What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Moje skromné letní snažení

Mightyka

Active member
Veteran
35. den
Hnojim každou 3. zálivku, jinak voda a voda + enzymy.
Vše vypadá good a PK začíná běsnit, ten smrad je perfektní :D



picture.php



GSC
picture.php



Face-Off OG
picture.php



Pure Kush
picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Naposledy hnojeno ve 42. dnu, ted už jen cca na tejden enzymy a pak čistá dešťovka.


Fota ze 42. dne


Celek
picture.php



GSC
picture.php



Face-Off OG
picture.php



Pure Kush
picture.php



PK
picture.php
 

spachal

Well-known member
Veteran
Vypadaji moc pekne, ale cim to hnojis?? Pripada mi to docela prepalene dusikem, ale mozna je to jen jine svetlo pri foceni .. ale jinak parada!! :]
 

Mightyka

Active member
Veteran
Dík. Hnojim Biobizz základ (jen místo grow používám fishmix) podle tabulky a to jen každou 3. zálivku, takže cca 1x týdně. Čistá voda od 42. dne. Částečně to bude světlem, ale i tak je to dost tmavý. Příště tu grow složku uberu, ale jinak jsem spokojen.


Den 49


Celek
picture.php



GSC
picture.php



Face-Off OG
picture.php



Face-Off OG
picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tady jeden pokus z dlouhé chvíle - (NHU x Heri) x Designer OG.

Zasazeno 1.7. Snažil jsem se mít co nejmenší kytky. Výsledek je všech 7 samic má okolo dvou metrů.

Foceno 1.10.


Pheno 2


picture.php



picture.php



Pheno 3


picture.php



picture.php
 

spachal

Well-known member
Veteran
Pekny cross! :]
Jak je na tom s odolnosti? NHUxHeri na tom, venku, nijak skvele nebyla ..
 

Mightyka

Active member
Veteran
Zajmavý, NHU x Heri je podle mě na out uplně nejlepší kytka. Pěstim ji už tak 5 let a nestalo se mi snad ani jednou, že bych měl nějaký výrazný ztráty kvůli plísni. Zralý je to vždy tak od 5. - 12.10.
Jediný co je na ni špatně je chut, takže proto ten OG samec.


Jinak tyhle kytky zatim uplně bez plísně,a le to má ještě čas :D Uvidíme.
 

spachal

Well-known member
Veteran
Ja ji jel jen jeden rok a je fakt, ze to byl takovy experimentalni, hodne ruznych strainu, nektere super neodolne (BarbarianBud), nektere naopak odolavajici asi vsemu (Purple Urkle). A je mozne, ze se proste ta sedivka prášila kolem, takze to chytlo i NHU.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tady je foto z kosy phena 2, tedy 18.10. Seknout už se to dalo cca od 12.10., ale naschvál jsme to nechal at vidim jak to reaguje na plísně. Výsledek 0% výskyt plísně. Vypadá to jako OG z lightdepu, bohužel vůně je mix sladký a OG, uvidíme až to uschne.

A příští rok z klonu, tam bych odhadnul sklizen o tejden dřív, což je super!


(NHU x Herijuana) x Designer OG pheno 2

picture.php



picture.php



picture.php



picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tady je pheno 5
O maličko pozdější než 2. Ke sklizení bylo cca od 15., nechával jsem schválně dýl, abych viděl jak si poradí s plísní. Tady to bylo horší než 2. Za poslední tři dny se plísen docela rozjela, do tý doby vůbec nic. Sklizeno 21.10. Celkově měla ze všech nejhorší světelný podmínky.


Smrdí jako čistý OG, jako jediná ze všech.


picture.php



picture.php



picture.php



picture.php
 
Top