What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Muzyka - czego sluchacie, co polecacie!!!

dreadnattycongo

New member
HOT CARGO said:
no ale jak uslysze miles davis na trompce to odrazu jest mi lepiej. weather report jest super grupa co strasznie lubie.

miles davis miszcz. a weather report wyjebka totalna. ;] ja to lubiem jesio dizzy gillespe posluchac albo cannonball aderleya ;] wogole temat rzeka. racja.

polecam dla odmiany shpongle. dobra opcja na gribki takoz :chin:
 

castlevania

Member
dzis OLSZTYN----MOLESTA EWENEMENT :)
ktos sie wybieraz??? ja mialem plany ale sie nie udało ale jade do gdanska a jak nie to do wawy na ich koncerciwo, ale mysle ze dzis bedzie jeden z lepszych koncertow !!! pozdro
 

Wilk

Member
i już po koncercie molesty :D ledwo żywy ale jakoś wróciłem do domu, hehe
Było zajebiście !!! Jointy to tylko co chwilke sie paliły, ciagle zapach sqna :yummy: , coś niesamowitego, a w uszach do wczoraj to mialem jeszcze:"molesta jeden joint z 4 torebek" :D . Jak wyszłem z tamtąd to miałem mgłe przed oczami, hehe. Jutro wrzuce fotki i jakieś filmiki z koncertu.

Pozdro wilk :joint:

:smoweed:
 
Last edited:

Wilk

Member
Siema :wave:
Sory za opóźnienie ale miałem kompa w naprawie i myślałem że otrzymam go na czas ale w huja mnie zrobilii oddali dopiero wczoraj :woohoo:
Obiecana fotorelacja:















btw: podajcie jakieś serwery na które mógłbym wrzucić filmik powyżej 100MB.

Pozdro wilk :smoweed:
 
Last edited:

~jungle

Member
Podziel filmik winrarem na dwie części, wtedy wrzucisz na rapidshare.de :) Przyjmuje pojedyncze pliki do 100MB.
 

szok

Member
Thievery Corporation - reggaowy chilloucik

polecam zacząć od kawałka "Amerimacka" a potem już tylko locik

kumpel to wczoraj mial i dzis dzwonilem zeby sciagnac bo nie pamietalem kto to gra (zajebka), polecam na prawde dobra muzyka o ktorej nigdy nie słyszałem, wszystko się fajnie robi przy niej a juz na bank prace w ogrodzie

edit: kurwa własnie spalilem zarcie na patelni bo se słuchawki ubrałem i poszło...

tu wrzuciłem na RapidShare:

http://rapidshare.com/files/8591206/06-thievery_corporation-amerimacka__feat_notch_.mp3

http://www.thieverycorporation.com/
 
Last edited:

castlevania

Member
szok naprawde klimatyczna muza:) zassałem kilka kawałkow z bear share, nie wiesz z czego mozna cały album sciagnać? pozdro

juz mam album:)
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top