What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

tomas2pet

Member
Kdybych já napsal, co mě štve, tak by to minimálně znamenalo, že jsem se dopustil trestného činu ,, pokus o vraždu, ve stádiu přípravy,, :D
 

Elessar

Active member
Potěšilo mě, že jsem ustál odečet měřičů tepla. Všude smrad, padlo půl voňavky, zapálený vonný svíčky. No dalo mi to zabrat. Teď jdu stavět box a přes Svátky, bych sem mohl hodit ty ukrutný smraďochy z coco dripu..

:tiphat:
El
 

Machoman

Active member
Potěšilo mě, že jsem ustál odečet měřičů tepla. Všude smrad, padlo půl voňavky, zapálený vonný svíčky. No dalo mi to zabrat. Teď jdu stavět box a přes Svátky, bych se mohl hodit ty ukrutný smraďochy z coco dripu..

:tiphat:
El

To me teprve čeká,taky smradu jako prase,do sklizne dva týdny a stan v prazdnym pokoji:D
 

Elessar

Active member
To me teprve čeká,taky smradu jako prase,do sklizne dva týdny a stan v prazdnym pokoji:D

Zdravím pane:wave:
já to nechtěl odkládat, jsem teprve 45 dní na květu a to bude smrdět ještě víc. Nejhorší je, kam z kytkama, přemejšlel jsem je dát do koupelny, ale co když budou chtít pustit vodu(rovnou nám odečítají i vodu). nakonec jsem trošku přestavěl kuchyni a kytky šoupnul tam. Dřevěnej box neřeším, zatáhnu závěs, vypnu venťas a při nejhorším zacpu přívody a je po zápachu. To s homeboxem, je to horší sranda.

Macho, tak Ti přeju, ať to zvládneš co nejlíp, budu na Tebe myslet. Držím pěsti..
Good Luck
El
 

Machoman

Active member
Zdravím pane:wave:
já to nechtěl odkládat, jsem teprve 45 dní na květu a to bude smrdět ještě víc. Nejhorší je, kam z kytkama, přemejšlel jsem je dát do koupelny, ale co když budou chtít pustit vodu(rovnou nám odečítají i vodu). nakonec jsem trošku přestavěl kuchyni a kytky šoupnul tam. Dřevěnej box neřeším, zatáhnu závěs, vypnu venťas a při nejhorším zacpu přívody a je po zápachu. To s homeboxem, je to horší sranda.

Macho, tak Ti přeju, ať to zvládneš co nejlíp, budu na Tebe myslet. Držím pěsti..
Good Luck
El

Zdarec,já s tím behem asi 4 let nemel nikdy problem,kytky jsem vždycky nechal v boxu a ten ani nevypínal.A to jsem to mel ješte tak nešikovne dany,že box jsem mel před topením a ženská musela vždycky vytáhnou zrcátko,aby to vubec mohla přečíst:D

Zeptám se jestli nechtejí neco na pití,ženskym(jen jednou co si pamatuju chodil nejakej chlápek,přece jen žensky jsou na tohle vhodnejší) řeknu že jim to sluší a mám zase na rok klid:D
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Taky me to ceka a mam velikou dilemu.
Asi trocha vyklidim pokoj a necham jen boxy.
A budu doufam ze to dopadne vsechno v poradku.
Jeste mam jednu variantu, ze to odepisu a necham to spravkyni domu.
 
G

grizly

Zdravim panove:tiphat:
Me ten odecet nastesti ceka az v breznu takze akorat po sklizni:)
 

dokktor

Member
u dokktora byl ježišek už ráno :)

cele1.jpg


cele2.jpg


a hezké svátky všem :cathug:
 
tak Chlapci a Děvčata,
Veselý Vánoce(jestli na to teda hrajete),hezký svátky a hlavně hodně štěstí
a úspěchů do roku 2011....na počest si tady odpálim brčko rusáka..aloha:D:D
 

aero1

Member
všem zdejším členl přeji pěkne vanoce ! hodně darečku poradne jídla :) a dobre nalady :) budte na sebe hodní lidi :) pekne vanoce !zdraví kolektiv greencity
 
taky se pripojim a preju vsem krasen svatky vanocni , zadnou kost v krku (beztak ma kazdy filety :D ) a hlavne to zdravicko a pohodicku u pohadek :)
 

Elessar

Active member
Krásný Vánoční večer všem:xmastree:
Jelikož bych chtěl popřát každému veselé a šťastné Vánoce, pohodu a klid a nemám čas psát každému do visitoru, zvolil jsem tuto cestu.
Děkuju za přáníčka...
Ježíšek ke mně přichází právě teď a na mě čeká kosa Jacka Herera, tak jsem si lepší nadílku nemohl přát..

Užívejte krásné chvíle s nejbližšími.

:thanks:
El
 
O

opravdovýHrdina

Štěpánské hon dopadl výtečně :D prase je doma a nejen to :D
 
Top