What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Trocha do mlyna

G

green johny

Zdarec
Taky si semka hodim neco malo. Jaro ma skvely start a po vsech moznych plodinách je načase zamáknout si u rajcat : ))

moc sem se toho nenaučil ale něco postřehl

Outdoor technic this year
Pure organic (almost)
Scrog
Drip
Cuts

___________#########$0!L R€©!¶€#########__________
Canna bio 50%
Cocos 25%
Wormhumus/Compost diy 15%
hydroton / perlit 10%
Hydrogel
Biosupermix (plagron)
Guano black (granules With humic acids) + powder ( 1st week september)
Startrex (bacteria, fulvic acids)
some alfalfa + nettles leaves

Watering ferts (few times)
Grow phase (Till max 2/3 week september)
1 Plant water extract -
two three days on sun - tomato/mint/lave
2 commercialls -
Floria grow fert (With d.limonele against those little flies)
agro With mellasa
When i see first pistills , also grow stimulátor (humic acids, grow hormones etc)

Bloom phase (ec max 1,2)
Jungle x (not So good , Till end september)
Guano / bactrex tea
Guanokalong extract (october)
Cannaflush / humic blast

Prevention:
Mold - muskaria, amanitha (week 2-5/6 (And of course good air/water regime)
Total explosion from same firma As insecticide (Till week 3/4)


what i feel on fingers, i feel in lungs

Mejte se a pekny leto
 
Last edited:
G

green johny

GENETIKA

GENETIKA

takhle teplej duben dlouho nebyl ! vše je moc pěkně nakvetlý (včetně zkurvený řepky). otázka jestli to nezmrzne :O
dokopal jsem se přesadit rajčata a víceméně vydrží vše venku narozdíl od windoorů : )
picture.php



SEEDS
- autoflowers uplne poprvé (2fantasmo 5tao)
picture.php



- Candida for CBD
picture.php


Nemam cas ani chut opecovavat individualneji a slunka je dostatek...letos vyjímečně rezy na venkovni periodu už koncem dubna
 
Last edited:
G

green johny

mefistův fantasmo express alias gth auto první preflowers, kytka je na 4-5 patře
Wow
 
Last edited:
G

green johny

Good morning kolegove

Tao 3holky z 5 , ale ne a ne do květu
 
Last edited:
G

green johny

A rajčata samozřejmě , odrůdy běžně dostupný uz nvm jaký ..Den poté aplikovanych 0,5l biobizz bloom podpořit nakvet : )
picture.php
 
Last edited:
G

green johny

Až mi bude padesát postnu tripreport jak jsem nasranej že v čr pěstovaný kaktusy nefachaj :D
 
Last edited:
G

green johny

Tak mephisto feer, už teď je to sladký : ) pár seeds tam bude, chci to křížit ještě s fórum stomper na čistý af phena druhý kolo
picture.php


Řízky vypadají spokojene , poslední záßtipy vršků. zprava cho2, twh1, gc
picture.php


Tutankhamon a zamaldeliky..tlustší listy zamalawi zkusím in da gh
picture.php
 
Last edited:
G

green johny

Ty CBD možná i trochu pomalejsi v té heavy soil , některý uschly , ale celkově chcou víc péče trochu a... ZDeseti seeds nakonec použitelný 4 takhle u me...indika phen
picture.php


picture.php


picture.php
 
Last edited:

Lethal

Active member
Až mi bude padesát postnu tripreport jak jsem nasranej že v čr pěstovaný kaktusy nefachaj :D
View Image

Zdar,

Hehe taky je mám hodil jsem to pod ledky spolu s dalšíma věcma a musím říct že cca po měsíci se mi zdá malinko povyrostlejsi a nebo jen vic odpadl substrát :-D

Našel že v indooru se s pomocí dají dát za 3-5 let a to je výhra ne oproti naturalu :laughing:

Lethal :tiphat:
 
G

green johny

Fantasmo express auto má smysl, co přidá GTH samec sem zvědav na cross , smrdí to už slušně a překvapuje proste. Nasazuju matovej Tea neasi :)

Zato big auto tao pár chlupů čtyři týdny po tom co vypadal na květ (po cca 7tydnech růstu. pche , jako chce uz víc žrát a nejdelší dny v roce atd ale tohle je moc, vyhazuju na to nemám nervy :D

Lethal, mazec , ale obávám se že tomu moc ledky nedam

25-30 dní cca
picture.php
 
Last edited:
G

green johny

jsem přehodnotil používání buď Kendy - jen rajcatum :D
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top