What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nasze radości :)

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Aja sie ciesze z tego ze wy sie cieszycie i ja sie ciesze razem z wami a wy ze mna hehehe

A to glowni aktorzy z ktorych sie ciesze :)



Grapek ma super zapaszek cytrusowych owocow bardzo fajny dymek z niego , smaczny , lekko kaszelkowaty, jeden buszek na smaczek - po drugim juz wiadomo o co chodzi :rasta: mozna by palic go caly dzien ...
W polaczeniu z ecsdxnysd, ciezko na glowie :)) lekka przybita , glupawka - bardzo nadaje sie na wieczorna dobitke :) Z rana nawet nie probuje
Dzieki! :laughing:
 
G

Guest

:wave:

oj wesolo wesolo Wam!:D heh... mnie rowniez! dziekuje!!! hehehe...

gfxivictory by master of kungfu! heheh...super smak, niczym gumabalonowa:smile: To DZIALA!!! hehehe...
16863gfxvod.jpg


:wave:
 

Tonny

Member
Ja jestem wesoły z tego powodu ze nie mam za co samochodu zatankowac, ale przez to srodowiska nie zatruwam, nie mam kasy na jedzenie ale to nic odchódzam sie hehe
mam co palic jeszcze przez tydzien, ale oszczedzam bo lr ma obrzydliwy smak.
Cały tydzien imprez sie szykuje wiec nie jest zle tylko dojechac trzeba i pieniadze miec, ale od czego sie ma przyjaciol :))
pakonopny, 36.6 reklamujesz nowa siec? hyhy]
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Ja sie ciesze ze wy sie cieszycie hehe
na marchewkowym krzaku nie zlokalizowalem nasionek ( bylo czuc marchewke przy kruszeniu ? hehe), ale juz na tym GRxV kilka sie znalazlo ( to byl krzczek maly i tez go skitralem przed Turkami hehe pozdro pes ) i na tej euforii kilka kulek tez wyciaglem chyba 11scie , ale tam gdzie widac banany nie bylo ani jednego sionka ...
urodzinowe paczki od Gandalfa-Zielonego hehe wszystkiego najlepszego panowie ... 100 lat

pozdro
 

bogusik2

Member
Nice Girl przepiękne foteczki :) szczegolnie ta pierwsza taka przyjemna dla oka hehe :)
Ziolko sie skonczylo ale z reszteczek i zajebistego simpla haszu ktorego dzis dostalem pojdą do Was male niespodzianki :) GF, Ecsdv3 x Nycd i twardziutki jak kamień ulicznik :D pzdr

12128a6_5_.JPG


12128a6_6_.JPG


12128a6_7_.JPG


12128a6_9_.JPG


12128a6_8_.JPG
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Jejku ale tu smakolyki goszcza, a teraz prosze wstac i zaspiewac spoznione STO LAT STO LAT dla naszego terrorysty Bogusia - sto lat uprawy ganji zycze !!!.

Moja radoscia stal sie ostatnio out - door a to za sprawa jak to ladnie Pes powiedzial, tego ze rosliny wiedza juz co maja robic i pna sie, krzacza jak szalone, tak patrze ze karly ktore nie chcialy rosnac przez prawie miesiac urosly ponad metr a nawet lepiej.
Pogoda cudowna, raz burza pozniej sloneczko, pozniej znowu pare dni deszczy, nastepnie fala upalow - bajlando. Cos mysle ze tego roku bedzie tyle zielska ze cena spadnie conajmniej o piatke w detalu :bashhead:

trzymta sie - aaaaaa jeszcze cos, dzis WEEKEND, takze baty w dloń i na relax goń !!!

ps. znowu zapomnialem o kolejnej radosci - Witaj spowrotem szanowny poziomkowy kolego !
:joint:
 
Last edited:
G

Guest

HEJ POZIOMKA - jak sie przywitałeś od razu mi sie gęba ucieszyła pozdro top
 
G

Guest

:wave:

A mnie cieszy to, ze Wy tez jestescie 'w humorze' heheh!


Repertuar na dzisiejszy wieczor...:smile:
16863nadzis.jpg

Perła w swoim rodzaju! To naprawde przyjemnosc! Tak zajebistej plastelinki dawno nie palilem!!!:respect:
Dziekuje za wole i pamiec P!:wave: pysznosci!!!!heh!


ps:hej POZIOMKA! Dobrze, ze jestes!:D :wave:
 
Last edited:
Dobrze ze Poziomka Jest Tak Blisko :D zawsze jej to powtarzam
Kochany Panie P konsumpcja w toku, podpisuje sie pod naszym AliJahem, j atakiej grudy od liceum nie palilem.. miod.. krem z wisnia..
@bogusik-ja przez ta grudke to juz na gg dzis nei wroce ... hehehe.. ale o tym pisaniu to mi do myslenia dales
 
G

Guest

bogus musze przyznac faaaaajny i smaczny stuff (zdrowie solenizanta raz jeszcze)
ten ecsd v3 x nycd jest troche mocniejszy od grapka
ale oba ziolka niesamowicie ciesza gebe, hehe..
jak wroce z tej anglii za pare dni to znow sie dobiore do tych diamencikow ^^
moze walne jakies fotki pozniej w plnenerze,..
ale narazie powiedzcie gdzie moge znalezc jakis growshop w Sheffield ;]
bo wiem ze na pewniaka jest tam jakis
widzialem fotke w ktoryms numerze SS z adresem sklepu
ale gazetka w polsce wiec... pomozcie! :D

pzdr! :rasta:
 

PioK

Member
a mi sie serce raduje jak moge sobie w spokoju posluchac dobrej muzyki... jak mam cos jeszcze do palenia to przyjemnosc jest podwojna

imgp4794ju1.jpg
 
No starenki... to Jadis?? piekny.. ale lampy potrafia byc potwornie drogie. z drugiej strony, szacun, ludzie o takiej wrazliwosci jak twoja / a to na twoich fotach samo wylazi/ faktycznie odczuja ta drobna roznice...
pozdr Piok
 

PioK

Member
Jadis to nie jest ... nie stac mnie ... jest to wzmacniacz sluchawkowy DIY.... a do dzwieku to co tu duzo gadac... czysta klasa A dajaca zajebista przestrzen muzyczna do tego nieosiagalna przez tranzystory dynamikea... a do tego lampowe brzmienie, gitarzysci wiedza o co chodzi grajac kiedykolwiek na piecach marshall`a ;]



pozatym lubie stare rzeczy i mam wrazenie ze technika sie uwstecznia idac w taniosc/ilosc kosztem jakosci. ... np kineskop, produkowany i ulepszany ponad 88lat lepszy od LCD. aparaty cyfrowe gorsze od analogowych, cena cyfrowki ktora by zrobila zdjecie podobnej jakosci jak analogowym slajdem stoi na poziomie "Kup Teraz! 126 880,00 zł"
 
Last edited:

bogusik2

Member
Właśnie opuścił mnie Plantator :D hehehe Psychodela na haszach i sativach z sziszy i bonga rekami i nogami xD hehehe
Ale jestem przez to happy :D:D:D jutro pokaze wam jak bardzo...
znaczy dzis jutro poźniej za chwile :p lol

Szybkie notki;

Hasz White Rhino 70 - lekko zgródzony, w swietnie palacych sie malych plastelinowato twardych kawaleczkach :D aromacik bubble ponadprzecietnie dobry moc ładnie klepie w glowe czuc sativkową pleasure ;)

Hasz Top 44! - Czarny sku** (je** rasiatów xD) grudki twarde jak kamienie.. po zapaleniu w dupie sie ma czy to sativa czy indyja czy wogole jedyne co mozna zrobic to dopalic i czymś sie wykrecic z mocy tego potwora :D najbardziej gites haszyk od czasow boba hehehe

White Rhino - The ultimate knowledge -

Ziolko poznam dogłębnie hehehe :) ale nie mysle zeby znudziło mi sie je palic.
Umiejętnie uprawione i suchutkie.. nie kruszy sie na pył, jest zwarte i artystycznie foxtailowane - zielonkawe ale bardzo slodkie i żywiczne, wiec niemalże ideał :)
Niedosyc ze ma lekko owocowy orzeźwiający smak i wychodzi z niego lekki przyjemny dla płuca dym to jeszcze trafilo sie nam pheno sativkowe.. cos pięknego :D
Po zapaleniu WR od razu wrocilismy do akcji hehehe :) gastro bylo po tym potezne czlowiek w pewnym momencie nie myslal o tym co robi tylko ruszał sie jak robot hehe
Teraz o 5 wlsnie malego loleczka na dymne pożegnanie braci wypaliłęm i wena do pisania swietna hyhyhy WR pozytywne, mocne, arotmatyczne i chyba najwazniejsza zzaleta :D duzo go :D hhahahaha

SSH x Romulan HCbreed

Maly topik ziolka fascynuje jak arcydzieło, ksiązka czy hobby
Miał specyficzny intrygujący zapaszek i byl calusieńki bialy :D oczywiscie po nazwie i wiadomym pochodzeniu genetyki od razu moznabylo spodziewac sie czegos zajebistego :D
Kop idealnie potrzebny pod ciezki haszyk hehehe :) paliło sie ją z przyjemnoscia z sziszy z lodem mmm :D hehe

Vortex

Kolejna szalona sativa :D hehe pozwoliła nam o kolejne pol godziny przedluzac fazunie hehe dodawała ostrego kopa i wio dalej mozna łoic buszki :D
Ja ze swoimi zjebanymi plucami kaszlałem nadzwyczajnie malo!! ba nawet jak nic nie pale to bardziej kaszlałęm xD A od tego ziolka prosze Państwa nic :D
..no chyba ze przy wiekszym buchu z 2 batów :D hehehe
Widac dlugi curring w zamrazalniku sprawil ze nabralo wlasciwosc ileczniczych :D teraz juz w zadnym stopniu nie szkodzi i to najzajebistsze lekarstwo :D reszta wakacji bedzie piekna :D fotki jeszcze dzis :p pzdr
 
Last edited:

pakonopny

Member
No no @bogusik2, jak zwykle zaskakujesz nas gourmetem jak nie gastro to paleniowym.

Te specjaly to palicie jeden po drugim?

Od wczoraj chodze naladowany pozytywem. Wynik palenia haze ( cheese#haze).
Roslinka miala problemy z predziorami i troche ubylo w produkcji i w jakosci, ale mimo wszystko jest dla mnie wyzwalaczen szczescia.
Dzis rano po przebudzeniu znalazlem nazwe na ten cross - Felicia - Moze ktos podpowie czy jest juz jakas genetyka pod ta nazwa?
 

Latest posts

Latest posts

Top