What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

18x Big Bud kokos LED by FrYnK 2x450w

L1st3r

Member
Zdareček, rád bych se zde podělil o svůj další pěst. Protentokrát si odpustím nějaké experimenty a proto jsem sáhl po po řezech jednoho strainu a kvalitním genu. Krom jednoho problému na začátku, kdy jsem zbytečně přidal calmag, zasolil je a zasekl asi na týden růst, je canna i v základu prozatím bez deficitů. Jsem nyní v půlce květu, takže foto nahážu chronologicky, nevím jestli trefím přesně dny, ale budu se snažit.



Setup:

Prostor: stále stejný 200x100cm
Světlo: zásadní změna LED vero29 by FrYnK puštěné na 2x450w (max. výkon 550W/ks)
Médium: lisovaný kokos AH v 6l květnících
Hnojiva: Canna coco A+B, PK a Big bud AN
Zálivka: původně plánován automatický drip, ve finále pouštím denně manuálně, cca. 30l denně , RO nebo dešťovka s EC max 1.4, s hodnotou 1.6 jsem popálil špičky, pH 5.7-5.9


9. den 18/6


picture.php
picture.php
picture.php
 

Dslzf

Active member
:dance013: Tomu rikam sparvna diskoteka :) pekne zpracovani toho svetla to se ceni to neni jako muj PUNK style
 

rkcz

Member
Ahoj. Jsem zvědav, jaká budou další kola. Měl jsem podobný panel jen starší variantu. Původ stejný. První kolo dobrý, druhý ještě taky šlo, třetí už horší a čtvrtý už byla většina palic měkkých a normální byly už jen úplný vršky. Údajně by ty čipy měly vydržet i pět let, moje zkušenost ale mluví úplně jinak. Možná že LEDkám dám třeba zase někdy šanci, teď ale rozhodně ne. :-/
 

Dslzf

Active member
RKCZ tak to hledej pricinu jinde nez v LED ja mam este pulku cob cree cxb3590... a nepozoruju rozhodne nic takoveho po letech.
 

L1st3r

Member
Taky si myslím , ze to nebude tema cipama, protože toto jsou starší modely, už maji něco za sebou a pouze byly přidány cree red čipy.
 

Latest posts

Latest posts

Top