What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Wszystkie e-booki i filmy o uprawie w jednym miejscu

TheCreator

Member
Veteran
Witam, nie wiem czy był podawany już link/nazwa podręcznika, ale chciałem wam zaprezentować książkę używaną do ćwiczeń z uprawy i nawożenia roślin.

Opracowywanie zaleceń nawozowych w ogrodnictwie

http://chomikuj.pl/dzinksiuniu/E-BO...nictwie*2c+wyd+III*2c+Wwa+2002,1827616993.pdf

są tam informacje o samodzielnym przygotowywaniu nawozów złożonych z prostych [tanich] nawozów jednoskładnikowych (saletry itp.), tabele mieszania nawozów, tabele z zapotrzebowaniem danych roślin na składniki mineralne, przykładowe gotowe pożywki.
Mam nadzieję, że przyda się komuś, ponieważ większość zwykłych nawozów npk można zrobić samemu za ułamek ceny.

Siemka BlinD - nie masz może aktualnego linka? Bo pod tym hasło trzeba jakieś podać...:thank you:
 

BlinD

Active member
ohoho ale odkurzone :) szczerze powiedziawszy kilka dni temu my¶la³em o tej ksi±¿ce albo skryptach do æwiczeñ z uprawy i nawo¿enia bo niestety zbyt przyk³adnym studentem nie by³em i chcia³em kilka rzeczy przypomnieæ sobie. postaram siê zdobyæ - kilku znajomych zosta³o na uczelni wiec maja jeszcze dostep do biblioteki, wiec bedzie tak¿e pretekst by odwiedziæ ;p
 

TheCreator

Member
Veteran
Dziêki z góry ch³opie! Ja sam sobie my¶lê o jakim¶ kursie na technika rolnika czy co¶ :p Trzeba by siê podszkoliæ u podstaw, co by nie b³±dziæ zbytnio :D
 

Latest posts

Latest posts

Top