What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Selekce big diesel a kushy haze

Pemek

Active member
Big diesel je od clena z Grower. Jedna se o krazence Original Diesel x DNL) x (Skunk #1 x Northen Lights x El Niňo)
Na kushy haze je od seedbanky FMS .
Budu rad za dotazy a zkusenosti od clenu co se stim uz setkali . Selekce zacne tento tyden a jedna se o muj prvni pokus :)
 
D

Dogon

kushy haze je od Ra2 jedná se o cross super silver haze/sensi feno moc dobrá tráva a samce kusharella/což je SFV OG Kush/C99 selektil PERIPHERY opět vynikající ganja mix obou těhle věcí jistě uspokojí tvoje chuťové pohárky a kanabinoidní receptory :tiphat:
 

Pemek

Active member
Super, diky za reakci . Osobne se obzvlaste tesim prave na kushy haze , dnes mi prisly semena od clena z G. Big diesel a pridal mi k nim jeste 10 semen great white shark , jedna so o genetiku Genetika: (Super skunk x White Widow) x (Super Skunk x White Widow) . Takze budu selektovat 3 odrudy najednou.
 

Pemek

Active member
Cus ve spolek. Uz nam to pomalu roste , v zadu kushy haze, z 20 jich je 16 , neco sem musel zredukovat ,pac se mi nelibil rust, listy byly zjevne zdeformovany, bohuzel se to tykalo i mladych listu ,takze nekompromisne do popelnice. Rostliny maj cca 4 patra a zatim rostou vsechny stejne ,jen jedna jevi vetsi miru vetveni.

Male kytky sou big diesel , tady jeste neni o cem psat, jen ze seminka mely klicky za 2 dny ,za 3 dny byly venku krom jednoho a jeste je tam jeden mrzacek.
picture.php
[/IMG]
 

Pemek

Active member
Cus , potykam se s problemem, soused 3x strikal travu nejakym jedem , cimru kde je box mam cca 3 metry od plotu a asi se mi to dostalo az dovnitr. Jel sem jinou odrudu ktera byla v kvetu a problemy stejny. Bud je to nejaka plisen , nebo za to muze soused .
Kazdopadne si nemyslim ze neco prezije , jediny co je v poradku je big diesel a white russian ,jsou v jinym boxu kde neni zadnej pritah a je na druhe strane mistnosti ,tam se to nejspis nedostalo.
Pro jistotu vse vyklidim a vydesinfikuju .
Omlouvam se za komplikace .
 

Pemek

Active member
album.php

1 kushy haze ,krom te velke z kraje, dohromady tam je 9samic tak uvidim jestli bude nejakej hermous nebo se vyklube samec. Kytky mi cca tyden staly beze zmen ,nastesti se to zlepsilo ,ale porad to neni ono.
https://www.icmag.com/ic/album.php?albumid=72034&pictureid=1738633

https://www.icmag.com/ic/album.php?albumid=72034&pictureid=1738634
Tyhle dve sou favoritky kushy haze , jedna ma o dost tensi a mensi listy , pripamina mi ssh ,ale tezko rict co z toho bude.

https://www.icmag.com/ic/album.php?albumid=72034&pictureid=1738638
Celek big dieselu ,teprve se zacnou tridit samci.

https://www.icmag.com/ic/album.php?albumid=72034&pictureid=1738637
Tohle je zajimavy, bez zastipu a jedna vetev dela na jednom patre 5 vetvi ,na dalsim patre 3 vetve a vrcholovka je dost obrostla tak uvidim co z toho bude , pokud to bude samice, tak jsem na ni hodne zvedavej jak na stavbu ,tak na vynos a kvalitu.

Vse ohnojeno pouze plagron alga bloom + 20den zbytek green senzation ,dojedu tohle kolo a prechazim nejspis na biobizz .
Kushy haze sice neni podle mych predstav ,ale par se jich chytlo a big diesel jede zatim jak ma .
Jinak svetlo led vero29 , 480w .doufejme ze celkem bude kolem tech 16 samic .

Dalsi round bude selekce gg4 x coca kush .
A old time monshine x (grapefruit x blueberry) ale to uz bude venku a vezmu jen rizky ktery necham vykvest.
Z techto 4 odrud urcim 2 ktery si necham .
Dalsi up az se to bude zajimavejsi.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Ahoj,
vypadá to dobře, hlavně že to přežijou ty Kushy haze. Co se týče fotek, tak tam musíš zkopírovat ten BB Code (to jak je tam [ IMG ]). Hahaha tak koukám, že už si na to přišel :).
Přeju hodně štěstí!
 

Pemek

Active member
picture.php


Znova kushy haze ,jen ma trochu sirsi listy nez ta nahore. Uvidime co z toho bude. Obe sou dost podobny rustem.
 

Pemek

Active member
Dik, uz sem si nechal poradit od metracka :D .
Dost me tesi ze to rozdychaly ,zrovna kushy haze si chci nechat a vypada to nadejne . vubec nevim jak rozeznat ruzny phena , nikde sem o tom nic nenasel a kdyz se divam na minulost kushy haze, tak je dost rozmanita . snad mi stim nekdo pomuze urcit dany phena a urcit viteze :).
 

Mightyka

Active member
Veteran
Kushy haze je kombinace SSH, C99 a SFV OG, přesně SSH sensi 60 denní pheno x (SFV OG x C99). Každej pes jiná ves, ale určitě by z toho mohlo vylezt něco zajmavýho :). Ono toho moc o tom neni, jelikož jde o výtvor místního člena, kterej už tu dlouho nebyl, nicméně když pohledáš v historii český sekce, tak Radvancanův thread, tam najdeš určitě víc info.
 

Pemek

Active member
Diky ti, ja mel jediny info ze **********.
Uz sem to nasel , je tam toho hodne tak jdu listovat :) . skoda ze uz sem neleze , takych lidi jako vy je vzdycky malo.
 

Flores

Member
Radvíkové & spol. FMS strainy boli u mňa to najlepšie, čo som v outdore pestoval. Mal som konkrétne Chemkush a Chemberry - parádna konzistencia, nadupaný high, bez náznaku plesne a tvrdé ako kamienky, až ma kámoš podozrieval, že mam doma schovaný indoor v časoch, keď som ešte o sodíku len sníval :) Verím, že Kushy Haze ťa nesklame!

Kuk https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=205888

A kuk https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=127284

Držím palce, ať to roste!

F. :tiphat:
 

Pemek

Active member
No ja jsem na to zvedavej , jelikoz mam vetsinu pro mati jako lecivo a do toho sem zacal znova degustovat ,tak sem chtel neco jinyho "lepsiho" nez maji v nabidce komercni matkari a navic sem chtel zkusit selekci sam ,zatim me to bavi . diky za reakci a odkaz, zrovna ho procitam :D .
I kdyz sem dlouho nekouril, tak chut jeste poznam a jsem zvedavej na ten rozdil , doted sem jel samy mazary a jiny blbosti , takze zmena 1 je odruda a zmena 2 jsou hnojiva , valim tam organiku , sice to nemam uplne zmakly , ale snad to bude znat aspon trochu na chuti plodu , pac muj cil je zamerit se na chut ,vuni a stavbu , ale to je jeste na dlouhy sviceni nez to bude stat aspon za zlomek toho co tady vidim u zdejsich borcu.
 

Pemek

Active member
Mensi up , zatim vyrazeno 5 samcu big dieselu a zatim to vypada na dalsi 2 ,ale jeste sem to tam nechal.
Kushy haze docela narostla, byla zasekla ,opozdena ,ale 2 kousky uz maji 45cm a jeden se tam ukazal docela zajimavej , i kdyz zacina nakvetat nejpozdeji ,tak se dost brutalne vetvi, nasadil sem kolinka a jsem zvedavej na jeji potencial.
picture.php
 
Top