What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

RQS elso proba

Saka

New member
Énis lecseréltem a pilácsokat 17wattos led izzókra de azt nem gondoltam hogy ennyi hőt adnak le! :D Nálad is melegszik vagy csak nálam van ilyen probléma? Box tetején most 37 fok a növénynél 34... az nagyon sok? Pár fokot tudok csokkenteni csak ahoz kéne adapter a pc ventinek mert egyre van kötve kettő.
 

miata420

Member
Énis lecseréltem a pilácsokat 17wattos led izzókra de azt nem gondoltam hogy ennyi hőt adnak le! :D Nálad is melegszik vagy csak nálam van ilyen probléma? Box tetején most 37 fok a növénynél 34... az nagyon sok? Pár fokot tudok csokkenteni csak ahoz kéne adapter a pc ventinek mert egyre van kötve kettő.

Magoncok jo huvi helyen vannak, satornal voltak ilyen gondok, 30-35 korul volt es szarul neztek ki a gazok, de sikerult megoldani.
24 fok van a satorban most reggel :p
. A hpst lecsereltem led lampara (viparspectra 900) meg begyogyitottam egy regi mobilklimat , ez most a satrak mellett van es a befujo ele teve egy-egy csovon at a ket sator beszivo ventijei, igy a hidegebb levegot hozzak be. 2 hete ketyeg igy, tokeletesen mukodik. A kondenzviz meg kivalo locsolni.
Igy nez ki a gyakorlatban:
Webp_net_resizeimage.jpg

Hps asszem csak telen fog menni ��
 

miata420

Member
Auto sator​
Elkezdtek a novenyek foltosodni, ennek kezelesere vettem kalciumot, ma kalciumos magneziumos tapos vizet kaptak, remélem helyrehozza. Mostmar 2 naponta igenylik a locsolast. Amiket kibsztam halra itelve azok neznek ki legjobban az a helyzet

Fotók​
Sok erdekes itt nincs, elkezdtek viragozni szepen. Szépen betoltik a teret. Ma ok is ugyanolyan tapot kaptak

palantak
Iszonyat nyomin nonek a led lampak alatt. Felvalta 5000k es 2700k izzok, amik hideg feher alatt vannak jobban neznek ki. Nem igy terveztem bsszmeg, vmiert azt hittem az autok kb 1 het mulva kifutnak es mehetnek be de inkabb 1 honap meg az. Holnap megprobalom a kinai 50w gagyi led grow lightokat beszerkeztem felejuk. Igazabol bivaly eros fenyt adnak, ha gagyi is, szerintem a jelenlegi helyzetben a legiptimalisabb.. Will see
 

miata420

Member
Ahh egyik NL auton a levelek meg mindig fosul neznek ki. Szelei jok, belul feheres rozsdas foltok az erezet menten mintha vmi lepras lenne
Probalok majd kepet loni
 

miata420

Member
IMG_20180813_205711_800x600.jpg

IMG_20180813_205707_800x600.jpg

:fsu:
Tezsvire teljesen jol van, ugyanazt kaptak vegig, de a masik (Bob) az nő Tódor helyett is.
 
Last edited:

nagyonkezdogrow

New member
nemtudom én azt hittem autot azt könnyebb nevelni, de eleve szarabb, jövőre én csak simával megyek, valami könnyen termeszthető fajtával... egy gaznak nevezett növény hogy lehet ilyen kényes? nem semmi...
 

what_can_there

Well-known member
Ca hianynak tunik, tudom, hogy kaptak mar kiegeszitest, ha az uj leveleken nem terjed tovabb, akkor rendben van, a regi serult leveleken mar nem valoszinu, hogy visszaepul a szovet, ezert azt le lehet szedni.
 

miata420

Member
Ca hianynak tunik, tudom, hogy kaptak mar kiegeszitest, ha az uj leveleken nem terjed tovabb, akkor rendben van, a regi serult leveleken mar nem valoszinu, hogy visszaepul a szovet, ezert azt le lehet szedni.

Nagyon sok levél erintett.. Probalok majd szelektalni es leszedek parat a csunyabbak kozul.

Tegnap bent jart a kutya a palantaknak, sikeresen kitepett 2t a foldbol.. Remenyvesztett probalkozaskepp kis szivacsba nyomtam a meggyalazott csonkokat meg agyaggolyos cserépbe es most egy tal gyokerezteto hormonos vizben usznak. Autok, szoval ha tul is elnek se várok toluk mar sokat inkabb kísérletezgetgetes. Drukkoljatok Bogdannak es Győzőnek. :comfort:
 
Last edited:

miata420

Member
nemtudom én azt hittem autot azt könnyebb nevelni, de eleve szarabb, jövőre én csak simával megyek, valami könnyen termeszthető fajtával... egy gaznak nevezett növény hogy lehet ilyen kényes? nem semmi...

Izolalva vannak boxba, kint a fold joval nagyobb puffer tud lenni, hogy nem a cserepre korlatozodik, illetve a fenyek amikkel vilagitjuk oket csak mimelni probaljak a napot ez mar onmagaban nehezítetes, emellett ezek azert nemesitett fajtak.
Illetve ahogy egyrevettem ha igy elerik a 2-3hetes kort, kurva ellenallok lesznek, lehet lesznek rajta ilyenek, de ki nem szarad csak a termes banja

A masik satramban ahol minden rendben, 3 critical meg egy gorilla fotoperiodikus van, ott a legnagyobb gond, hogy tul gyorsan nonek 😅
Supercroppolom a felso 1/3adot ket nap mulva a tobbi is feljon arra a szintre. birjak a szadomazot:laughing:
 

miata420

Member
Hat a kozepso egy 9 hetes northern light auto, nem valami biztato, szep nagy de minimalis bud development, normalis ez?
IMG_20180818_214652_800x600.jpg
 

GK_420

Active member
Mit értesz normális alatt? Csak tudja hogyan kell fejlődnie, fog szép nagy és sok virágot hozni csak idő kérdése és ne piszkáld. Etesd, itasd, szeressed aztán jóvilág, most kezdi csak a virágzást.
 

miata420

Member
Tok fura, hogy a 'testvire' (ugyanaz a breeder, fajta, csirazas) ennyivel masabb. Egyreszt viragzasban ket hettel előtte jar, meretben meg negyedakkora. Mindkettot toppoltam ugyanakkor, egyik monster lett tole masik cserkész
IMG_20180821_081531_800x600.jpg

1534831726356_800x800.jpg
 

miata420

Member
Kozeli tódvaron lévő kiutesekrol
IMG_20180821_145144_600x800.jpg

Sokkal szarabbul nezett ki, tegnap le is szedtem róla azokat amik ugy 50%nal jobban oda voltak (6-7 levél)
Most kezd mar egesz egesszsegesen mutatni
 
Top