What's new

Hledání genů do matkárny

K

Krutibrko

Guerilla place

Guerilla place

picture.php
 
K

Krutibrko

Fire kush#5 (sfv og x c99 x whire fire)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Crosses with White master(ograscal) x Krazy Kush (highersolutions) pollen,waiting for seeds:)
picture.php
 
K

Krutibrko

Tak nakonec se mi povedlo vyrobit vice semen nez zuzitkuju,proto nabizim par balicku po 5ti semenech(regular) z odrudy .V nabidce je toto:

Fire kush #5 x (white master x krazy kush)
Stardawg x (white master x krazy kush)
Silver cookie kush x (white master x krazy kush)

Jedinna cena za semena je podeleni se s nami vsemi co z toho krasneho roste:) Vice PM...
 
K

Krutibrko

A jedeme dale,na mini selekci ted jdou Dark Ghost Train,Rarre darkness#1 a Sugar Candy.

picture.php
 
K

Krutibrko

Sugar candy je sugar black rose x caramelo (delicious seeds)

Silver cookie kush je fajn,az jakmile jsem hitnul sensiho SSH tak s vysledky jsem spokojeny a je to to prave orechove:-D Pritom sama o sobe mi SSH nic nerika ,ale na crosseni je vyborna...Thumbs up Sensi :)
 
Last edited:
K

Krutibrko

Samec White master x krazy kush ,ktery byl pripusten do chovu (selekce z 20 semen)

picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
Sugar candy je sugar black rose x caramelo (delicious seeds)

Silver cookie kush je fajn,az jakmile jsem hitnul sensiho SSH tak s vysledky jsem spokojeny a je to to prave orechove:-D Pritom sama o sobe mi SSH nic nerika ,ale na crosseni je vyborna...Thumbs up Sensi :)

jj ta ssh je celkem slabá, dal bych tomu tak 7 z 10, ale terpeny jsou hezký.. sem kdysi pěstil tu radvovu ssh x sfvogc99 a potence taky slabší... ta grape ape x ghosttrain haze bude určo potentnější... at to roste.
 
K

Krutibrko

Ja osobne bych dal SSH 5/10 ,ale nechci se nikoho dotktnout je to jen muj subjektivni dojem,ale co predvadi v crossech to ziram az je mi lito ze jsem ji zacal pouzivat na krizeni az ted precejen jsem se drzel zasady krizit vzdy to nejlepsi s tim nejlepsim....clovek se porad uci :-D
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
Ja osobne bych dal SSH 5/10 ,ale nechci se nikoho dotktnout je to jen muj subjektivni dojem,ale co predvadi v crossech to ziram az je mi lito ze jsem ji zacal pouzivat na krizeni az ted precejen jsem se drzel zasady krizit vzdy to nejlepsi s tim nejlepsim....clovek se porad uci :-D

no, ona je potentnější když ji necháš dýl než 70. dní. ale i tak no. a s čím ji plánuješ zkřížit příště? :D
 
K

Krutibrko

Asi ti udelam trosku radost ,dalsi projekt bude bluemeanie x blueberry z toho nej tatka pujde mimojine na SSH , uvidime...:-D
 
Top