What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

[250W][0,64m2] Pierwsza uprawa i growblog. Autoflowering :)

TonyHalik

New member
Witam wszystkich serdecznie :) Po ponad 10 latach marzeñ o w³asnej uprawie, spontanicznie zbyt d³ugo siê nie zastanawiaj±c zamówi³em wczoraj swojego pierwszego Growboxa, my¶lê ze przyjdzie w przysz³ym tygodniu i bêdê ju¿ móg³ startowaæ z upraw± :dance013:
Nie marnuj±c dzisiaj czasu wybra³em siê do growshopu w celu zakupu pestek i nawozów. I tutaj ju¿ mam do Was pierwsze pytanko, bo nie do koñca zrozumia³em sprzedawcy. Zakupi³em poni¿sze nawozy i dok³adnie nie wiem jak je stosowaæ, sprzedawca powiedzia³, ¿e Terra Flores mogê stosowaæ juz po 2-3 tygodniach w okresie wegetatywnym a z tego co wyczyta³em to jest bardziej na kwitnienie... Czy kto¶ mia³ z tymi nawozami do czynienia i mog³by mi doradziæ kiedy mam je zacz±æ stosowaæ i w jakich dawkach ? Pozdrawiam
picture.php
picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top