What's new

HASH +

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
ja to robie w bardzo latwy sposub. jak zobaczycie na zdjencia to chyba niema latwiejszego sposobu.

popierwsze to bendze potszebne jakies sito. co jest najlepsze to screens takie co sie uzywa do drukowania na koszulkach.
so ruzne rozmiary wielkosci dziurek na jeden kwdratowy inch,cm w europie.

najlepsza wielkosc to 80 grid. od 60 do 110 mysle so majlepsze.
no ale co tu bende gadal bo napewno cienszko zrozumiec.
daje pare zdjenc jak to sie robi. o mozecie zabrac dla dziewczyny rajstopy i pszez to sprubowac. ale niebendzie czysty.

ok taki mesh wyglonda tak


664PDRM3340.jpg


do jakiegos pojemnika wlusz swoje odpadki iczy kwiatki jak widzisz

664PDRM3346.jpg


przewruc do gury nogami nad lustrem albo szybo i zaczynaj tym tszesiec

664PDRM3347.jpg


po paru sekundach jusz powinno tyle wyleciec

664PDRM3350.jpg


po dwuch minutach mialem prawie tszy gramy czystego zlota,hahaha

664PDRM3336.jpg


peace
 
Last edited:
D

dEv-9

Oj Hot Cargo duzo ci tego wyszlo z takiej ilosci ziola. :wink:
Gratuluje, za kare musisz spalic duzego jointa. :biglaugh: :canabis: :joint:
Lubie jak keef osadzsa mi sie na lapach, nigdy nie wytrzepuje, lubie jak mi rece tym pachna, lubie jak wszystko tym pachnie, eee nie - ja to Kocham, i domyslam sie ze nie tylko ja. :friends: Piekna sprawa. :smile:
 

Mr. Smee

Member
"good shit you have there, homie"!!! Niezly staf i sposób tez dobry. Tylko skad tego screena wziac?
 
D

dEv-9

Ten Screen czyli ten material wyglada jak material syntetycznych koszulek pilkarskich, ktorych nie trzeba prasowac. U nas takie sa w kazdym sportowym, sam mialem pare w domu, ale wiecie... :biglaugh: Doroslem. :wink:
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
no wszystko zalezy od trawy ille ci wyjdzie kifku.
to wszystko byly moje najlepsze odpadki. mozna powiedziec ze to byly buds w proszku.
niewolno ich kruszyc bo wtedy zabrudzo ci gleny. zostaw ziolo normalnie pokruszone nie zamocno,i musi byc calkowicie suche. bo bendzie zielony keef. ty chcesz zloty,same gleny no 99% mysle.

co do koszulek co muwisz to raczej niemysle. to jest dosyc twarde. chociasz sprubuj czemu nie.
chasz robio przez tysionce lat uzywajonc sylku materjal. musi byc bardzo cienki.
wszystko zalezy jakie ma przepuszczanie dziurek.
ruzne kwiaty majo ruzne wielkosci glany. dlatego uzywa sie pre rodzaji filtra zeby wszystjie je zlapac.
universalny rozmiar to ten co ja uzywam zeby dostac kifek,80 mesh liczba.
wiem ze rajstopy mozna uzywac , ale jest troche brudne ale to bendze najtansze.

szukajcie w internecie jakich dostawcow do produkcji drukowania na ubraniu screens
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
o teras mi wpadlo do glowy.ale chyba bendzie wojna w domu,haha
bo jak masz firanki bardzo genste to mogo byc niekture dobre.cieniutkie i genste
kurwa pozabijajo was jak zaczniecie firanki sciongac z okien,hehe

peace
 
D

dEv-9

Co do firanek hmm u mnie w domu mowi sie na takie firanki STORY, to sa niby firanki ale bez zadnych wzorkow, ooo wpadlo mi do glowy ich nastepna nazwa hehe chyba bardziej prawidlowa: Zaslony. Inne firanki z mojego arsenalu sie do tego by nie nadawaly bo caly stafik by przez nie przelecial. :biglaugh: :friends: Milego palenia. :canabis:
 

Mr. Smee

Member
Teraz jest powód do chodzenia z zona po sklepach firankowych. Ale sie ucieszy. A potem sie zdziwi :wink:
 

Mr. Smee

Member
Wiem gdzie mozna kupic w Budapescie. Trzynasta dzielnica, ulicy nie pamietam (ale mam zapisany gdzies)...pomoglo? Ewentualnie poczta poslac mozna... :wink:
 
D

dEv-9

Kumpel wyjechal na ferie to ciotki (do gdanska).
Rozmyslam nad wyslaniem mu jakiegos bonka tam poczta priorytetowa bo na trzezwo caly czas siedzi, wiecz poczta to zawsze jakies rozwiazanie dla nas wszystkich tu zgromadzonych :canabis:

Btw. Hmmm Polska jest prawie najaktywniejsza grupa w 'Other Language Forums'
Finowie nas wyprzedzaja, ale oni nie moga sadzic raczej out. :biglaugh: Wiec mamy przewage. :friends:
 
D

dEv-9

Hehehe niedlugo sie okarze ze INDOOR hoduja na stacjach kosmicznych. :canabis:
 
D

dEv-9

Ej Chlopaki. :eek:
Juz mnie bierze kurwica i mam zle fazy przez to...
11 stycznia dostalem potwierdzenie ze z SD wyslali do mnie nasiona i nadal nic a mamy juz 6 luty. :|
Mysle ze czas zbierac na nowe zamowienie.
 
no to lipa :( ja swoje pestki dostalem po 13 dniach od wyslania pieniedzy. Praktycznie niedlugo ale teoretycznie wiecznosc a do tego czasami UC sprzedaje policji do kogo szly nasiona. Jedno jest dobre a mianowicie poslowie i urzednicy zapomnieli dodac nasion do listy prekursorow :D A co zamawiales ?
Wracajac do tematu :D bardzo ladny keef.
 

Mr. Smee

Member
Koles, ten temat ze stacjami kosmicznymi to jest kuzla niezla jazda. Jakby tu pomyslec, to goscie (kosmonauci) tez pezeciez potrzebuja stafu, a tam przeciez ich policja nie przylapie, kurwa ale pomysl na bezpieczne chodowanie!!!! :wink: :D
 
G

Guest

Hehe no to kurde tera trzeba jakas rakiete skolowac ktora nas na orbite wyniesie i w miare durza puszke zeby sie szafa do srodka zmiejscilo i bylo gdzie latac :friends: a pozatym tam w kosmosie to sie szybko nudzi tu na ziemie jest wiekszy fun :] 8 lat jaram i napewno conajmniej raz dziennie jakies max 50m od komendy policji bo mamy miejscowke niedaleko i jeszcze nienotowany :] pod latarnia najciemniej
 
Top