What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nasze radości :)

Yarcio

Member
Bogus, ooooooo <zbiera_szczeke_z_podlogi>
Najlepszego, aby CI sie w zyciu powodzilo (duze plony), zebys mial duzo panienek (nie tylko w boksie :p) i kasy w pizdziec, zeby moc za co nasionka kupowac :D
Zazdroszcze bibki, pozdro :)
 
K

Kameleon

jak zwykle konkretnie.

co tu dużo mówić
 
Last edited:

wdr

Active member
Veteran
ja się ciesze ze wymieniłem się z jednym z zagramanicznych icmagowiczów i mam ciekawe geny, manitoba medicine i lady g, niby nic wielkiego ale takich genów w Polsce niema.
 
Last edited:

bogusik2

Member
Kameleon ja mam jeszcze 5 szt tego crossa od Cadriela :) bede napewno sadzil hehe
Wdr ciekawe odmianki ;) ciekawie nbedzie je zobaczyc w polskim zapewne zajebistym wydaniu :) powodzenia :D dzieki za zyczenia Panowie :) pzdr


P.S. troche wiecej humoru :D hehehe

12128boboss.JPG


12128Fotka.JPG


12128Fotka_1_.JPG


12128Fotka_2_.JPG
 
G

Guest

A ja się cieszę że Czupurowi smakuje Bubba Kush S1 x Erocket/Danish Passion :D
 

pakonopny

Member
A ja sie ciesze z tego, ze wszyscy sa szczesliwi, ze @bogusik dymnie obchodzil swoje urodziny, ze coraz wiecej ludzi wybiera zielona scieszke.
¡VIVA LA MARIA!
 
G

Guest

Aaaa i jeszcze że złamała się gałązka mała kwitnącego peruna i po 4 wiadrach dymu czuję się nieziemsko.... aaa była jeszcze rakija i metaxa :D
pozdro
:D
 
G

Guest

hehe boguś nie wiedziałem że masz urodziny, wszystkiego najlepszego top,

WR - rosły w butelkach po wodzie 5l.

16265Obraz-023.jpg
 
G

Guest

Oto to co zawsze nas cieszy hehehe..

22188HPIM7098.jpg


bogus: apropo grapka to musze przyznac ze to niezle pobudza, odmula, odzywia no i niezle smakuje :rasta:

East Coast Sour Diesel v3 x Nyw York City Diesel hmm... bardzo dobry crossik, jakby to powiedziec? hmm.. uniwersalny ;]

pzdr! :wave:
 
Last edited:

bogusik2

Member
Szamanik ziomeczku napisz troche apropo tego ziolka ;) baw sie najlepiej jak umiesz ;D:D:D:D udanych wczasow hehe pzdr
 

Trybik

Member
A ja sie ciesze bez powodu.Jestem pogodnym czlowiekiem,pozytywnie nastawioanym do zycia :) Ciesze sie ze jest lato,ze sie dostalem na wymarzone studia,ze sloneczko przyjemnie grzeje,dlugo moge tak wymieniac :p Staram sie zamieniac zle rzeczy na dobre hehe :)
 

tomato

Member
Veteran
ee, pestonow nie stwierdzilem :noway:
z-z twierdzi ze tak wyglada kleska..a wyglada calkiem smakowicie, prawda ?
i w dodatku jest zajebistym oldschoolowym ziolkiem :yummy:
respecta master lee !
:bandit:
 
Last edited:
Top