What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hledání genů do matkárny

K

Krutibrko

Mám všechno od tebe hozené i na tkaňovkách,mám u kámoše co jede masožravky pronajaté patro v regálu.Kdyby někdo chtěl něco uchovat na stáří,stačí napsat,Je zapotřebí jen 1cm štípek pupenem.peace
 
K

Krutibrko

Holy shit :D to jsem ještě neviděl,s1

picture.php


picture.php
 
D

Dogon

Mám všechno od tebe hozené i na tkaňovkách,mám u kámoše co jede masožravky pronajaté patro v regálu.Kdyby někdo chtěl něco uchovat na stáří,stačí napsat,Je zapotřebí jen 1cm štípek pupenem.peace

jak to funguje ta tkaňovka?
 
K

Krutibrko

Uvaří se médium,vysterelizuje a je to ( ve zkratce ) ,chování ovlivňuješ tím jaké navaříš médium,množství hormonů atd. Vaříme médium s přírustkem 1mm za rok,potom když to chceš obnovit,hodíš to na jiné médium,rozroste se ,vyláhvíš,do substrátu a vyroste maminka a můžeš řízkovat.Samozřejmě ještě na tom nejsme tak dobře aby vyšel každý štěp,každá genetika reaguje trochu jinak,ale jakmile už se to povede dostat na gel bez kontaminace,potom už je to celkem jistota.
 
D

Dogon

dík za vysvětlení,koukám že máš tu S1 taky sour dubb pidi pheno zabereto víc času na rustu jako boguv sour bubble tak snad bude stát zato výsledek
 
K

Krutibrko

Ty už jsi viděl takové rozvětvení bez zástřihu?Už jsem viděl ledasco,a že jsem viděl hrozný věci ale toto ne :D

JJ je to uniformní ,jedna jak druhá ty S1 (sour subb )

riri glue vypadá jako by ji přejel tank,zajímavá mutace sour dieselu
 
D

Dogon

tak nic už jsem to našel :biggrin: mě to příjde že dostal na prdel spíš než mutace.
 
K

Krutibrko

a čím by dostala na prdel? dělají takové zalomené listy,jen ty 2 riri,nedaří se mi to nafotit.

picture.php


picture.php
 
D

Dogon

tak to nevím příjde mi že jsou ty okraje listu spálený, a ted na těhle fotkách už ty boční výhony vypadají dobře tak uvidíš jestli se to srovná jinak riri je hodně těžkej na pěstování,hodím fotky jak to vypadá umě jak bude čas.
 
K

Krutibrko

před 5 dny jsem je teprve pohnojil právě,měl jsem zle ph a teplota byla vysoko,přidal jsem další venták a cajk ,přitom substrát kupovanej plagron growmix.Jak říkáš nové výhony vypadaj dobře,to je pro mě důležité
 
K

Krutibrko

odstátou,mám ec zdrojovky 0,3,což se dá.Začal jsem ml/litr connoiuser i bud candy.
 
K

Krutibrko

8 den květ,bude to na hraně s prostorem :D smrad jak v cařihradu :D

picture.php


picture.php
 
K

Krutibrko

22 den 12/12

Přerostlo to nechutným způsobem :D musel jsem změnit taktiku a místo přizpůsobování kytek prostoru,jsem začal přizpůsobovat prostor kytkám,ale to je přesně to co mě na pěstování ze semen vlastně baví.Ta nejvyšší cookie glue má 1,2mTaky jsem musel snížit dávkování hnojiv,nedostal jsem se ani na plné dávkování dle tabulek an a už to na některé bylo moc.

Dogon seeds

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
N

not real geroi

dej tam naproti výbojce aspon klipsnu
cookie glue je gg4/gscforum? zní lákavě :D
 
Top