What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

FMS-Collective *3kW Secret Laboratory*

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
CaliChunk #8/NLA #5
picture.php


CaliChunk #2/NLA #3
picture.php


CaliChunk #2/NLA #3
picture.php


CaliChunk#2 x NLA #5
picture.php


CaliChunk#2 x NLA #5
picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
Ahoj a díky za uznání :tiphat:
jo, líbi se mi #G, ale poslední dobu u se mi začína více líbit #A. Je jedna z těch co se až tak extrémě netáhnou a bude se dát v pohodě ukočírovat v indooru.
Na kouř si ještě chvíli počkáme, ale musím říct že to vypadá zajímavě.
Vůně jsou různe, 3 kytky sativa dominantní mají vůni jako Amnesia Haze "Core". Ostatní jsou tak různě, kombinace květinové- citrus a nafta vůně.

Ty CaliChunk/NLA dělají opravdu dobré salámy a všechny mají podobou vůni. Pomarančová vůně s mandarinkovým ocasem. Uvídim jaký bude kouř.

ahoj:tiphat:

floral lemon diesel jsou ty správné vůně, které bych očekával... se těším co řekneš na kouř.. tohle bude party weed s hezkým bušením srdce :biggrin:

"A" vypadá macatě, dobrá struktura... já myslím, že někde v těch semenech bude ultra sour diesel pheno na druhou... jenom hledat... třeba Mr. Dank vyřadil ecsd a nahradil to sssdh, o které řekl že je víc sour a víc diesel než ecsd, a dává víc... tak myslím, že i tu bude něco takového, ale bangi haze je stejně lepší než celý sd, co se týká kouře samotného, s časem kvetení si spokojen, na jak dlouho to ještě vidíš?

hm pomeranče.. já myslím, že sshnla přidá taky víc hlavu do efektu co myslíš?
 

sensi23

Active member
Veteran
Zdravím vespolek :wave:
Ten čas ale fakt rýchle utíka. Ani nevím jako a měsíc od posledních příspěvků uběhl jak voda.



Sensi23 -
Zdárek, zas až tak skvělé to není. Na řezech Jacka Herrera jsme dostali zároveň i slivušky. Některé kytky byli napadený více, některý méně a některé skoro vůbec. Nebylo to zas až tak hrozný a hned se začal aplikovat postřik BAC Plant Vitality Plus. Minulý týden jsem už nasadili všude i dravé roztoče. Hádam se jim připravili dobrý podmínky na život a už budou dělat co mají.


Majte sa krásně !!!
Cus njn to je pokazde neco,ale jakmile to neni padli vsechno jde vyresit..tak preji at se vse v dobre obrati..a sklidis poradne salamy :)
momentalne budu prepinat 3 phena LBK jsem opravdu zvedavej co me na nich ceka..strasne me bavi high z LBK takovej instantni zlepsovac nalady :muahaha:
mej se a at se dari
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
jsem se ted dival do albumu na detaily "A" rostliny.. a vypadá to velmi slušně :woohoo:

každá je jiná, ale tak to má být... já osobně jsem velký fanoušek tohoto způsobu hybridizace kdy se setkají sourD a Haze.. ptze když se podaří najít správná kombinace, je to pak neuvěřitelná rostlina... akorát samořejmě déle kvetoucí, ideaálně by to bylo tak, že by diesel dodal chu´t a haze dlouhotrvající trippy efekt... viděl jsem ty pkusy o tyhle hybridy, somzřejmě sssdh od rezdoga, kde použil ssh 120 dni + a samce sour disel ibl... nebo sourHaze od CBF, který požil samce tom hill haze na ecsd, velmi úspěšný cross, taky ottomanova ecsd x nlhaze nebo chacova ecsd x nevilles haze... uvažoval jsem, kterou haze byhc použil, přemýšlel jsem o tomově haze, kterou jsem pěstil a která je naprosot fantastická, nebo i o dchaze F2... ale s haze je problém, že je to pořád polyhybrid, takže promě je to úplně naslepo, použít samce, kromě toho většina haze samců je dominantních, je to dlouhokvetoucí, a citlivka.. vyžaduje speciální přístup a velkou péči atd.. original haze má spoustu nevýhod...

nakonec jsem zvolil bangi haze, kterou jsem už v minulosti pěstil, a nebyla o moc horší než třeba dobrá ssh.. ale s o moc lepší anýzovou chutí, a velmi eletrizujícím efektem... ale co je hlavní bangi nekvete tak dlouho jako Org Haze nebo Nevillka...

Bangi haze was a complex hybrid of congolese x nepalese with a hint of haze hybrid influence. Now is a very uniform inbred line which can we used to cross with other inbred lines,producing strong and vigorous F1 hybrids. Her fast flowering, mold/cold resistance,good production of high quality and resinous flowers and her powerful energetic congolese high are desirable traits for breeding.

takže doufám, že hlavně přinese to silné energizující konžské háááááááj :biggrin: zatímco chu´t bude ovlivněná sour dieslem... :ying:
 

PERIPHERY

Member
Veteran
nakonec jsem zvolil bangi haze, kterou jsem už v minulosti pěstil, a nebyla o moc horší než třeba dobrá ssh.. ale s o moc lepší anýzovou chutí, a velmi eletrizujícím efektem... ale co je hlavní bangi nekvete tak dlouho jako Org Haze nebo Nevillka...

Velmi dobra volba KALI/KALA
Ako dalsi potencialny kandidat ma napada Mango Haze..
Rovnaky tata ako u SSH - (Skunk x Haze C) a ako mama
bola pouzita sestra maminy SSH - (Northern Lights #5 X Haze C)

Nedosiahla sic takeho ohlasu ako SSH, ale mnohy si ju cenia este viac..
Kamarat nasiel medzi 36seeds skvele pheno..V pripade Mango Haze
necakajte intenzivnu vonu prezreteho az hnijuceho manga..
Ale subtilnejsiu no pritom dostatocne vyraznu vonu zeleneho manga..
Prave aj pre tieto do kysla hodene tony spolu s korenistov anyzovkou,
by ju podla mna robili dalsim skvelym kandidatom pre spojenie s SourDeez

"G" pheno ma velmi zaujimavu strukturu kvetenstva,ktoru si viem dobre
predstavit v spojeni s Dieselom..Pozoruhodne,nieco podobne som
videl u "modrej" rodiny,pri Blue Satellite aj pri selekcii Blue kush
co nie je prekvapenim, kedze ide o SFV OG X Blue Satellite..

Urcite vies,poznas,pouzivas..ale ak by niekto nie,necham to tu vysiet:

Kazdy kto robil niekedy selekciu vie nakolko pracna zalezitost je..
Uz len drzat po jednom (lepsie po dvoch pre kazdy pripad) prcku
s kazdej rastliny nie po zber,ale az po vysusenie/vyskolenie a samotnu
najpodstatnejsiu "degustaciu"..
A tak vam tu necham tip ako si to este viac skomplikovat:)

Urcite ste si vsimli rozdieli medzi rastlinov pestovanou zo semena a jej klonom
a nie iba vo vynose..Su geny pri ktorych je rozdiel minimalny a za taku by som
oznacil napr.Casey Jones..Ale su genetiky pri ktorych vas dopestovany
klon doslova prekvapi..Nedavno som robil selekciu landrace semien
s Pakistanu,kde sa mi podarilo najst skutocny "hash plant"..
Jeho klony vsak mali predovsetkym natolko odlisnu stavbu a strukturu
kvetenstva,ze som bol pred otestovanim,chvilu zmeteny a uvazoval nad zlym
oznacenim jednotlivych prckov pri selekcii...Vynos bol tretinovy a stavba mi tento krat
pripominala skor Bubbu ci SoCal Master Kusha..Podobne prekvapenie
som prezil pri pestovani crossov zmienenych Bubba Kush ci SoCal Master Kush..
V ktorych sa skryva uzasny potencial,velmi slusna stabilita a svojou stavbou,vetvenim,vynosom..
su celkom inde ako ich klony..Ked som videl jednotlive phena,zapochyboval som ci boli vybrane najlepsie
"elite" prcky s genetiky..Doporucujem ich pre cross a pestovat zo semien...

Ale o com teda pisem..

Navrhujem vzdy pri selekcii vybrat dve-tri vytazne rastliny a ist ich
prcky este raz,ako druhu finalnu selekciu..Pretoze az tam sa ukaze
skutocna forma,aku bude klon mat..Aby ste tak neprisli o potencialne
najlepsi kusok,ktoreho ste sa prirychlo zbavili pri "prvej" selekcii..
Vsimol som si viacero reportov selekcii,kde doporucuju "dvojitu" selekciu
pri Alien crossoch..Niektory metodu pouzivaju uz roky,stava sa coraz
viac standardom..Zvlast ked sa pracuje s takymi klenotmi,ako su crossy
z dielne od Grat3fulh3ada..Ktore budu tronit v maminkarni aj po cele roky
a som si isty ze nie v jednej :)

Ja som prišiel práve o ChemDogD/C99 (bigbud pheno) :D

To bol prave ten pripad..Potom co som isiel obe phena klonov zo selekcie
ChemdogD99,som sa okamzite "big bud" zbavil..I ked to bol hodne fotogenicky kusok,
nedosahoval pozadovanych kvalit..Skutocny vytaz je klon "pheno n2 alias Cindy"
a ten samozrejme stale mam:)Coskoro nove foto v threade...

Opatrujte sa
"P"
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
Velmi dobra volba KALI/KALA
Ako dalsi potencialny kandidat ma napada Mango Haze..
Rovnaky tata ako u SSH - (Skunk x Haze C) a ako mama
bola pouzita sestra maminy SSH - (Northern Lights #5 X Haze C)

určitě lepší volba pro mě než ssh nebo mango haze... a dobré pheno ssh zpravidla kvete 90+

v čem je bangi lepší? original haze je polyhybrid, skunk obsahuje afghn, nl obsahuje afghan, celé to háže různé phenotypy. s různáma časama atd... bangi haze není polyhybrid, je to F7, klasický breeding, všechny phenotypy kvetou do 10-11 týdnů, bangi haze je čistá sativa, neobsahuje indiku. a hlavně ten terpenoidový profil..

a kdybych chtěl něco jiného zkřížiz s ecsd, tak by to byla tahle čistá a stabilizovaná sativka

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=31721
 

VanVulpen

Well-known member
Veteran
this is a great show indeed... kicking myself like mad for not learning czech when i had the opportunity with those native girls i met in Prague a while ago :biggrin:

radvancan, would you be so kind to elaborate a bit in english your experience with Enge haze? btw, where's fluffy clouds? hope he's safe, we miss him allready... thanks in advance!
 

sensi23

Active member
Veteran
this is a great show indeed... kicking myself like mad for not learning czech when i had the opportunity with those native girls i met in Prague a while ago :biggrin:

radvancan, would you be so kind to elaborate a bit in english your experience with Enge haze? btw, where's fluffy clouds? hope he's safe, we miss him allready... thanks in advance!

Fluffy have reinkarned to MAHA KALA ,but he is right now very busy :tiphat:
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
im not Fluffy Clouds, thats bs.. this secret laboratory is too much mysterious to me :D
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
i think Rad smoked some enge haze and he forgot all the previous life, he felt like a child.. be careful with enge haze :biggrin:

picture.php
 

Gr@zzl

Member
Zdravím ra2 i ostatní kolegy tady přikládám foto Kushy Haze převážně kushy phenotyp 65dní květu v nft hodně ocukrovanej model parádní ovocná chuť a vůně s parádním fresh high
picture.php

picture.php

picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
moc pěkná kushy haze.. taky jsem to jel a jak říkáš skvělá ovocná chu´t a relaxační, velmi dobře balancovaný efekt, fifty fifty indica/sativa.. ne moc silná tak 7/10..

:tiphat:
 
Top