What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

WESOLY POKOJ

G

Guest

normal612652bo.jpg


pozdrawiam :wave:
 

Korlic

Member
toptopganja
Bardzo fajna.. faja x)

Aby wam się weselej zrobiło :)

Dwóch facetów. Wieloletni przyjaciele od dzieciństwa. Jednak jeden z nich niestety jest częściowo sparaliżowany, potrzebuje trochę pomocy w codziennym życiu. Pewnego dnia siedzą u niego na werandzie, sparaliżowany mówi:
- Wiesz, co, mam pytanie - czy naprawdę jesteś moim przyjacielem?
- No jasne stary, znamy się od dziecka, wiesz, ze zrobiłbym dla ciebie
wszystko!
- Wiem, mój przyjacielu, wiem. Miałbym wiec do ciebie małą prośbę czy
przyniósłbyś mi z piętra skarpetki? Robi się trochę chłodno, a jak
wiesz, janie jestem w stanie tego zrobić.
- Stary, w ogóle nie ma o czym mówić. Skoczyłbym dla ciebie w ogień.
- Dziękuje ci mój przyjacielu.
Facet idzie na piętro, otwiera drzwi do pokoju, wchodzi i staje oniemiały. Przed oczami rozpościera mu się cudowny widok - dwie córki jego przyjaciela, młode, piękne jak marzenie, ubrane jedynie w bieliznę. Facet nie może oderwać wzroku, targają nim wyrzuty sumienia - w końcu to
córki jego najlepszego przyjaciela, jednak w końcu poddaje się instynktom i mówi:
- Wasz ojciec przysłał mnie, żebym się z wami przespał.
- Niemożliwe! - mówi jedna.
- Nieprawdopodobne! - mówi druga.
- No cóż, jeśli mi nie wierzycie, zaraz wam udowodnię.
Facet podchodzi do okna, otwiera je i krzyczy...
- Obie?
- Tak, tak, obie! Dzięki, stary!




--------------------------------------------------------------------------------

Babcia w ogródku piele warzywka, dziadek w polu orze.
Nagle slychac glos dziadka:
- Babkaaaa! Kurde, babka!
Babcia nie wie o co chodzi, patrzy na dziadka.
Ten podbiega, zasadzil jej kopa w dupsko i mówi:
- Dostalem wzwodu po 20 latach, a ty zamiast zdjac gacie i sie nadstawic, nic nie zrobilas.
Wszystko spieprzylas!
Na drugi dzień ta sama scenka. Babcia w ogrodzie, dziadek w polu.
Nagle znowu dziadek biegnie i cos krzyczy.
Babcia nauczona dniem poprzednim, zdjęla gacie, nachylila się.
Podbiega dziadek, kopa w dupsko i krzyczy:
- Ty bys się tylko ruchala, a nam ciagnik ukradli.
 

57fun

Member
to było jest z forum o2.pl wpadłem kiedyś na ten topic przypadkiem ,), ale ubujałem sie po pachy matka mnie uspokajała bo nie moglem przestac pjać o 11 w nocy :], ale tak jest zawsze jak sie czyta komentarze :)
Ps. Co wyjdzie z połączenia blondynki z haskim, haskym?
 
Last edited:

Eustachy_

Member
dreadnattycongo said:

Ta? Szkoda że nie ma takiej opcji że Ci którzy są za legalizacją zebrali by się pod tym białym burdelem w Warszawie i zrobili manifestacje...może wtedy te capy by coś zrozumieli że tu nie chodzi o to żeby naćpać ryja...jesteśmy wolnymi ludźmi...lepiej się truć alkoholem ?

Trochę pozytywu w negatywnym świecie, czemu tego nie widzicie, legalizacje nie chcecie...
 

Cannagraphic

Active member
Eustachy_ said:
Ciesze się że jestem chory i nie smoking, bo teraz bym pewnie coś jadł na gastro... :yoinks: :yoinks: :yoinks: szok...

Wiem ze to wesloy pokoj & powinien ban poleciec :D Ale bedzie przestroga !
Bo koles nie zostanie nawet dawca organow juz :jawdrop:

:ban:
 

Biodizel

Member
mnie to nie rusza, kazdy kiedys umrze i nikt nie wie kiedy i jak, czym tu sie podniecac, osobiscie wolal bym tak zginac niz umierac kilka lat w lozku, lezac, nie mogac sie ruszyc jak moja babcia (stwardnienie rozsiane), ale to nie jest az tak spektakularne i tym sie nie bedziecie jarac
 
Last edited:

cardiel

Member
Hurrrrrrrrrrrraaa

witam Panowie :smile: :woohoo: To co lecimy dalej.....

wiec... zeby nie bylo praw do usuniecia postu, musi byc on zwiazany z tematyka cannabis...

mozna pisac SmokeR eport, czyli bedac pod wplywem... Okej

To znaczy, ze od tego momentu wszystko co napiszesz, jest tematem Naszego zbiorowego raportu.

Kiedy lacialem, zobaczylem cos takiego , albo uslyszalem i musialem to wyrzucic z Siebie

To jest tak samo jak w tym ich "tokers den" u nas jeden post jest o jednym temacie tak jak u nich jeden temat ma w sobie wiele postow...

O czym o n i tam rozmawiaja?

nowy amerykasnki paszport, zolnierze w iraku, problemy ze szklem, o dziewczynach, o inteligencji, o muzyce, cytatach, grach komputerowych, kawalach, grach zrecznosciwocch i wielle innych:

Wiec, ile znacie jezykow? Biegle czy czytane... albo tylko ze slyszenia?

Pozdrawiam :smile:
 

szok

Member
siema
kurde jak sie ostatnio ujarałem to wydawało mi sie ze znikł "off topic", zajarałem jeszcze i zrobiła sie jakas zadyma i okazało sie ze teraz tutaj jestem

siema ide zajarac jeszcze
 
Top