What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Garden 700 m.n.m

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
nebude to stres? nenakvétá?

Nemyslím si, že by byla něčím stresovaná...Tohle vidím na tak malé kytce poprvé.Říkal sem si, že je to genetikou, ale uvidíme, jak se bude chovat dále...Nakvétat by taky neměla světla má dostatek.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
to nenakvétá ani náhodou. a je to mazec. jak řikám ta panacea bude vypadat jak chudý příbuzný vedle dogonových počinů LOL
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Update

Update

Pár fotek toho co jede out na zahradě.Vykopané díry,vložen substrát s mykorhizou,pridana trichoderma,hnojim biobizzem fishmix,topmax a později blom.Sem zvědavej na MSS a jeho dokvět venku.Zatím má,solidní růstovej potenciál.
MSS F1
picture.php

DUTCH KUSH
picture.php

HERI TAS F1
picture.php

MSS F1
picture.php

BIG DIESEL
picture.php
 
Last edited:

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Skleník

Skleník

Tak sme to konečně dostavěli a rád bych koncem července začal zatmivat.Ganju sem proložil chilli a rajčaty, aby ti bylo trochu zajímavější:biggrin:


GG#4 x Amnesia haze 1 aka dogon haze
picture.php


Dogon haze 2
picture.php


Simply Irresistible
picture.php
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Sour Dýýý aka Maha Kala Dý
picture.php


Celek skleník
picture.php


Zleva-rajče,mexický chilli,sour dý, zakrslý raj,larry og x purps F1,rajče,GG4,paprika,GG4,sour dý,Sl,KGB,rajče
:biggrin:

Příjemný prožití svátečního dne všem,kdo jako já musí být dnes v práci....aspon je konečně čas něco upnout :biggrin:

PS: na předchozí straně ještě fotu z džungle...
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
rajčata vypadají super :D je super, že kytky jsou v zemi... pro kořeny myslím- sem zvědavý na tu SI v tvém podání.. tomu gg4 x amnesia bych neřikal haze hehe to je indika jako dyž švihneš. ani tomu klonu co dogon použil se neříká haze, jen amnesia core cut, amnesia haze je od somy: amnesia core x g13haze... což taky obsahuje tak čtvrtinku haze..
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Up

Up

Dneska jsem začal zatmívat.Byl to masakr vůbec přehodit tu folii přes skleník i ve více lidech, takže to budu muset nějak vychytat ještě :biggrin: Nicméně kdyz už jsem se do toho dal, tak to dotáhnu do konce už kvůli těm "strainům" co tam mám... vsechno roste mega rychle, takže uz bylo načase přepnout.Tohle je poslední up v růstu později uz to bude zajímavější aspoň doufám :tiphat:

Amnesia glue
picture.php


SI
picture.php


KGB
picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
hahaha eště dyž fouká vysočina vítr... jj proto je lepší oblý tvar, tunel. no ale držim ti palce SI vypadá zdravě...
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Už jsem to pořešil...chtělo to jen trochu cviku :biggrin: Navíc jsem nakonec koupil silnější folii černobílou...a ostrý hrany sem přelepil snad to pomůže.Zatím se to netrhá ale rozhodně by byli lepší oblý tvary...jak já se těším na Dýzla doufám, že se povede :biggrin:
 

Latest posts

Latest posts

Top