What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Jimy x Purple strains!

ZoldOvezet

Active member
NA MOST MONDJA MEG VALAKI MELYIK A JÓ AMI AZ OLASZ OLDALON VAN :

picture.php


VAGY AMELYIK A MAGYARON :

picture.php
 

Snypie

Active member
Teljesen normális jelenség, h melegszik. Minél nagyobb teljesítményű a trafó, annál melegebb. Általánosságban az üzemi hőmérsékletük 40-60 fok között egészséges, ezen már tojást is süthetnél. Persze a kéznek igen forrónak tűnhet. Tegyél alá egy cserepet, vagy vmi tűzálló és nem hővezető anyagot. Nekem a sátor tetején egy 20x20-as csempén van.

Különben ha gebasz van, mindegyik leold 150 fok üzemi hőmérséklet felett.
 

ZoldOvezet

Active member
Teljesen normális jelenség, h melegszik. Minél nagyobb teljesítményű a trafó, annál melegebb. Általánosságban az üzemi hőmérsékletük 40-60 fok között egészséges, ezen már tojást is süthetnél. Persze a kéznek igen forrónak tűnhet. Tegyél alá egy cserepet, vagy vmi tűzálló és nem hővezető anyagot. Nekem a sátor tetején egy 20x20-as csempén van.

Különben ha gebasz van, mindegyik leold 150 fok üzemi hőmérséklet felett.

130 foknál old le,de dudorodik ki a tekercs is ez ttuti nem 60fokos az 100 % sajnos...most megpróbáltam bekötni úgy h a barna kék kék barna(olaszosan) de ebből eti lesz...nekem meg a csupasz betonföldön van
 

Snypie

Active member
Hát az gáz, ha dudorodik a tekercs, jól megcsinálták... Próbáld meg átkötni, de nem lesz jelentősége. Elektromos munkát akkor végez, mikor áttranszformálja neked az áramot. Ezen a kimenet átkötése nem fog segíteni.

Viszont az ETI-t szívből ajánlom Neked, nem fogsz benne csalódni. Az valóban fémházas és jó minőségű. Nekem van egy 250-es és egy 400-as, semmi gond velük.
 

ZoldOvezet

Active member
Hát az gáz, ha dudorodik a tekercs, jól megcsinálták... Próbáld meg átkötni, de nem lesz jelentősége. Elektromos munkát akkor végez, mikor áttranszformálja neked az áramot. Ezen a kimenet átkötése nem fog segíteni.

Viszont az ETI-t szívből ajánlom Neked, nem fogsz benne csalódni. Az valóban fémházas és jó minőségű. Nekem van egy 250-es és egy 400-as, semmi gond velük.

ugyan annyiba kerul mint ez a fos kb megy 1 oraja es adok meg ennek a fosnak 10percet durván hogy lekapcsoljon úgy h koppra ki volt hűlve az isten álldja meg ezeket a trafójukkal együtt......átkötve is ugyan az....

(fél óra alatt fellforrt)
 

ZoldOvezet

Active member
Ma megint felraktam,beszéltem a bolttal,odaér,megnézik és ha minden jó..küldenek helyette egy Etit..ebből leghamarabb megint péntek.......ver az Isten..
 

Snypie

Active member
Na, ez jó hír, ragaszkodj az ETI-hez mindenképpen! Mondd, h csalódtál a greenforce-ban, egyáltalán nem üzembiztos/biztonságos az üzemeltetése. Amennyiben nem küldenek ETI-t és harmadszor is baj lenne, jogod van elállni és követelni az ETI-t.
 

Charass

Active member
Ha harmadszor is ilyet küldenek,(már itt agyfaszt kapnék :D) és ráadásul még az is meghal, akkor nem hogy jogod van követelni az ETI-t, hanem a pénzedet követeljed vissza a háromszoros futárdíjjal együtt azonnal!

Mond meg nekik ha leakarják mindenképp égetni a házadat, ne szarozzanak tudják a címet basszanak be egy kanna benzint az gyorsabb! :D
 

ZoldOvezet

Active member
picture.php


...

nem nyilatkozom xD mi az a faszpukli hé?? szerintem valami alul van méretezve benne..ragaszkodom az etihez,elküldtem írásban is az álláspontom mindent így ahogy ti mondtatok mégm azelőtt h láttam volna a kommenteket..de hogy néz ez ki.....
 

hobbi ur

Active member
vagy inkább Te baszd be a trafódat egy piros 'FAKKjúBICS' feliratú szalaggal átkötveakirakatukba,aztánottdudoroggyon
 

ZoldOvezet

Active member
vagy inkább Te baszd be a trafódat egy piros 'FAKKjúBICS' feliratú szalaggal átkötveakirakatukba,aztánottdudoroggyon

úgy írtam,hogy Bijáccs és az ajtón dobtam xD felhívtam tegnap "Még nem sok időnk volt ránézni." nem gond,csak küggyék az ötit
 

dev.

Well-known member
View Image

...

nem nyilatkozom xD mi az a faszpukli hé?? szerintem valami alul van méretezve benne..ragaszkodom az etihez,elküldtem írásban is az álláspontom mindent így ahogy ti mondtatok mégm azelőtt h láttam volna a kommenteket..de hogy néz ez ki.....

Az ETI-n is lesznek faszpuklik, de az legalább működik. :laughing:
 

ZoldOvezet

Active member
3. nap (12/12)ben :)

3. nap (12/12)ben :)

picture.php


picture.php


A helyzet annyi,hogy pénteken,mikor visszaért a trafó,átkapcsoltam őket.

A táp felállásán változtattam mégpedig úgy,hogy
Grow: 1,5 -> 1,2 re
Bloom: 1,0-1,4 re
Micro: 1,0->1,0

Ph marad 6.5

Hőmérséklet 26-27 fok

Pára lámpával: 40-45%
Lámpa nélkül 60% körül

60 centire van tőlük a lámpa.

Egyenlőre nem nyúlnak. Most ennyi
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
a varjú csípje meg a szemedet, hogy hps alatt kell fotózzatok.. legalább takard el a fényforrást és basszál oda vakuval....
 

ZoldOvezet

Active member
a varjú csípje meg a szemedet, hogy hps alatt kell fotózzatok.. legalább takard el a fényforrást és basszál oda vakuval....

nincs valami beállítási lehetőség esetleg? Vagy valami filter? nem vagyok egy fényképész zseni ilyen szempontból :D legközelebb veszek rá 1 lencsét
 
Top