What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Než se začneš ptát STUDUJ.. aneb vše už tu jednou padlo aneb FAQ ctete nově přichozí.

BURN

Member
Veteran
Zdravím,poradí mi prosím někdo jak se dá psát komentář ke karmě_?...Kliknu na reputaci u příspěvku a nic kam by šlo třeba psát se mi nezobrazí...
 

simor

Member
Veteran
Zdravím,poradí mi prosím někdo jak se dá psát komentář ke karmě_?...Kliknu na reputaci u příspěvku a nic kam by šlo třeba psát se mi nezobrazí...

když klikneš na ty váhy vlevo dole u příspěvku, naskočí ti okýnko, do kterýho lze psát.
Když u dotyčného nemůžeš karmovat, oběví se v okýnku text - běž se podělit o karmu s někým jiným, tak jako všude jinde.
pic
 

BURN

Member
Veteran
Jo ták,dík moc,já byl celou dobu v tom omylu že se karmuje tam dole "Did you find this post helpful?" No jo no :D
 

xpapousek

Member
Ahoj, napíšu někomu PM, ale pak se mi neobjeví v odeslaných ani nikde jinde.

Neporadíte čím by to mohlo být? Díky
 

BURN

Member
Veteran
Zdravím jsem tu o5 s dotazem...Chtěl jsem se zeptat jde nějak nastavit aby moje alba a fota viděli jenom registrovaní uživatelé_?Myslím to tak že když přijde neregistrovaný člen moje fota se mu nezobrazí ani v mém threadu

Jediné co jsem našel je : Album Type:
Public
Private - Only visible to contacts and moderators
Profile - Pictures used to modify your profile style

Public je jasné
Private-to uvidí jenom moji přátelé a moderátoři ne_?
Profile:to moc nechápu

děkuju moc za příp. odpověď
 

BURN

Member
Veteran
Musím se bohužel zeptat znovu,fakt jsem hledal a nenašel...Zaškrtl jsem u všeho registered members a když se odhlásím pořád jdou vidět fota v mém tématu.
Co mám teda nastavit aby se nemohl dívat kdokoliv_?

Předem děkuji
 
P

Peacer

Musím se bohužel zeptat znovu,fakt jsem hledal a nenašel...Zaškrtl jsem u všeho registered members a když se odhlásím pořád jdou vidět fota v mém tématu.
Co mám teda nastavit aby se nemohl dívat kdokoliv_?

Předem děkuji

My IC --- Profile Privacy vlevo :tiphat:
 

BURN

Member
Veteran
díky,to jsem samosebou našel a nastavil všechno právě na registered members..Jenže fota jdou stále vidět pro úplně každého kdo se koukne na forum..Jinde v tématech jsem to viděl tak že fota nejdou zobrazit,pokud nejsi zaregistrovaný

Tak jak na to_?
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Hmm, nejlepší je to tušit :) Já vím, že jich má být 25!

Díky hosi i tak je to dost, takze si tady nejakou dobu ani neprdnu :).

Jeste jedna otazecka, proc mi na nektery temata prizpivat jde a na nektery vubec? Myslim ta mezinarodni.
 

Latest posts

Latest posts

Top