What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Magrendelés és vásárlás

M

Mackosajt

Értem! köszi a választ igazából most lenne az első termesztésem és 4 növénnyel kezdenék egy 120x120x200 as sátorban! indoor! wilma pot-tal csak nem akarom elbaszni igazából megvannak a kedvenc fajták csak hát nem tudom mennyire macerás?
paradise seed - wappa, erre keress rá.
 

Telefade

New member
Köszönöm szerintem pont eltaláltad az izlésem látom hogy ez gyümölcsös kicsit nekem az egyik kedvenc a super lemon haze! :) remélem ez is hasonló lesz!

most nézem hogy ez holland bolt nem para hogy kinyitják a cuccot? rendelt valaki már innen magyarországra.?

Ja mégsem! bocsi csak a hivatalos oldalukat néztem de ebből van auto meg nem auto is különbség én a seedcity-t nézem amugy jelenleg!

A seedcity nél a fizetésnél a végén(a trackinges rész után) van olyan hogy by post.. Ez hogy müködik? elkel küldenem a címükre (sheffield-i) a lóvét egy boritékba vagy mi? ez eléggé bizonytalan szerintem fölleg ha az ember nagy összeget küld! Banki átutalással gondolom senki sem fizetett még :D bitcoin ra gondoltam még azt tudja valaki hogyan működik?
 
Last edited by a moderator:
Vásárólj inkább a bushdoktortól bankartyás fizetés van futár hozza nem a posta szal no para nem turkálnak bele a csomagba mint a postanal és ott is van wappa. Ja és 3-4 nap alatt kihozzák.
 

Microcos

New member
Microcos azt megköszönném! (PM ben ha leírnád :) )

Kicsit nehéz lesz, mert 50 hsz-től lesz pm. De leírom ide, hátha másnak is jól jön.
Alapnak annyit kell tudni a BTC-ről, hogy azért nem 100 százalékosan anonim, de az utalgatásnál azért mérföldekkel biztonságosabb.
Először csinálj egy Bitcoin tárcát. Nekem a blockchain bevált(blockchain.com).
Aztán BTC-t venni számtalan módon lehet. Paypallal, átutalással, személyesen, automatából...
Egy jó kezdet, ha megnézed a localbitcoins.comot. A legtöbb eladó leszarja, hogy mire kell a lé, de ha parázol, megpróbálhatod az autómatát. Ez az Anker közben van(mrcoin.eu).
Utalni meg nagyvonalakban úgy kell, hogy a walletedbe belépsz, és a magcégtől kapott címre(betűkből és számokból álló katyvasz) elküldöd a megfelelő összeget.
 

PuleLunge

New member
:dance013:Sziasztok! Ujra magvasarlas elott allok. Eddig feher ozvegyeket futtattam,de jo lenne valami kis valtozas. Regen ismerosomnel szivtam nagyon jo fuvet,minden szaron szakadtunk nonstop. Nekem nem ilyen elalmosito,kiuto fajta erdekelne,hanem valami felemelo,vicces,boldog,ehes hatasu viragocska. Az lenne a kerdesem mit ajanlanatok? Bushdokitol akarok rendelni. 1nm helyem lenne,es lehetoleg most az auto novenyeket probalnam ki.
Koszi elore is!

Beke:moon:
 

KovKris

Member
:dance013:Sziasztok! Ujra magvasarlas elott allok. Eddig feher ozvegyeket futtattam,de jo lenne valami kis valtozas. Regen ismerosomnel szivtam nagyon jo fuvet,minden szaron szakadtunk nonstop. Nekem nem ilyen elalmosito,kiuto fajta erdekelne,hanem valami felemelo,vicces,boldog,ehes hatasu viragocska. Az lenne a kerdesem mit ajanlanatok? Bushdokitol akarok rendelni. 1nm helyem lenne,es lehetoleg most az auto novenyeket probalnam ki.
Koszi elore is!

Beke:moon:

Szia! Az általam elsőként termesztett strain-t ajánlanám akkor a figyelmedbe, ez pedig a Sweet Seeds-es Crystal Candy auto! Nem magamtól választottam hanem a Bushdokiba adták ajándékba, én meg úgy voltam vele hogy inkább az ajándékkal kísérletezgetek első körben, és hát nem bántam meg! Nagyon jó flasht ad, a környezetedből jövő összes ingert hatványozottabban érzed, megnyílnak a szeretet és szívchakrák, én filmnézés közben szoktam inkább szívni , szarrá elemzel mindent általa, szexhez kiváló, viszont vágó nagyon mert szinte izzik tőle a szemed( vörös akár az ördög fasza).Termesztése során nem vettem észre bármilyen kényességet, jól reagált a ph ingadozásra is mert volt hogy magára hagytam 3-4 napig víz nélkül és hát ott már biztos el-elcsúszkált a ph. A virágzási időszakban nagyon finom ilyen gyümölcsös rágógumi illatot bocsájt ki magából. 78 nap alatt készült el és az egyik 54 a másik 42 grammot adott led alól. A virágszerkezete szárítás után a maincolának beton volt, az oldalágaké viszont lazább.
Most így ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni! :)
 

Magonc001

Member
Hey,
Bushdokitol rendeltem 5-5 kalashnikova-golden haze-t 50€korul volt a rendelés értéke. Azon felül hogy ingyen kihoztak csütörtöktől hétfőre hozzá csaptak egy ajándék amnezia#7 Magoncot.
Béke
 

PuleLunge

New member
Szia! Az általam elsőként termesztett strain-t ajánlanám akkor a figyelmedbe, ez pedig a Sweet Seeds-es Crystal Candy auto! Nem magamtól választottam hanem a Bushdokiba adták ajándékba, én meg úgy voltam vele hogy inkább az ajándékkal kísérletezgetek első körben, és hát nem bántam meg! Nagyon jó flasht ad, a környezetedből jövő összes ingert hatványozottabban érzed, megnyílnak a szeretet és szívchakrák, én filmnézés közben szoktam inkább szívni , szarrá elemzel mindent általa, szexhez kiváló, viszont vágó nagyon mert szinte izzik tőle a szemed( vörös akár az ördög fasza).Termesztése során nem vettem észre bármilyen kényességet, jól reagált a ph ingadozásra is mert volt hogy magára hagytam 3-4 napig víz nélkül és hát ott már biztos el-elcsúszkált a ph. A virágzási időszakban nagyon finom ilyen gyümölcsös rágógumi illatot bocsájt ki magából. 78 nap alatt készült el és az egyik 54 a másik 42 grammot adott led alól. A virágszerkezete szárítás után a maincolának beton volt, az oldalágaké viszont lazább.
Most így ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni! :)


Szia! Nagyon szépen köszönöm a segítséged,a tanácsaid hatására rendeltem 4 picinykét,nagyon kíváncsi vagyok,mi sül ki belőle,most már jó lenne végre normálisan is elszállni,főleg egy jó dugás közepette 😈

Szép napot! Béke.
 

PuleLunge

New member
Hey,
Bushdokitol rendeltem 5-5 kalashnikova-golden haze-t 50€korul volt a rendelés értéke. Azon felül hogy ingyen kihoztak csütörtöktől hétfőre hozzá csaptak egy ajándék amnezia#7 Magoncot.
Béke

Kostoltad már a Golden Haze fajtát?
 

ZoldOvezet

Active member
Szia! Az általam elsőként termesztett strain-t ajánlanám akkor a figyelmedbe, ez pedig a Sweet Seeds-es Crystal Candy auto! Nem magamtól választottam hanem a Bushdokiba adták ajándékba, én meg úgy voltam vele hogy inkább az ajándékkal kísérletezgetek első körben, és hát nem bántam meg! Nagyon jó flasht ad, a környezetedből jövő összes ingert hatványozottabban érzed, megnyílnak a szeretet és szívchakrák, én filmnézés közben szoktam inkább szívni , szarrá elemzel mindent általa, szexhez kiváló, viszont vágó nagyon mert szinte izzik tőle a szemed( vörös akár az ördög fasza).Termesztése során nem vettem észre bármilyen kényességet, jól reagált a ph ingadozásra is mert volt hogy magára hagytam 3-4 napig víz nélkül és hát ott már biztos el-elcsúszkált a ph. A virágzási időszakban nagyon finom ilyen gyümölcsös rágógumi illatot bocsájt ki magából. 78 nap alatt készült el és az egyik 54 a másik 42 grammot adott led alól. A virágszerkezete szárítás után a maincolának beton volt, az oldalágaké viszont lazább.
Most így ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni! :)

Na ezt nekem is ki kell próbáljam,kössz,hogy csaptál egy rivjút :)
 

KovKris

Member
Na ezt nekem is ki kell próbáljam,kössz,hogy csaptál egy rivjút :)

Ugyan, nem tesz semmit. :)
Az OG-k hogy vannak? Mikorra ütemezed a kapcsolást?
Kiváncsi lennék rá hogy a huba-s OG milyen is, 3 napja indítottam Humboldt-os OG-kat, már kint a fejük kapják a fényt de nem valami vitálisak így ránézésre, 3-ból 2-nek gátmetszése volt mert annyira kis erőtlen satnyák hogy le se bírta magáról feszíteni a magházat...a kis sziklevél szine is inkább sárga mint zöld....szerintem valami éretlen magot kaptam, nem baj, hátha erőre kapnak, 2 hét és elválik!
 

KovKris

Member
Szia! Nagyon szépen köszönöm a segítséged,a tanácsaid hatására rendeltem 4 picinykét,nagyon kíváncsi vagyok,mi sül ki belőle,most már jó lenne végre normálisan is elszállni,főleg egy jó dugás közepette 😈

Szép napot! Béke.

Örülök hogy tudtam valamit segíteni :) Sok sikert a csajszikhoz! A dugáshoz meg ajánlok még egy 6-os pakk Red Bull-t is :headbange
 

Széklet Nagyúr

Active member
Ismet rendeltem OASEEDS-tol , futarszolgalattal 6 nap alatt megjott, ajandekkent hozzacsaptak az 5 db maghoz egy blue dream-et ( humboldt ).

Megerostven a korabbi ertekelesemet ismet 10\10 ezutan is toluk rendelek ( nagy kinalat, alacsony arak es a szallitassal sem volt eddig problema ) :bow:
 

Latest posts

Latest posts

Top