hőfokon van, és egy csoda. Tudok vele ballont is fújni, viszont ha bongoznék, akkor sem az öngyújtóval égetek és egy csoda. A vapógyártók túlárazott szaraiér egy forintot nem érdemes kiadni. 50.000-ér arizer extreme egy vicc, egy nagyon rossz vicc. Egy volcanom lesz egyszer, de addig ez ugyan olyan jó.
Szerintem minden narkósnak alap felszerelésének kell legyen egy forró levegős fodrásztó mer egy csoda, és mer tizenötezer.
 

Medicropper117

Active member
Nem ezt hurrogtam le hogy valami rossz OBI-s hőpisztolyt reklámozol?:)
Azt hiszem valaki ezt már említette (lehet pont te) és akkor azt mondtam hülyeség. Ezt a kütyüt elnézve és azok alapján amit írsz a Volcano után tényleg ez a top amit beszerezhetsz.
Nekem van egy extreme asztalim...a 20k-s verzió. Hááát....nem rossz de egy emberes és csak szipákolni tudsz. Nincs ballon funkció:(
Viszont a kézi vapók közül ezt nagyon tudom ajánlani
http://grizzlyoriginals.com/product/grizzly-guru/
Alap szériatartozék az olajos kazán is ami majdhogynem jobb is mint a vapos kazán.
Kicsit borsos az ára és nem egy stealth de ha az ember egyedül van tökéletes. Mondjuk minden kézi vapó 1 emberes
 

magocska

Member
Kézi vapóból vettem két iolitet. Fasza, hogy nem áramos, hanem gázos. Ma még van dacube, az se rossz, csak túl drága.
Ezzel a forró levegős forrasztóval nemcsak a ballont fújod fel hanem a tüdődet is ha légmentesen kozzányomod a bonghoz. A nagy teljesítmény miatt tömény a gőz, igazi halálosztó. Amúgy régóta hírdetem az igét, sztem én vagyok az egyetlen aki így vapózik.:d
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
izé, bocs, hogy lehurroglak, de eaglebill már 10 éve is hőléggel tolta...

[youtubeif]wbHV5wXpkIY[/youtubeif]

vapobong.
 

Charass

Active member
Nagyon mozgat a gondolat mostanában, hogy szeretnék részben, majd később ha bejön akkor tejesen átállni a vapóra! Sajnos még nem nagyon volt szerencsém kipróbálni egyet sem, még bőven a vétel előtt állok! Olyannyira, hogy még csak nézelődök mit lenne érdemes.

Elég hamar rádöbbentem, többek megerősítése által, hogy az "olcsó" néhány 10 ezer forintos kategóriát el lehet felejteni! Ha meg már mindenképp 100 rongy környékén vagy felette vennék, akkor már nem is mennék tovább a Volcano-tól, erről még rosszat nem olvastam sehol!

Viszont... Rátalátam közben erre a PLENTY nevezetű cuccra. Ezt is ugyanaz gyártja aki a volcano-t elvileg! Olcsóbb is néhány tizessel, és valahogy nekem jobban tetszik ez a módozat, mint a ballonos! Minőségével nem gondolnám, hogy gond lenne, a Volcanóból kiindulva.

Mit gondoltok? Látott-e, próbált-e ilyet már valaki? Vagy csak így ránézésre mit mondtok? Érdemes lehet egy próbát tenni vele?

[YOUTUBEIF]m2m3KUdeqSs[/YOUTUBEIF]
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
én a volcanora voksolnék, tudsz venni több egységet hozzá, nem kell más pofájába adni, amit használsz, megtöltöd kikapcsolod, nem kell folyamatosan fenntartsa a hőt, 10 percig simán elvan a zacskóban... ja és vissza tudod fújni a ballonba, mert eleve kb 30% szívódik fel mikor belélegzed...
 

Charass

Active member
Ja, hát alapvetően én is a volcanora szavaznék, de ez majdnem feleannyiba kerül egyrészt.
Másrészt valahogy jobban tetszik ez a fajta megoldás, hogy magából a "szerkezetből" szívod a gőzt/"füstöt" illetve ezaz, hogy szívod! Értem én, hogy a ballonból is úgy szívod ki, de azt előtte felfújja a gép, de érted na... :D

Ehez lehet még venni ilyen véget arra a spirál cuccra, ha más is szopkodná! :D
Bár az én csövemet nem fogja úgyse más szopkodni, max a csajom! :D(nem vicc :D)
Szóval mivel csak ketten használnánk ez nem kizáró ok.

Annyi, hogy ha jól tudom, max 200 fokra hevít. Az mennyire ad beszaggatós high-ot? Nyilván ez a belerakott fűtől/gyantától függ de úgy hozzávetőlegesen gondoltam. Van e szükség a 200 fok feletti hőre?

A 30%-os adat meg hasznos infó, nem tudtam!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
thc- 157 °C.
The most famous cannabinoid. It has both euphoric and analgesic effects, inducing a great sense of relaxation.
cbd- 160 - 180 °C.[/i]
The cannabinoid most sought after by medical users for its vast array of medicinal applications. It partly counters the effects of THC, effectively countering feelings of anxiety and paranoia.
Delta-8-THC - 175 – 178 °C.
This cannabinoid is very similar to THC, but it is more stable and less psychoactive. It has great anti-vomiting properties.
cbn- 185 °C.
CBN is often found in quite small amounts, however, its effects can still be felt. It breaks down THC and is highly associated with a sedative effect.
CBC - 220 °C.
This cannabinoid has anti-inflammatory and anti-fungal properties.
THCV - 220 °C.
THCV has been shown to moderate the psychoactive effects of THC, but more research is required.
 

Snypie

Active member
Ha már feljött ez a Vulcano vaporizer, tudja valaki, mi a különbség az easy valve és a solid valve típus között?
 

Pillang

Well-known member
Hali! Hordozható vaporizátorokkal van tapasztalat? Készülök venni, amiket eddig nézegettem: mighty, arizer air 2, boundless tera, meg hydrology 9, ez utóbbi inkább érdekesnek tűnik, mint hasznosnak, de szép. Ezek legtöbbje tud 210 körüli fokot, de nem tudom, mi alapján döntsek, jól jönne egy kis útbaigazítás! Bután gázas? Volcanot most nem vennék!
 

Latest posts

Latest posts

Top