What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

New Moderators for Hungary Forum!

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
aki veled akar új fórumot csinálni, az tudja a privát elérhetőségedet. sok szerencsét.
felesleges színészkedned..
nyilt forráskód, ingyenes, BITCOINALAPÚ TITKOSÍTÁSOS CUCC húha, még bittorrent is úúú de menő vagy
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
te ennyire nem látod a fától az erdőt ?
már gk elmagyarázta, de hihetetlen, hogy ti csak engem hibáztattok...
 

nimdas

New member
Felőlem nyugodtan állíthatod azt hogy linkelek vagy bármi más, kb leszarom :)
Majd írj a felettes modnak hogy bannoltasson mert offsite linket írtam lol. Mint írtam ez az életed csúcspontja , hát élvezd. De hogy még itt is apró modnak számítasz hát =)
 

GK_420

Active member
Jó a buli...:laughing: de ha wh a csúcson van sadot csak a Hubble láthatja onnan is...:D
Na de akkor medit ezek szerint többet nem látjuk más társaságot keres...neked is a legjobbakat bro, de máshol kíváncsi lennék mennyire tűrik ezt, mert az elég szar érv, hogy ilyen a fórumstílus ezért meg kell engedni mindent.
Talán ideje akkor mindenkinek változtatni a megnyilvánulásukon aztán egy illő hangnemet megütni mindenkinek.
 

Medicropper118

New member
Jó a buli...:laughing: de ha wh a csúcson van sadot csak a Hubble láthatja onnan is...:D
Na de akkor medit ezek szerint többet nem látjuk más társaságot keres...neked is a legjobbakat bro, de máshol kíváncsi lennék mennyire tűrik ezt, mert az elég szar érv, hogy ilyen a fórumstílus ezért meg kell engedni mindent.
Talán ideje akkor mindenkinek változtatni a megnyilvánulásukon aztán egy illő hangnemet megütni mindenkinek.
Nah akkor áruld már el nekem hogy MIKOR voltam valakivel olyan mint azok, akik jelenleg is jelen vannak?
Az előző hozzászólás megint törölve lett. Még kérdéseket sem lehet feltenni mert valaki habzó szájjal törölget, átírogat. Választ pedig nem kapsz. Én 1 kérdéest tettem fel. Arra szerettem választ kapni erre már a poszt sincs meg....
Nekem asszem tényleg elég volt
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem lett törölve semmi, csak épp nem látszik, amig nincs leokézva.
szerinted, nincs oka, hogy a tegnap bannolt nicked ikertestvérét moderálás alá rakták egyből.. hagyjálmár a paranoiáddal..
XD
már eleve az gáz, hogy nyíltan okoskodsz a ban lejárta előtt.. az is egy ban a multinickezés miatt
 

GK_420

Active member
Személy szerint senkivel nem voltál "olyan" ez tény, de az általános hangulatkeltésről van itt szó asszem. Szóval nem konkrét dolog, hanem a sok kis szarság tetőzése mindenkitől kb most ért be.
 
Top