What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Sativa dominans lanyok 600w led alatt

Snypie

Active member
Attól függ, h milyen mérőd van!
Amerikában 700 ppm = 1 EC
Európában 500 ppm = 1 EC
ill van még olyan is, h 640 ppm = 1 EC

De ezek általában a készüléken belül állíthatóak (szorzóval).

Lásd a képet.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ppm nem jó annyira, mert félrevezető értéket ad, olyat, amivel nekünk nem kell számolni. ec mérő kell nem ppm
 

kjta

Member
Sziasztok, igy allunk jelenleg. jelentem, az amnesiarol a heten vagy egy kilo legyezot vagtam le, de azert lathatjatok, hogy van meg boven. nehany kis gyenge hajtast is vagtam es ha mar lud legyen kover alapon egy kis alkoholba kiaztattam szaritottam majd korai probat tartottam es be kell vallanom nagyon megtetszett. egyebkent a san fernando lemon kush joval elorebb jar, mint az amnesiam. vagy utoleri vajon? a heten egyebkent mar kaptak 1ml/l pk1314-et is.

jelenleg a nappali rh 35-42% korul mozog
ejszakara meg kb minden, igy 59% a max
 

Attachments

  • IMG_6161.jpg
    IMG_6161.jpg
    104.4 KB · Views: 25
  • IMG_6165.jpg
    IMG_6165.jpg
    108.3 KB · Views: 22

kjta

Member
segitsetek!
most van a lemon kush a viragzas 42. napjaban es van nehany erdekes tunet a felso leveleken. kell -e aggodnom? mi a teendo?
jelenleg vitaflora kaktusz 5ml/l +pk1314 1ml/l 6,5phval felig deszt felig csapviz.
 

Attachments

  • IMG_2696.jpg
    IMG_2696.jpg
    43.9 KB · Views: 25
  • IMG_2697.jpg
    IMG_2697.jpg
    48.6 KB · Views: 24
  • IMG_2698.jpg
    IMG_2698.jpg
    69.8 KB · Views: 24

dev.

Well-known member
EC-t mérsz? Túltoltad őket, vegyél vissza a kajából, nálam az 5ml/l vitaflórából önmagában is sok volt.
 
Top