What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Indoor képek gyűjteménye

iwantmorebuds

Active member
Auto Chronic
Hanftol jott palanta, cocoba kerult 10 literes airpotba, azonnal meg is indult, sztem eleg szepet sikerult valasztani:biggrin: kinntre akartam de ugy megtetszett h bennfogtam :D
 

vazsi

Member

Medicropper117

Active member
Kimentél személyesen klónért és autoflot hoztál?!?!:laughing:
Mentél baszni fasz nélkül kb...embeeeer....hat most jot rohogtem mar bocs:)
 

iwantmorebuds

Active member
Es hova tettem volna a fotost? Vegeltettem volna ket honapig? Kinntre autot akartam :)
De inkabb nem osztok meg semmit :) nem utom meg a szintet hozza :)
 

iwantmorebuds

Active member
Jaa es egyebkent mindenki azt hiszi hogy hanfnal csak klonok vannak, vannak magrol inditott novenyek is kint ahogy ez a Chronic is az
 

gabona

Member
Hallod ember! Te mi a jó fenét művelsz itt? Teleszarod üres posztokkal az egész fórumot. Ne így próbálj rangot szerezni!!!
nem igy probalok.az albumba toltottem fel kepeket es onnan raktam be ide.nekem latszik nem ures poszt.de ha nem igy akkor hogy toltsek fel kepeket?????:thank you:a rang meg a chet nem annyira erdekel.
 

Brain.storm

Member
Nekem most latszik, szepek, legkozelebb nyugodtan tedd oket egy posztba, ugyis mukodik :D

Most már nekem is látszanak. Publikusra kell állítani az albumot ahova feltöltöd. gabona ne haragudj hogy letorkolltalak! Azt hittem, hogy csak trollkodni jöttél ide. (Faszán összejött a tudatlanságoddal több mint 15 poszt pár óra alatt... :D)
Amúgy fajinak a növényeid! ;)
 

what_can_there

Well-known member
Erdpurt 7. het viragzo.

picture.php
 

Kukutyin

Member
Az elég kevés... 25-30000 vegre azért nem árt, de telefonnal kétlem, hogy normálisan tudod mérni + led világítást pedig nem lehet olyan pontosan mérni amúgy sem, mondjuk ez cob led, szóval mindegy. Amúgy nekem így ránézésre valami kommersz kínainak néz ki és rossz a felbontás a képen de úgy tűnik mintha nem is cob lenne benne hanem az arra hajazó smd ledes kiszerelés. Ha az és ténylegesen 20 wattos akkor max 1600 lument világít. 1600 lumen ügyesen helyezve lefedhet egy 30x30-as kis boxot, de az kb a minimum ami kell a növénynek. Ha smd ledes akkor kb ugyanott vagy mintha jó minőségű cfl-t. Múltkor láttam 40akárhány wattost 3100 lumen körül.
 

dev.

Well-known member
Northern Light - Nirvana / 14. nap

picture.php


~10l kamu airpot - senkinek nem ajánlom
Plagron Light Mix
130w 6400k CFL
 

Latest posts

Latest posts

Top