What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Aktuális Btk. magyarul!

DropleX

Member
Eun belul nem ellenorzik annyira a csomagokat,mivel nincs vam! Ketlem hogy napi tobb tizezer levelet,csomagot atvilagitananak egyesevel,netan kibontanak amihez nincs is joguk!
Mostanaban rqstol rendelek spanyolbol hollandian keresztul jon,megsem volt meg sosem gaz..
 

ZoldOvezet

Active member
En is rqstol rendeltem,Droplex ez a morzsolo szart se er xD a papir legalabb jo :D

Klonokkal mi a helyzet ausztriabol ha megfogjak talan?xD
 

GK_420

Active member
Nem tudtam hogy ha a magoke elkapnak akkor nincs eltereles pl . Igy eleg riziko a beremdeles. :D de majd ugy kerem a csonagot legkozelebb es beleteszik egy dvdbe vagy valamibe
Hát ne magadhoz rendeld vagy írj ki egy kamu nevet a postaládára amíg jön a futár vaaagy csak le kell tagadni. Nekem fogtak cuccot is kintről letagadtam nem lett semmi pedig már ültem ezért...se házkutatás se semmi nem volt csak egy kihallgatás aztán ennyi. Remélem tudod ha az 5 töved leszeded se elterelhető is 1-5 évig várhatod a csajkát mikor adják be. :tiphat:De azt meg kéne érteni hogy ez nem egy játék hanem bizony éveket pihentethetik a szerencsélent. Aki nem képes ezt felelősséggel tudomásul venni költözzön el vagy hagyja az egészet a picsába aztán menjen kocsmázni. De veled kapcsolatban egyre inkább egy felelőtlen gyerek képe alakul ki....remélem már nagykorú vagy.
 

ZoldOvezet

Active member
Hát ne magadhoz rendeld vagy írj ki egy kamu nevet a postaládára amíg jön a futár vaaagy csak le kell tagadni. Nekem fogtak cuccot is kintről letagadtam nem lett semmi pedig már ültem ezért...se házkutatás se semmi nem volt csak egy kihallgatás aztán ennyi. Remélem tudod ha az 5 töved leszeded se elterelhető is 1-5 évig várhatod a csajkát mikor adják be. :tiphat:De azt meg kéne érteni hogy ez nem egy játék hanem bizony éveket pihentethetik a szerencsélent. Aki nem képes ezt felelősséggel tudomásul venni költözzön el vagy hagyja az egészet a picsába aztán menjen kocsmázni. De veled kapcsolatban egyre inkább egy felelőtlen gyerek képe alakul ki....remélem már nagykorú vagy.


teljesn mértékben egyet értek :D de nem lehet mindenki zarkafelelos :D gk a cuccot deepwebrol nyomtad bitcoinnal? vagy hogy ezt uziben meseld mar el..rendelnek egy kis kristet vagy amfetet..
 

Kukutyin

Member
Aki parázik az vagy költözzön ki hollandiába/portugáliába vagy használja az eszét.

Első.. ha magot vagy bármit ami a termesztéssel vagy droggal kapcsolatos azt NEM postán keresztül rendeled, hanem csomagküldő szolgálattal. Korábban már leírtam valahova, hogy egy GLS-t pl, senki kutyája nem kötelezheti a csomagok átvizsgálásának engedélyezésére alapos gyanú nélkül. Alapos gyanújuk nem lehet mert nem tudnak rólad, hacsak nem figyelnek már amúgyis (abban az esetben telefont/bankszámlát) - de akkor úgyis baszhatod.

Csomagküldőn belül még csak nem is egy méteres kiírás van, hogy Lázár Pistikének viszünk kendermagot bivalybasznádra.. hanem csak egy kód amit a rendszerük kezel. Ahogy fentebb írták, nincs vám, nincs miért vizsgálni leveleket sem.

Az utalás az egyetlen ami ezen felül még veszélyes lehet (nyoma van), én ha lusta vagyok kimenni bécsbe magért akkor úgy rendelek, hogy a pénzt papírban felfelé kerekítve bebaszom egy kemény fedeles üdvözlőkártyába, azt elsőbbségi ajánlott levélbe a rendelés számmal és kész. Sose volt gond belőle, ajánlott főleg elsőbbségi leveleket nem mernek nyitogatni a postai dolgozók sem.
 

Medicropper117

Active member
a posta szarkák amugyis rohadjanak meg.....a faxopo szarkák....egyszer még egy ötös fű is zsebre ment ahelyett h a postaladaban landolt volna
 

hungrowboy

Member
Hát ne magadhoz rendeld vagy írj ki egy kamu nevet a postaládára amíg jön a futár vaaagy csak le kell tagadni. Nekem fogtak cuccot is kintről letagadtam nem lett semmi pedig már ültem ezért...se házkutatás se semmi nem volt csak egy kihallgatás aztán ennyi. Remélem tudod ha az 5 töved leszeded se elterelhető is 1-5 évig várhatod a csajkát mikor adják be. :tiphat:De azt meg kéne érteni hogy ez nem egy játék hanem bizony éveket pihentethetik a szerencsélent. Aki nem képes ezt felelősséggel tudomásul venni költözzön el vagy hagyja az egészet a picsába aztán menjen kocsmázni. De veled kapcsolatban egyre inkább egy felelőtlen gyerek képe alakul ki....remélem már nagykorú vagy.

Ne aggodj miattam, attol hogy nem ertek a termeszteshez, meg nem vagyok minden torvennyel tisztaba, nem vagyok hulye gyerek. De legkozelebb meg ovatosabb leszek
 
F

FxMaster

Aki parázik az vagy költözzön ki hollandiába/portugáliába vagy használja az eszét.

Első.. ha magot vagy bármit ami a termesztéssel vagy droggal kapcsolatos azt NEM postán keresztül rendeled, hanem csomagküldő szolgálattal. Korábban már leírtam valahova, hogy egy GLS-t pl, senki kutyája nem kötelezheti a csomagok átvizsgálásának engedélyezésére alapos gyanú nélkül. Alapos gyanújuk nem lehet mert nem tudnak rólad, hacsak nem figyelnek már amúgyis (abban az esetben telefont/bankszámlát) - de akkor úgyis baszhatod.

Csomagküldőn belül még csak nem is egy méteres kiírás van, hogy Lázár Pistikének viszünk kendermagot bivalybasznádra.. hanem csak egy kód amit a rendszerük kezel. Ahogy fentebb írták, nincs vám, nincs miért vizsgálni leveleket sem.

Az utalás az egyetlen ami ezen felül még veszélyes lehet (nyoma van), én ha lusta vagyok kimenni bécsbe magért akkor úgy rendelek, hogy a pénzt papírban felfelé kerekítve bebaszom egy kemény fedeles üdvözlőkártyába, azt elsőbbségi ajánlott levélbe a rendelés számmal és kész. Sose volt gond belőle, ajánlott főleg elsőbbségi leveleket nem mernek nyitogatni a postai dolgozók sem.

Ennyi... ezt gyönyörűen megfogalmaztad, én is pont ugyan így csinálom.
Nem vagyok jogász ezért kérlek javítsatok ki ha tévedek, de én úgy tudom hollandiában sem szívhatnánk mi magyar állampolgárok, mert külföldön is köt minket az állampolgári kötelezettség vagy jog vagy mi a fasz. Most az nyílván más, hogy attól még kiszolgálnak, mert leszarják ahogy te is leszarnád. Csak hogy ha megfognak, pozitív lesz a teszted meg ilyenek, akkor nem lehet azzal védekezni, vagy legakább is nem érdemes, hogy kint szívtam el egy talicska füvet, nem itthon.
 

Dr Brown

Member
Ennyi... ezt gyönyörűen megfogalmaztad, én is pont ugyan így csinálom.
Nem vagyok jogász ezért kérlek javítsatok ki ha tévedek, de én úgy tudom hollandiában sem szívhatnánk mi magyar állampolgárok, mert külföldön is köt minket az állampolgári kötelezettség vagy jog vagy mi a fasz. Most az nyílván más, hogy attól még kiszolgálnak, mert leszarják ahogy te is leszarnád. Csak hogy ha megfognak, pozitív lesz a teszted meg ilyenek, akkor nem lehet azzal védekezni, vagy legakább is nem érdemes, hogy kint szívtam el egy talicska füvet, nem itthon.

Mindig a tartózkodás szerinti ország jogszabályai érvényesek.
 

DropleX

Member
Nem kell betepve vezetni,sem paradezni az utcan a sok kigyurt bekepzelt himribanc ez vegett bukik le,mert ennyi eszuk sincs :)
 

GK_420

Active member
Mindig a tartózkodás szerinti ország jogszabályai érvényesek.
igen amíg ott vagy...de a magyar is köt ha hazajössz. Mert itthon a bcs a thc birtoklása és a szervezetedben birtoklod amikor hazajössz. :D Na de ebben van csavar is mert pisiben van 1 hónapig is de azt nem kötelező adni csak vért abban meg 1 napig mutatható ki. :D
 
Én Kérdeznék egy érdekeset és bár a jog tisztán fogalmaz azért érdekelne, hogy mivan akkor ha valaki orvosi canabist nevel, nyilván saját célra és súlyos betegségre..
Persze M.O. nincsen engedélyezve semmilyen orvosi strain de akkor is.. A növény már több ízben bizonyított külföldön és inkább ebből készítek olajat mint a szaros gyógyszerekkel tömjem magam. Ilyenkor mi van vajon? Mennyire veszik ezt enyhítő körülménynek? Nem élvezeti okokból nevelem hanem szükségszerűségből. Ettől vagyok jól azt csók. Ilyenkor mi van mert bár nyilván ugyanaz vonatkozik a betegekre is mint másokra de azért ez az eset akkor sem ugyanaz és biztos, hogy másként is fogják kezelni.
 

what_can_there

Well-known member
Az itelet nagyban fugg majd a korulmenyektol. Nem mindegy, hogy az utcan igazoltatas kozben talalnak nalad fel grammot es arra hivatkozol, hogy egeszsegugyi okokbol van erre szukseged, vagy allampolgari bejelentes miatt kimennek hazkutatni es elokerul 15 kilo szaritott manna, 500 to novekedesben levo kannabisz, meg 25 millio Ft tisztazatlan eredetu keszpenz. Elobbi esetben lehet enyhito korulmeny az egeszsegugyi indok, utobbi esetben nagyjabol kizart.
 

GK_420

Active member
Hát nem kell eljárás alá kerülni, az a legtutibb. Biztosan van sok száz beteg ma is itthon, akik így jutnak gyógyszerhez. 5 tövet nevelgess, ne tarts 20 grammnál többet magadnál, aztán így ha buksz is elkerülöd a büntetést és elég füved is lesz.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
speciális esetekben van lehetőség engedélyeket beszerezni, nemrég néztem erről valami konferenciarészletet

[youtubeif]S6z-1lGdV4g[/youtubeif]

[youtubeif]dP7GGsnATsw[/youtubeif]
 
Top