What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Power Plant/250W MH-HPS/Wilma pot/Clay Pebbles

thcgecco

Active member
Hehe, amikor rakta össze az öntözést céloztam rá hogy jobban szét kéne teríteni azt a vízsugaracskát a szár körül
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
jaa, én tényleg erre az egészre értettem, nem a részletre..
évekig tartott kb a váltás XD
 

dev.

Well-known member
én sem értem hogy miért nem agyaggal kezdted hiszen direkt megmondtam neked mit hogy kell. végre hallgattál rám, még whiped előtt mondtam az öntözést is. nagyon makacs vagy.

Mindent én találtam ki egyedül, soha semmiben nem segítettél nekem, évekig csak olvasgattam és jutubot néztem, mert a leveleimre sem válaszoltál soha. Pedig mennyivel egyszerűbb lett volna, ha valaki elmondja mit hogy kell az elején... Nem értem miért vagy ennyire nagyképű. Állandóan az én fajtáimat másolod hogy megszégyeníts, ezt már nem hiszem el. Már nem vagy a példaképem, csalódtam benned. A bluberridből sem szívnék soha, annyira utállak.
 

dev.

Well-known member
Az összes növit széthúztam, faszán reagálnak az LST-re, elégedett vagyok a látvánnyal. Olyannyira, hogy ma át is csaptam őket 12/12-be, így az első napot holnaptól számolom. Kapcsolás előtt minden növiről nyestem 2-2 klónt, hátha dob valami faszát.


attachment.php
 

Attachments

  • SDC11005.jpg
    SDC11005.jpg
    101.8 KB · Views: 28
  • SDC11009.jpg
    SDC11009.jpg
    85.4 KB · Views: 27
  • SDC11013.jpg
    SDC11013.jpg
    84 KB · Views: 24
  • SDC110199.jpg
    SDC110199.jpg
    82.3 KB · Views: 28

Charass

Active member
Aztaku... :D Ezek valami elképesztően szépek! Nem gondoltam, hogy ennyi idő alatt így tele lesz a sátrad! Gondolom nem bántad meg se a Wilmát se a 250-es szettet?! :)
 

dev.

Well-known member
Jól gondolod charass, a 250-es szett jól muzsikál ezzel a wilmával és sátorral, mondhatni ide való. Jól benőtték a sátrat és még csak most jön a java, egyébként rengeteg legyezőt lenyestem már most...
18/6 periódus ment nekik egész veg alatt.
Köszönöm. :)
 

dev.

Well-known member
Nem, a 400-ast kihagyom. :D Inkább párátlanító kéne, mert így sokat elfűtök a semmibe.
 

Dapk

Active member
Veteran
hamár nincs 400 és nagy a pára, akkor leglább bazd ki a ct-t és "dádááámmm" :D
 

dev.

Well-known member
Mitől lenne úgy jobb? A sátorból a szobába nyomja vissza a levegőt, ezáltal fűti is a szobát, de zárt ablaknál hamar felmegy a pára.
 

Dapk

Active member
Veteran
Több fény -ct levesz bőven, és kevesebb pára a boxban mert az izzó szárítaná a levegőt.
 

dev.

Well-known member
Több fény -ct levesz bőven, és kevesebb pára a boxban mert az izzó szárítaná a levegőt.

Aha értem a gondolatmenetet, de megeshet, hogy a plusz hő miatt a ventit kéne feljebb tekerni, ezáltal nagyobb lenne a légcsere is. Minden esetre ha lesz elég időm berakom a sima refit, csinálok egy tesztet, hátha igazad van. Ez a kultyub amúgy sem tetszik, szarul terít.
 

dev.

Well-known member
3. nap

Recept még változatlan, EC 1.6-1.7 között, néhány levélvéget megpirított, de nem vészes. Szoknyájukat felnyírtam kissé, pár legyezőt és esélytelen hajtást leszedtem. Jól besűrűsödtek, lassan ritkítok. Kötözni szinte minden nap kell, igyekszem egy szinten tartani mindet, idáig nincs kiugróan nyúlánk köztük.(kippkopp)


attachment.php
 

Attachments

  • SDC11065.jpg
    SDC11065.jpg
    83.7 KB · Views: 30
  • SDC11026.jpg
    SDC11026.jpg
    78.1 KB · Views: 28
  • SDC11079.jpg
    SDC11079.jpg
    88.4 KB · Views: 32

dev.

Well-known member
De igen, amikor kiveszem őket takarítás céljából, le szoktam vágni vagy tépni. Nemtom mit lehetne vele kezdeni, esetleg geotextil minden pot aljába, de egy idő utána azon is átjönnek.
 

dev.

Well-known member
12. nap

Recept még mindig változatlan, kövi tankcserénél jön a flo-ra való. Elkezdtek nyúlni, pár naponta kötözök, de úgy tűnik elég kompaktak lesznek, ami pozitívum. Volt egy kis gebasz, 2 napig nem ment az öntözés, kicsit visszavetette őket de szerencsére túlélték. Betépve ne kertészkedjetek.
A kérdezz-felelek topikra reagálva, már rég nem párásítok, mert a leghidegebb sarokban lecsapódott, jól telibe verte a penész, aztán szavózhattam egy éjszakát. Nincs is rá nagy szükség, mert egy éjszaka alatt 75%-ra leheli a szobát ez a négy kis kóró, ha csukva az ablak.
 

Attachments

  • SDC11093.jpg
    SDC11093.jpg
    86.6 KB · Views: 23
  • SDC11090.jpg
    SDC11090.jpg
    81.9 KB · Views: 23
Top