What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

W plenerze z polak(ami) :D

G

Guest

:wave: fiszu spoko fotka
Fish131 said:
Mozna by ja nazwac, droga do nieba :D
7983fota.jpg
dokladnie.. widac poczatek betonowej drogi ktora wciaga promien slonca do nieba :D hehehehe
 

BiZZY

Member
Ale tego Pana sponiewierał ten Kubuś :biglaugh:

Hej ziomalki i ziomale łapcie za cyfrówki i pstrykajcie jakieś fotki bo coś mało ich tutaj. :frown:

Zachód słońca w Tunezji






 
Last edited:
G

Guest

Bizzy, widze żyłkę do fotografowania hehe. Fotki są zajebiste, widać, że dysponujesz dobrym sprzętem. Podoba mi się ten temat :smile: , jak będę miał aparat też coś wrzuce :rolleyes:
 

BiZZY

Member
KluseK said:
Bizzy, widze żyłkę do fotografowania hehe. Fotki są zajebiste, widać, że dysponujesz dobrym sprzętem. Podoba mi się ten temat :smile: , jak będę miał aparat też coś wrzuce :rolleyes:

Dzieki Klusek za slowa uznania :bis:
A co do sprzetu to jest marny bo to tylko Konica Minolta Z2.

Kupuj ziomus cyfraka, pal jointy i pstrykaj foty :D
 
G

Guest

Cyfrówka czeka w USA, jak do mnie przyleci to fotki będą :wink: . A co do lolków muszę poczekać do następnego sezonu :badday: (o ile następny dopisze :rolleyes: ).
 

Wilk

Member
Wyprawa na Śnieżke

Wyprawa na Śnieżke

Siemano
Chciałem wam przedstawić moja krótką fotorelacje z wyprawy na śnieżke :D
Było zajebiście :jump: Powolutku, powolutku ale jakoś się tam dotoczyłem :D Wziąłem sobie na droge 10 lolków i umilałem sobie wedrówke z kumplami :joint:
Co tu więcej pisać, zobaczcie sami jakie widoki :rasta:















A z całej wyprawy chyba to było najlepsze :D Z 15 razy na tym śmigałem :woohoo:
 
G

Guest

Hehe wilq, byłem tam miesiąc temu, pamiętam to wszystko:D ale na tych sankach nie śmigałem bo musiałem kase na browar zostawić :friends:
 

Wilk

Member
hehe, fotki prawie identyko :yoinks: moze sie nawet gdzies mineliśmy po drodze :chin: Ja byłem tam ze 2 tyg. temu.

edit:
jak szłem szlakiem to pare razy miałem takie złudzenie jakbym czuł sqna :chin: moze to po loferze :D
 
Last edited:

Fish131

Active member
Wilku z wlasciwosci fotek wynika ze nie minales sie z Loferem poniewaz Ty byles tam w pazdzierniku a Lofer we wrzesniu i bylo miedzy Wami dokladnie 20 dni roznicy hehe.
Wiec mozna powiedziec ze stapales sciezkami Lofera i czules jeszcze zapach jego jointow :D
 
Last edited:

polak

Active member
Przepraszam chlopaki, ze zaniedbuje threada :( Ale niestety narazie nie mam czasu na internet, na konopie, na fotografie :(

A co to za thread bez zaangazowanego zalozyciela..... postaram sie w najblizszym czasie zapdejtowac watek jakimis swiezymi fociszami, w koncu taka piekna jesien jest :D

pozdrawiam, polak
 
Top