What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hledání genů do matkárny

K

Krutibrko

Octopus OG # 1

Téměř totožné pheno jako 5tka,vůně hlína/og/plastelína,chloupky jsou jiné,bude se těžko vybírat,curring vše rozhodne zřejmě,každě pheno se mi něčím líbí...

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
moc hezké a kushy :D taky sem kdysi pestil zřejmě maktu tady těch semen.. moc rád na ni vzpomínám, to vuně OG kombinovaná s ananasem byla vždycky top, zajímavé bude srovnání tady těch s těma od mygthtiky.

at to roste :respect:
 
K

Krutibrko

Děkuju Mahakala

Jj máš pravdu ,mě to taky šmakuje :) ,No myslím si že geny od Myghtiky mě celkem převálcovaly,myslím tím LHBxtk,Larry og x purps a další dobrotky ,jako klobouk dolů,ještě jsem to nekoštoval ,ale něco mi říká za ty roky pokuřování že to budou dělobuchy :D
 
K

Krutibrko

Nedalo mi to a vytáhl jsem kočky pod tu nejlepší lampu ,jsem v 50 dnu květu,nemám s tím zkušenost ,udělám dobře když je těch posledních 10 dnů dojedu pod sluníčkem když teď tak pere oskar na flushi?

Oct og # 2

picture.php


picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
posledních deset dnů to nemá cenu... a hlavně je to změna prostředí a to neni moc dobré v květu :moon:

moc hezké holky.

tady je moje sfv og x c99 f1

picture.php
 
K

Krutibrko

Green Crack

Další krasavice do matkárny,nákvět půlka srpna což se hodí.
,pěkná,moc pěkná Maha Kala
Selekce probíhala outdoor,poslední 3 týdny 4kilko
semena Green crack x Octopus Og jsou připravené na příští rok

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
K

Krutibrko

Super Fire OG

Můj cross white fire x super skunk výška 2,20m
Nákvět bohužel začátkem září,ale výnos a síla jsou parádní.
kolega to odjíždí in tak hodím brzy report jak se to chová uvnitř

picture.php


picture.php


picture.php


Brown bhutlah,bez toho už nemůžu žít...bez lampy bych je nedojel

picture.php
 
K

Krutibrko

Tak kolega už to žene do finále 49.den květ Super fire og,jede pod 4 kilem

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
K

Krutibrko

Tak jelikož jsem dostal na vánoce krásný dárek od dogona ,neváhal jsem a zasel... :)

Posádka :

2x (SD(riri) x GG4
2x GG4 S1
2x GSC(Forum cut x GG4)
1x Larry OG x purps ,klon
1x Stardawg ,klon
1x Loompas HB x ? (TK) ,klon

Sluníčko : 250w
Půda : Growmix
Hnojka : advanced nutriens (connoiuser bloom a+b,big bud,bud candy,overdrive)

picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Koukám koukám :)
Ty klony nejsou od Dogona ne? Ta LHB x TK je Loompas Headband x nějakej samec. Koupil jsme to jako revers TK, ale mělo to spousty samců, takže to byl regular kros. Měl jsem 4 phena, všechny silný, OG stavba, jen jedno mělo OG terpeny, to nakonec bylo docela fajn. Ted jsem tohle pheno kouřil a chut skvělá teda... Pokud to neni tohle pheno, tak ty ostatní nevoněj, ale smrděj fakt hnusně. Vzpomínám si na první kytky před 15 lety, pamatuju si na noname co měl podobný terpeny a fakt hrůza :D.
 
K

Krutibrko

Všechny klony,jsou ty od tebe.Tady to pheno voní jako kráva :D ale spíš sour,catpiss terpeny,což je moje gusto :D,než og,více ti to řekne až budu ve finále,uvidíme.Jedu ho po 3tí a jsem s ním spokojen
 
Top