What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

ček da hejz

K

Kundalf

Tom Hill Haze

Tom Hill Haze

Ahoj vsem,

Muj prvni thread tu moc nedopadl, na nejake pravidelne fotodokumentace to se mnou asi nebude, ale rozhodl jsem se ze se podelim o nejake sve Haze(ne moje selekce, sehnal jsem klon) a zjistim od zkusenejsich jak si na tom stojim, esi nejsu na zcesti.

Aktualne uz temer dva mesice na kvetu (50dnu) trapim par Tom Hill hazu. Oh boy oh boy, snad me to moc nepoflusete, sracek od GHE sem se zbavil teprve nedavno:D tak to este urcite nebude ono, hned na zacatek kvetu presazeny do dost silnyho mixu s wormhumusem, guanem a pak co prislo pod ruku v mensim mnozstvi jako konsky hnuj, rohovina, par slepicincu... Nehnojil jsem zatim vubec, o vikendu je lepe prohlidnu a asi lehce zahnojim biobizem pouze na kvet.

Pheno1




Pheno2



Za kvalitu fotek se omlouvam, bohuzel furt nemam po ruce nic nez mobil, zkusim neco sehnat a udelat makro, zda se mi totiz ze mi moc nepoti krystalky tak jak by se mi libilo :dunno:
 
G

green johny

Podle me je rohovina spis na skodu tady. Mel jsem vedle sebe rezy apollo11 venku a klon kde byla v hline rohovina byl sice ker a dohnal ten prvni driv sazenej, ale palice nedojely poradne a byly o nicem, a klon bez toliko dusiku byl uplne jinde pred slizni salamy , takze u cisty hejziny to bude urcite na skodu vcetne jinejch granuli...
 
K

Kundalf

pokud to nežloutne ze spoda tak bych biobizzem nepřihnojoval... thh nepotřebuje nák hnojit, je to spíš na škodu.

Ahoj prave ze ano, odspodu, vezmu to ale zlehka do 5L dam necelej vrsek(ani ne 2ml/l) N je snad i v kvetovce tolik ze by to mohlo na par tydnu zbrzdit a posledni mesic z maratonu je asi necham jen o vode.
 
K

Kundalf

podle mě je lepší zapravit do půdy nějaké guano, než tam lít ty biobizzy, ale je ot jen můj názor samozřejmě. taky byhc snížil ke konci fotoperiodu.

Diky za ohlas kazda rada dobra;). S Organikou teprv vlastne zacinam, odjel jsem si jedno kolo na guanu a vermikompostu, ale uz ted vim ze nepujdu zpet na hnojeni kde cim za co se daj utratit love v g-shopech. Chtel bych se vydat cestou ze budu vse zapracovavat do substratu ale kdyz to nenamichas tip top cim bys prihnojoval? me se zdal Biobizz nejlepsi volba ale rad si necham poradit. tu fotoperiodu zvazim na druhe pulce totiz jedu normalni potvory podlozene do vysky. Guano sem zapravil na zacatku pri presazeni a prepnuti. strasne to ztmavlo a pokazde kdyz jsem to zalil-bylo to praskove guano tak se mi zdalo ze se to lehce pripalilo s tim jak se rozpustilo vetsi mnozstvi, priste mozna zkusim granule?
 
K

Kundalf

no granule se rozpouští pomaleji ale záleží kolik jsi tam toho dal? stačí poprášit a zalít.. a je potřeba aby to hned nevyschlo, pak by se to neuvolnovalo, že jo?

Delal jsem vetsi varku substratu naraz a do cca 400l s t sim ze 1/4 je perlit sem zamichal 3kilovku od Gk.Mam jedenactky kvetinace a vyschnou jen kdyz jsem liny rozumeje ze to necham na dalsi den jinak zalivam po 4 nebo prave 5 dnech ale poctive s nasadkou na konvicce a po vlnach. Takhle se z toho z prasku asi rozpousti hodne.
 

metracek

Active member
Veteran
Pane Maha Kala, nebo kdoliv jiny kdo neco vite, neztratil by jste tady par radku o Tomu Hillovi? Ja o nem nic moc nevim a nejsem nejak schopnej ani dohledat. Tak kdyztak predem diky za informace :)
 

metracek

Active member
Veteran
Diky, tenhle thread samozrejme dobre znam :) Myslel sem info o slechtiteli, ne o odrude. Ten pan je jeden z top breederu a stydim se ze o nem nic nevim. Cetl sem nejaky uryvky ze pestoval v Californii na vyvysenych zahonech podle svoji receptury strasny kere, videl sem i fotky. Pak sem cetl neco o tom ze zije ve spanelsku, byl hodne aktivni tady na icmagu a pak dostal asi ban nebo co...nevim, neumim z tech drbu co sem zachytil v ruznych postech na ruznych forech dat nejaky uceleny obraz.
 

Bud Green

I dig dirt
Veteran
Hey guys!

Sorry, but I can't speak or write your language...

But after looking at the pictures, i have to say you guys grow some fine buds!
They are absolutely beautiful!
 
K

Kundalf

Tom Hill Haze

Tom Hill Haze

Cau, chtel bych postnout update jak to vypada s Tom Hill Hazem, jsem na 105 dnu maraton se asi konecne blizi ke konci, davam mu dva tydny a pujde. Kdyz to vemu kolem a kolem tak jsem docela spokojenej jak to dopadlo, byl v silne predhojenym substratu, pak dlouho nic, asi 4x biobizz bloom, od 90 cca uz nehnojim vubec.

Pheno1




Pheno2





Urcite by mohl vypadat lepe, ze zacatku byl lehce prehnojeny, pak se mi na nej ale vrhli molice. Boj to byl lijtej asi jsem nechci rict vyhral ale rekl bych ustal to se cti. Muzu doporucit drave vosicky neboli bioagens ochranu. Po cca 2 tydnech od vysazeni jsem nachazel infikovane larvy molic- misto aby byly bile tak byly cerne=dalsi vosicka cca za tyden. Ovsem pocatecni stav jsem resil rucne bylo to nutne- koupit zlute lepove desky funguji suprove a daji se koupit i takove velke, sel jsem kytku po kytce a kdyz ty potvory vyrusite tak vzlitnou pak uz se je snazit pochytat na tu desku, neni to tak hrozny jak to zni ta zluta je laka.Jak se na lepovkach obejvily prvni vosicky tak sli pryc, lakaj je taky a jednou tydne rucni lov, dneska musim dlouho hledat abych ulovil aspon jednu molici.Vosicky ale nevidite jsou fakt maly, treba se bude info nekomu hodit.
 
K

Kundalf

Kurna, jak si hnedka vsim a spravne tipl, no mas recht do 50 dne jeli 12/12 a ja si furt rikal vo co tady sakra de ze to nevypada jak u brata elanuise:D. Na ten stavek sem zvedavej, moc se tesim este sem ani neudoubnul ani zadnej spodek. Je v uvaze to tam nechat do este o 4 tydny dyl ale to uz... Uuuh... ale zase kdyz uz jsem tak daleko, uvidim pod mikroskopem se mi zdala vetsina mlecna ale pravda amber mozna jeden dva lehce. Ja samozrejme taky, vzdycky udelam nejakou chybu ale tedka me molice nasraly extra protoze do toho 50 dne cca mely jen mini vady na krase, par listu no ale pak tohle:D. Mas pravdu ze bych si dal neco hazovityho ale tech 90 dnu... Nejake semena jeste od elaniuse mam, ale zatim jsem se na ne nevrhnul, je moc vedro abych jeste necim dalsim svitil ale prijde na to no, bohuzel teda s tim ze, no jako zadnou selekci sem este nedelal nikdy, moc objektivni s mym umem ani nebude:D. Planoval jsem nejakej vylet do videnskych schitzel shopu posbirat naky sativy ale toho moc neni... nikdo to asi nechce/nedrzi... Uvidim treba tam neco ukoristim
 

elanius

Well-known member
Veteran
Cau chlapi, supr thread!

Maha, verim ze sklenikova Haze bude lepsi, zadna lampa nenahradi slnko ale kazdy hraje s kartami ktere ma ; ) Urcite sa da vypestovat dobra Haze aj pod lampou ale nevim ci sodik, osobne sem pestil pod ceramic metal halid 400w a vertical.
Tento rok mi ujela ruka a mam tu 4 ks favorit THH x Blueberry sativa pheno, uvidime, ale verim ze to bude fajn na zaklade skusenosti s Highland Mexican x Blueberry a Blue Dream z Californie (daval podobny efekt jak HMxBB).

Kundalfe, haze vyzera velmi dobre, dobra praca! Ale kosa za 2 tyzdne je vskutku optimisticka vizia, nechces ich nechat trochu vic? Bola by skoda nepockat ked uz jedes tak dlho ; )
Dufam, ze kvetu na 11/13 a pripadne ich prepni na 10/14 ked ich chces urychlit este viac

Pheno 1 je THH #25 a pheno 2 je THH #16
 

elanius

Well-known member
Veteran
THHaze #16

THHaze #16

picture.php
picture.php
picture.php

skusim nahrat aj #25 v blizkej dobe, tu v albume nemam
 
Top