What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Magrendelés és vásárlás

füstszivattyú

New member
tényleg nem ? végül9s.. biztos sokan streamelnek hasonló néven, meg ilyesmi

Mit streamelek? xd Amúgy te nem tudod mit kezdjek az oldalon mivel így szerintem kártyával nem tudok max ha fizetéshez random szarokat írok be, mert a szállítás az alapból külön van, szóval annak nincs köze ehhez.
 

Randolph Carter

New member
nincs más mód, fleg ha san pedroról van szó, esetleg peyotl-val lehet szórakozni, De az itt neveltek általában a sarjadzó verzió alanyon feldurrantott és ujragyökereztett változata, ami 1-2 év alatt növekszik annyit, mint az eredeti 10-15 év alatt és egyébként is jóval kevesebb benne a hatóanyag.

De bizony van.
1, Főzhetsz teát. Nem fogok hazudni, van egy íze, viszont lehet trükközni ízesítéssel, felütheted más folyadékkal, hogy fogyasztható legyen. Ezt mindenki döntse el magában, hogy mit akar pontosan repülni, vagy kifinomult borkóstolót játszani.
2, Meglehet enni nyersen és szárítva egyaránt.
3, Készíthető belőle kaktusz-por! A végeredmény kapszulába tölthető. Nincs íze, könnyebb adagolni. Én erre szavazok.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
A tea főzet mègis micsoda ha szabad erdeklodni ?
Szerintem eleg erősen kivonat keszites..
Rendolf.. adok neked egy kilo san pedrot nyersen. Meghamozvade szeretnem latni ahogy befalod
Egyebkent meg rendelj sporalenyomatot fsre.nl
Valaszboritek es postakoltseg fejebe kuldenek
 

Randolph Carter

New member
Szerintem elég erősen kiragadtál egyetlen sort a hozzászólásomból, ráadásul messze nem azt amit személyesen preferáltam. Nem fogok megspórolni neked egy google keresést, hogy belásd igenis ehető. Ráadásul kezdesz átmenni személyeskedésbe minden ok nélkül. A továbbiakban nem óhajtok társalogni.
 

Randolph Carter

New member
Azt hogy érted, hogy dolgozol az ügyön?

Vannak spanyol barátaim. Írtak nekik, hogy nézzenek utána, mert garantálom, hogy ez egy hiba. Belekukkantottam a forrásba is. De nem akarlak meggyőzni semmiről, felőlem onnan rendelsz ahonnan szeretnél. Róluk tudom személyes tapasztalat révén, hogy jók az áraik, klassz ajándékokat adnak és lehet hozzájuk fordulni bizalommal bármilyen probléma okán. Pénzt nyílván nem kapok tőlük, a tulajdonos sem ismerősöm.
 

Randolph Carter

New member
Közben kaptam választ én is: "Hi, right now the international payment gateway does not work properly.
We can offer you the possibility of paying with pay pal. If it seems good.
regards"
Nem tudom a paypal mennyire megoldható neked, de ha szeretnéd megkapod az infót, hogy miként és hogyan. De akár írhatsz nekik te is.
 

füstszivattyú

New member
Közben kaptam választ én is: "Hi, right now the international payment gateway does not work properly.
We can offer you the possibility of paying with pay pal. If it seems good.
regards"
Nem tudom a paypal mennyire megoldható neked, de ha szeretnéd megkapod az infót, hogy miként és hogyan. De akár írhatsz nekik te is.

Emailt azt én is írtam nekik még tegnap de nem válaszoltak, de amúgy a PayPal az jó lenne az működik
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Az epekeseru iz nem kivansagmusor a teaban rohadas ize van. Nyersen meg olyan keves benne a koncentracio hogy megwhetsz egy kilot.
Ja a kapszulazas is eleg macera .. de ugy is sok kell. Es az is koncentratum egyebkent.
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top