What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Bokrosodás

Salátafej

Active member
Jobbat ! Exkalapalatt info vagy ckmagazin info -ját tudom figyelmedbe ajánlani, elég lett volna a Kérdezz-felelek topicba feltenni eme kérdést vagy átgondolni mielőtt felteszed.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
és ahelyett, hogy megint oldalakra utalnál, nehéz leírni, toppolás kötözés supercropping.
 

Salátafej

Active member
Épp annyira nehéz mint nagybetűvel kezdeni a mondatot(netán helyesen) vagy utána nézni a dolgoknak. Tökéletesen igazad van , szarjunk mindenhova majd fellapátolja a moderátor.

Hasznosabbnak tartom ráterelni kenderbarátainkat az útra mint , hogy vonszoljuk magunk után.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
mi a hasznos abban, hogy elküldöd ? nem kér enni inni a tárhely (tőled főleg nem)
jaja szarjuk be mindenhova a magyar oldalakat, kicsit unalmas, már leírtam párszor.
sgkenderfórum esetleg ? bigacsiga ? daath ? fűnyíró ? miért nem mondod a többit is ?
 

Salátafej

Active member
Szerintem aki kender termesztéssel szeretni foglalkozni vagy bármi mással az veszi a fáradtságot ahhoz, hogy utána jár a alapvető dolgoknak. ( Manapság elég a telefont kivenned a zsebedből.)
Egyáltalán nem elküldtem, ajánlottam azt a két oldalt amik számomra nagy segítséget nyújtottak , ahol megismerkedhettem az "alapokkal" valamennyire segített elsajátítani/megérteni ezt és azt.
A haszon az, hogy sokkal többre fogja becsülni az illető ha úgymond önerőből sikerül eredményt elérni mint , hogy megrágod és a szájába köpöd, lehet az első sikeres szüret után is marad a fórumon "a közösségben", nem csak felszívja magát aztán tovább áll.
Daath-ot senkinek nem ajánlanám, a többit nem ismerem.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
:D tedd túl magad ezen, az emberek döntő többsége, miután megtanulta, hogyan kell termeszteni, fórumok közelébe nem nagyon járogat vissza, végtelenség nélkül tudnám sorolni a neveket, akiket láttunk ideig óráig, aztán azóta sem tett vissza semmit a közösség érdekében, sőt némelyik még a naplóit is megkurtítja, lásd hungrowboy példáját, hogy ne kelljen évekre visszamenőleg emlékezni, ráadásul ő már itt lett végigbasztatva.

és amit mondasz sem igaz mindenkire, van aki hiába olvas, gyakorlati módon sokkal többet tanul..
 

Salátafej

Active member
Ismerem ezt a szomorú történetet , nem kételkedem , hogy te jóval több ilyet ismersz.
Nagyra becsülöm azokat akik tesznek vagy tettek már a közös sportunkhoz, kik így begyökereztek ide és segítenek önzetlenül másoknak de ugyanekkor megkérdőjelezem, hogy ez ebben a formában nem inkább kártékony mint hasznos?
Az ilyen személyek mint kit említettél is, fog elárasztani egy lakótelepet/falut... silány minőségű fűvel ami a "közösségünk" alapkövének a megítélésén fog rontani, ezáltal még az ükükükunokáim sem fognak, legálisan kenderhez jutni, ha netán arra vágynak.
Nem szeretném túl tenni magam ezen :) ha te nem is, én szeretném megélni a holnapot, anélkül, hogy aggódnom kéne ki, mikor, ront rám és vág a földre. :)

Ennek tudatába, nézd el vagy töröld, ha véletlen ajánlanám, utalnék egy összefoglaló olvasmányra, de ígérem megpróbálok majd inkább nem írni rá semmit :) légy jó.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem hinném, hogy szar lett, amit csinált.. és még mindig jobb, ha bármilyen kendert szívnak a telepen, mint herbált, vagy kannásbort vedelnének... mer az legál!!!!!!

legyen több ügy.. legyen annyi, hogy roppanjon bele az egész igazságszolgáltatórendszer.. így is aggódsz és rejtőzködsz... valamint minél részletesebb a magyar tartalalom , annál valószínűbb, hogy a magyar találatokat is hamarabb listázza a kereső...

és vissza a témához, nem azt kérdezte, hogy csíráztasson, milyen főőőődbe tegye... mér sárgul kékül barnul zöldül...
a tömzsibb növekedésnek vannak még befolyásoló tényezői, mint a fény, hőmérséklet és inkább ezeket kellene ismertetned, ha már úgyis mondanivalód van,ráadásul érted is...

nem mindegy hol olvassa el ? ha leírod, vagy leírta már valaki más is máshol ?
ert ilyen alapon, mindenkinek elő lehetne venni a 4. osztályos környezetismeret tankönyvet és onnan kezdeni az alapokat.. mert ott már leírták úgyis csak basztál figyelni, milyen igényei vannak a növényeknek állatoknak

ja azon tedd túl magad, hogy 75%(inkább 85) vagy hasonló magas arányban nem fog visszajönni, és megtanítani legalább egy embert termeszteni, ha így lenne már mindenki tudna jó füvet csinálni
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
azt üzente, jön, ha kórusban énekeltek neki "boldogság gyere haza.. blablablabla"
vagy legalább egy zámbó jimmy klasszikust.
 
Top