What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

ček da hejz

sensi23

Active member
Veteran
Ghost Train Haze # 1

Ghost Train Haze # 1

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
SSH legendary cut-cold stress

SSH legendary cut-cold stress

SSH dokaze jit az do cerna kdyz je ji zima...Je tam pak ta kovova amoniakova prichut,jak popisoval Maha..Tohle byla moje nejlepsi SSH v zivote.Ta temna chut me fakt bavila o barvach a shnile pomerancove vuni nemluve..TOP!
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tady mám sensiho SSH matku, která šla loni ven. Výsledek super i v outdooru.

picture.php


Tady Core cut

picture.php


Co si pamatuju tak nejlepší Haze hybrid co jsem pěstoval byl NL/Haze před 17 lety (možná už to mám, ale v hlavě zkreslený). Zkusim najít nějaký fota z kompaktu, pamatuju si, že jsme to fotil, ale kde to je, tot otázka :D.

Furt mám doma Samovy semena Skunk x Haze, ale bojim se, že mi na ně nebuse stačit vejška skříně 170 cm...
 

Mightyka

Active member
Veteran
Na Jacka Herera jsem uplně zapomněl. Od Haryho byl skvělej phenotyp, to jsem si zakouřil a třeba z 20% jsme dostal záchvat smíchu skoro jako na houbách, třeba na hodku. To byla skvělá věc :D. Pamatuju si, že jsem to vzal do Fr. Alp jako malej smrad. Šel jsem do baru na jedno pivo, na který jsem měl, smotnul a pozval frantíky, ty byli tenkrát vyplesklý, prej že nic takovýho v Paříži nemaj. Celej zbytek večera jsem lil zadara :D.
Pak jsem měl pakl od Sensi seeds cca z roku 2005 a tam se taky našly hezký phena. Musim se jednou pustit do toho S@nnieho Jacka F?.

Ještě k tomu Core cutu, mě příjde, že voní a chutná jako smetana s citrusem, nejvíc asi pomeranč.

edit. Našel jsem. Sice ne moc povedenej pěst Jacka Herera od Haryho, ale tak pro představu. Asi 9 let starý.

picture.php


edit2: Našel jsem i ty Jacky z toho 2005 paklu od Sensi Seeds. Moje první zatmívačka v životě (po cca 50. dnu jsem se vykašlal na zatmívání což nebyl uplně nejlepší nápad, ale i tak dobrý).

picture.php


picture.php
 
Last edited:

metracek

Active member
Veteran
Jeste neni hotovo, ale myslim ze uz je na co se divat tak to tady trochu ozivim. Trainwreck x Tom Hill Haze ze semen od pana MAHA KALA.

pheno #1 den 56.
picture.php

picture.php


pheno #2 den 56.
picture.php

picture.php

picture.php
 
Last edited:

metracek

Active member
Veteran
:D viva la cannabis-- mně se líbí dvojka. ještě tak týden. počítám, že efekt bude velmi euforický.

Ta dvojka je velice zajimava, po prepnuti vystrelila jak raketa. Takhle ma metr, kdybych ji neohybal mela by snad dva. Necekal sem ze to bude hotove kolem 60. dne, navic ze semene. Jsem zvedavej jestli budou rezy tedy jeste rychlejsi :D Osobne mi prijemneji voni asi ta jednicka, ta bude chtit tak o tyden dele. NO jsem na to hodne zvedavej!
 

sensi23

Active member
Veteran
Ta dvojka je velice zajimava, po prepnuti vystrelila jak raketa. Takhle ma metr, kdybych ji neohybal mela by snad dva. Necekal sem ze to bude hotove kolem 60. dne, navic ze semene. Jsem zvedavej jestli budou rezy tedy jeste rychlejsi :D Osobne mi prijemneji voni asi ta jednicka, ta bude chtit tak o tyden dele. NO jsem na to hodne zvedavej!
Nadhera nechces se trochu rozepsat o vuni?
 

Pemek

Active member
me uz to zacina taky krasne vonet. Jeste je brzo , ale predbezne na ochutnavku z 32 dne , nijak neohybana ,hodne malo hnojena tw x thh.
Vune ztim svezi koreni , tahle nahoru letela rozumne takovej kompromis. Tale ma lehce prez metr.
 

Attachments

  • 62015AD4-C137-4C23-8FE4-DDAA2366346F.jpg
    62015AD4-C137-4C23-8FE4-DDAA2366346F.jpg
    90.4 KB · Views: 39

metracek

Active member
Veteran
Nadhera nechces se trochu rozepsat o vuni?

Obe dve jsou nasladle, dvojka je vice korenena a pripomina mi nejaky parfem. Velice prijemna vec. Jednicka je vice nasladla a asi tam citim cokoladu, kdyz sem trel stonek tak sem na prstech citil i neco jako matu. Dvojka voni vsak daleko vyrazneji. Ja ale nemam moc vlohy na popis vuni, verohodnejsi bude az to posoudi maha kala az to bude hotove :)
 
Top