What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Než se začneš ptát STUDUJ.. aneb vše už tu jednou padlo aneb FAQ ctete nově přichozí.

BURN

Member
Veteran
myslím že ono to jde i dříve,jen je to karma bez hodnoty.Pokud se pletu tak se omlouvám.
benjichaouat1: pod nickem pod kostickama jsou uprostřed jakoby váhy,tak tam
Můžeš přidat i komentář
 

spachal

Well-known member
Veteran
Jsou tady dve temata na to urcena, toz je vyuzivej, stejne jako vsichni 'novi' :]
 

sensi23

Active member
Veteran
Da se nejak prejmenovat vlastni thread? :]
jj da.U uplne 1.prispevku v threadu bez do edit..go advanced a zmen title a melo by to byt zmenene paklize ne tak napis jak to chces prejmenovat a link na thread a ja ti to prejmenuju
 

spachal

Well-known member
Veteran
Aha, blbe vidim, klicem byla ta rozsirena editace :] .. Zmeneno, dik za pomoc!

//edit: tak zpet, prispevek je sice prejmenovany, ale v seznamu vlaken porad stary nazev ..
 

mishacz

New member
Zdravím je to sice off topic ale mám takovej dotaz nevíte náhodou zda li spustí opět gro*er ?
 
Last edited by a moderator:

punkacz

New member
Čau,
prosííím poradtě mi, jak se tu hledá podle obecných výrazů. Když hledám například slova "250w scrog"v nadpisech threadů (Thread Title Search), tak mi to najde jenom přesně znějící názvy a jenom v tomto pořadí. Existuje nějaké formátování nebo to prostě nejde? Děkuju za rady
 

BURN

Member
Veteran
Jak nahrát foto pouze do příspěvku ? Mám ho na HDD ale v galerii ho mít nechci.

Děkuji
 
Top